Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Що е то акумулатор и с какво се яде?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    То за това на ИСТИНСКИТЕ коли батерията е в багажника.
    Ба батерията мястото и категорично не е в багажника, освен ако не е супер проветрив. А отпред при двигателя това си е даденост.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

      Има дупка точно под нея и от самата батерия излиза едно хоботче /друго щях дам кажа ма меко и уууууу,ще ми се смеят /и се навира около дупката.

      С тебе няма да споря за коли
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

        Т`ва при мечока ми е така, само дето аку-то е под задната седалка, демек дори не е в багажника а откровено в купето.
        Ообаче текущият аку нама отвор за тоз... хобот и безотговорно я карам без вентилация. Вече 7 години няма сериозни следи от окисления наоколо така, че го приемаме т`ва с маркуча за дребнава боржоазна измишльотина [emoji2]
        Не съвсем да няма но пък и няма да си разплета чорапите... Има по-важни неща.
        Враг усраине

        Коментар


        • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

          Търсих си акумулатор за Патрола. 315 мм. , та от зор се наложи да попрочета т'ва онова. Единствения акумулатор, различен от Оптима, който по спесификация е 100% запечатан е Mонбат-ски АГМ 90Ач (ML1290M). Точно 305мм. Европските Варти, Бошове и пр. китайски ....европейски стоки са с ху....хобот. Дали верно са АГМ или само пише не знам, но със сигурност са 320мм и не Флаат у местото на Японеца.
          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
          Към модераторите-А изтрийте го сега.
          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

          Коментар


          • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

            Вальо, на моя Бенц акумулатора тръгна да дава тъжни перспективи миналата година, та отидох при адаша ми ( ако трябва, координати на ЛС ), да видим кво ша прайм.

            Оказа се, че черния ток-сандък AGM от фабриката на Варта, е произведен за Бенца ми, и кротко си караше тринадесетгодишнината си!!!!
            Имаше още фандък в ток-сандъка, ама предпочетох да дам едни пари, и да си взема нов...

            Кво са едни тринайсе лета?
            На предишния Бенц АСС беше Монбат... чисто ново, с гаранция сто хиляди лета...
            И тръгвам за морето, натоварен с жена, деца, колички, проходилки, салтанати, пинизи и простототии - абе - с деца на море.
            Паля , тръгвам, минавам 200 км, и спираме да пикае народонаселението.
            И после - палене- йок - все едно нямам асс.
            Добре заредена батерия, километри пропътувани, топъл двигател.... ЙОК!!!
            Е - ми купих си нов - не МонБат, и после никога повече не съм си купувал нещо с тоя етикет...Нещо не ме влече вече...

            Не съжалявам, ако искаш координати на адаша ми - с удоволствие - на ЛС.

            Коментар


            • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

              Вени, Гелендията до това лято я карах с Бенцовия акумулатор с който я купих преди години......Ама е правен преди години, Венииииии.
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                Вземете си Лайфлайн
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Вземете си Лайфлайн
                  Откъде бре?

                  Коментар


                  • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                    От самолетния магазин или някой да вкара от Гърция,в морския трябва са има
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                      Май модерните мерцедеси ги гъчат с yuasa
                      Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                      Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                      Коментар


                      • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        ... остават някакви си 20 часа,а
                        Пристигна ли благополучно?
                        Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                        Коментар


                        • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                          Не го мисли ти капитана. Ще пристигне - ако трябва на вятър и по звездите. После някой на сушата може да пострада, ама това вече си е на сушата и не се брои.

                          Коментар


                          • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                            Пристигнал е снощи. Как точно, не знам, ама е пристигнал. От тая сутрин е на друга лодка. С други проблеми /сигурно/.
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                              Тая има само малко вода в горивото и 2 филтъра колко за снимка.

                              Ония горещия беше празен,като спрях мотора му отворих 2 клетки и празни,вързах всичко как си е оригинал и да му мисли собственика,изненадан бил....е сега съвсем ще се изненада.
                              И тоя път нищо не гръмна,само леко набъбна батерията.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Откъде бре?
                                Една от морските фирми у нас в момента продава морски акумулатори на ПОЛОВИН цена!!!!!
                                Ама, верно половин.
                                Не правя реклама на никой.

                                Ако някой го интересува .... Гугъла .. знае ..
                                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 1 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X