Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За мпс с агу.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За мпс с агу.

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    .... мога и изпарителя да демонтирам няколко болта са после се го качвам обратно .....

    Хитро , Андрешко , хитро ! .. казал Елин Пелин .... газейки в гъстата , лепкава и непроходима кал на българското битие .
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • От: За мпс с агу.

      Продължаваме с дърпането на опашката май, ама да не дръпнем другата - предната - опашка.
      Защо задавате неблагоприятни нам решения, след едно благоприятно. Плаща ли ви някой или сте газаджии !?
      Или мазохисти !?
      Червените картони как се раздават не знам, аз нямам тази възможност, моля - заповядайте.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • От: За мпс с агу.

        В петък си прехвърлих кола и мотор на мое име в кат като 30 мин. преди това минах и ГТП и платих 46 лв. заради наличието на газова уредба,по принцип е 36 лв. на кола без газ,колата е с газ и никой в КАТ не ме пита има ли газ за да се впише в талона.Ако се наложи ще я демонтирам веднъж годишно,няма да ми е проблем да загубя 30 мин. годишно !Никой неможе да ме задължи да си рег. каквото и да било в моята кола,ако може и на лайна да върви,си е мой проблем !Единственото нещо за мен е да има строг безкомпромисен контрол върху съдовете и търговците на такива за пропан бутан.От там нататък си е мой проблем какво има след бутилката ,може да съм я научил да върви на вода и не съм длъжен да давам обяснение на никого ,камо ли да го рег. в талона.
        Последно редактирано от Roninn; 25-11-13, 19:22.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: За мпс с агу.

          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
          Хитро , Андрешко , хитро ! .. казал Елин Пелин .... газейки в гъстата , лепкава и непроходима кал на българското битие .
          Живота в милата ни татковина е такъв братче какво да го правиш . Те се чудят как да ми сложат главата на дръвника и е повече от естествено аз да се дърпам . По тая логика колата ми заводски няма CD аз съм си сложил с което съм променил конструкцията монтирал съм още колони опъвал съм кабели. И това ли трябва да ми го пишат в големия талон ?
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: За мпс с агу.

            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            По тая логика колата ми заводски няма CD аз съм си сложил с което съм променил конструкцията монтирал съм още колони опъвал съм кабели. И това ли трябва да ми го пишат в големия талон ?
            Ми като не е предвидена да има музика,а ти си монтирал,може да не си в кондицията нужна за управлението на такъв автомобил и да се разсееш,има логика нали ?
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: За мпс с агу.

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              .....Живота в милата ни татковина е такъв братче какво да го правиш . ....
              Те това е житейската философия !
              С други думи ( дето казва Цезар) : Тука е така.

              Всъщност , независимо от приказките за системи , позиции и н`ам си к`во , като те приклещи Властта - има два изхода : Спасяваш се поединично , или простите хорица се обединяват и дават общ отпор.

              ... е , по нашенско второто не е било , не е и няма да го бъде . .. за добро или за зло.
              Затова всеки си носи кръста .
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар


              • От: За мпс с агу.

                Е там да не ви е форума, да си хортувате и правите, кво знаете.Правиш-плащаш.
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • От: За мпс с агу.

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Ми като не е предвидена да има музика,а ти си монтирал,може да не си в кондицията нужна за управлението на такъв автомобил и да се разсееш,има логика нали ?
                  Логиката е че трябва още да ни оскубят . Тези норми ги пишат хора които не знаят как се изкарват пари с двете си ръце за поне осем часов работен ден .
                  Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                  Те това е житейската философия !
                  С други думи ( дето казва Цезар) : Тука е така.

                  Всъщност , независимо от приказките за системи , позиции и н`ам си к`во , като те приклещи Властта - има два изхода : Спасяваш се поединично , или простите хорица се обединяват и дават общ отпор.

                  ... е , по нашенско второто не е било , не е и няма да го бъде . .. за добро или за зло.
                  Затова всеки си носи кръста .
                  Цял живот я играем тая и лошото е че вече свикнахме да го приемаме за нормално . Всяко нещо си има първи път та рано или късно и народа ще се освести .
                  Последно редактирано от sek.1; 25-11-13, 19:38.
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: За мпс с агу.

                    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                    Живота в милата ни татковина е такъв братче какво да го правиш . Те се чудят как да ми сложат главата на дръвника и е повече от естествено аз да се дърпам . По тая логика колата ми заводски няма CD аз съм си сложил с което съм променил конструкцията монтирал съм още колони опъвал съм кабели. И това ли трябва да ми го пишат в големия талон ?
                    Не е тая логиката и ти като ендженер би трябвало да се сещаш къде е разликата. Ама докато се спасяваме по единично както казва Владо, се 200. Нема а са опрайм.
                    Не ЕС ми марсианци да доат пак нема а са опрайм
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: За мпс с агу.

                      А това какво означава?

                      http://btvnews.bg/article/bulgaria/m...dbi-v-kat.html
                      Nissan Terrano 2,7 TDI

                      Коментар


                      • От: За мпс с агу.

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Не е тая логиката и ти като ендженер би трябвало да се сещаш къде е разликата. Ама докато се спасяваме по единично както казва Владо, се 200. Нема а са опрайм.
                        Не ЕС ми марсианци да доат пак нема а са опрайм
                        И с какво ще допринесе за безопасността на АГУто ми вписването в големия талон ? Имам си паспорт на на уредбата издаден ми при монтажа от фирмата който удостоверява че е монтирана съобразно действащите към времето на монтажа изисквания .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: За мпс с агу.

                          Значи свалянето на изпарителя и свързването на тръбите с антифриза с една муфа не би трябвало да отнеме повече от 30 минути +едно тиксо върху триъгълничето на задното стъкло.
                          И на прегледа: Имате ли газова? -НЬЕ! и си изкарал 70 кинта.

                          Коментар


                          • От: За мпс с агу.

                            И отново на пътя иде въпрос:,, ся ко шъ праим", и пак ония , мръсните катаджии криви.
                            п.п. преди малко в другата тема писах срещу тях
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • От: За мпс с агу.

                              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                              И отново на пътя иде въпрос:,, ся ко шъ праим", и пак ония , мръсните катаджии криви.
                              п.п. преди малко в другата тема писах срещу тях
                              На пътя - курац - в малкия талон не пише нищо, а таблета е мираж, камо ли връзката с централен сървър, па и база данни на него, а и индиянец локомотив как гледа , виждал ли си !?
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар


                              • От: За мпс с агу.

                                Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                                И отново на пътя иде въпрос:,, ся ко шъ праим", и пак ония , мръсните катаджии криви.
                                п.п. преди малко в другата тема писах срещу тях
                                На такъв въпрос отговора е материали за гаража,бутилка,медна тръба и не е твоя работа ,освен ако катаджията не ми даде 20 лв. да му покажа за какво служи бутилката в багажника със сигурност!
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X