Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За мпс с агу.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: За мпс с агу.

    Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
    А колегата с УАЗката дали е минавал канали?
    Не съм минавал канали !Докарахме я в КАТ София област,качих се да оправям документите,жената на гишето ме попита има ли газ (казах уплашено ''да'',очаквайки още някаква такса),провериха номерата на двигателя и шасито ,сложихме номерата и в документите си пишеше вече газ/бензин ! Имаше си преглед,гражданска и т.н. !Това се случи март месец !
    0899840225 / V = π.r2.h / 681г. / 1876г. / 1878г. /6 септември 1885 / 22 септември 1908 !

    Коментар


    • #77
      От: За мпс с агу.

      Първоначално публикуван от amsterdama Преглед на мнение
      Ето какво пише един от ежедневниците преди минути :
      http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2471916
      Ежедневникът го пише, позовавайки се на материала на Нова ТВ. И, доколкото виждам, че основно тази медия вдига гюрултията за заплахата от хиляди лева глоби, взех да се чудя дали, аджеба, това е случайно или някой използва наредбата, приета от предишното правителство, за да подгрее огъня под казана, в който е новото?!?
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #78
        От: За мпс с агу.

        Първоначално публикуван от boby1105;2346892 [ATTACH=CONFIG
        653326[/ATTACH]
        На моят пък вижте какво написаха

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:талон.jpg
Прегледи:1
Размер:74.7 КБ
ID:5539411
        На пропан -бутан съм ,не трябваше ли LPG да пише.
        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

        Коментар


        • #79
          От: За мпс с агу.

          А ти защо мислиш, че всички служители в КАТ знаят, че има два вида газови уредби???
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • #80
            От: За мпс с агу.

            Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
            На моят пък вижте какво написаха

            [ATTACH=CONFIG]653422[/ATTACH]
            На пропан -бутан съм ,не трябваше ли LPG да пише.
            Бегом обратно да го сменяш
            Ми явно в КАТ не правят разлика ама няма ти откажат още една таксичка
            Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

            Коментар


            • #81
              От: За мпс с агу.

              ...нещо немога да разбера колегите,дето приемат новата поправка-колата си върви на газ/бензин,но понеже не е вписана газовата уредба в талона не е по европейсите стандарти,идва новата наредба,отивам до КАТ Враца-давам 30 лв горива,давам там 20 лева за новия талон,преди всичко това съм взел ден неплатена отпуск-още 30 лева,приключва деня,прибирам се в къщи и си лягам доволен,че колата ми вече отговаря на европейските изисквания,след като съм с нов талон,в който единствената поправка е,че пише газ/бензин....и заспивам някакси доволе от това,а май.....та му на 80-те лева.Но всичко не спира дотук,после ще има евро изпарители,евро бутилки,евро простотии и .....не мерси!!!
              HUSGVARNA 630 SMR
              PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

              Коментар


              • #82
                От: За мпс с агу.

                Добре, сменяме талоните в следващите 3 месеца. А това: "От първи март трябва да има пунктове, които да проверяват начина на поставяне на уредбата. Това ще бъде еднократна проверка, която се очаква да струва около 50 лева" всички ли пак ще го правят или само тези, които не са успели да си сменят талоните?
                HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                Коментар


                • #83
                  От: За мпс с агу.

                  Първоначално публикуван от profesionalista Преглед на мнение
                  след като съм с нов талон,в който единствената поправка е,че пише газ/бензин....
                  Ама след 01.03, няма да можеш да минеш на преглед ако колата е с газ, а в талонат и пише само бензин. Да не говорим как хищнически ще дебнатат "Е сега кво да праим,като имаш газова а не си сменил талона"....Помисли кое ще ти излезе по евтино........
                  ..
                  Последно редактирано от EU_BG_akademika; 23-11-13, 17:18.
                  Роден рибар, а принуден да работи.......

                  Коментар


                  • #84
                    От: За мпс с агу.

                    Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                    Добре, сменяме талоните в следващите 3 месеца. А това: "От първи март трябва да има пунктове, които да проверяват начина на поставяне на уредбата. Това ще бъде еднократна проверка, която се очаква да струва около 50 лева" всички ли пак ще го правят или само тези, които не са успели да си сменят талоните?
                    Не само вторите за да го напишат в талона сега, трябва или да имаш преглед с газова или ако нямаш, (като мен) да имаш портокол/ паспорт от фирма коята е лицензирана за поставяне ГАЗ... Това поне разбрах за сега, в понеделник в 7.30 се забождам на канала и ще имате пълно инфо от първа ръка.............. а след като колата си е по талон с газ няма повече проблеми и заверки в тая посока, освен ако не минеш от LPG на NG или обратно.... А от 01.03. 14 година ще признават само лицензираните си за това пунктове..
                    Последно редактирано от EU_BG_akademika; 23-11-13, 17:20.
                    Роден рибар, а принуден да работи.......

                    Коментар


                    • #85
                      От: За мпс с агу.

                      Аз ще изчакам овчия народ да се вдигне и понеже това няма да се случи, най-вероятно нещата отиват към някой от двата терминала, а пък може направо и с колата да отидеме в някоя друга част на европа където все пак има правила, които се спазват и не се променят няколко пъти през годината...

                      Правилното според мен е, за колите с монтирани газови уредби по надлежния ред, държавата да поеме всички допълнителни разноски по новите условия, които поставя!

                      Коментар


                      • #86
                        От: За мпс с агу.

                        Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
                        Аз ще изчакам овчия народ да се вдигне !
                        Не сме народ, не сме народ, а мърша,
                        хора, дето нищо не щат да вършат.
                        Всичко тежко, всичко мъчно е за нас!
                        "Аз не зная! Аз не мога!" - общ е глас.
                        И не знаем, не можеме, не щеме
                        да работим за себе си със време.
                        Само знаем и можеме, и щеме
                        един други злобно да се ядеме...
                        Помежду си лихи, буйни, топорни,
                        пред други сме тихи, мирни, покорни...
                        Все нас тъпчат кой отдето завърне,
                        щот сме туткун, щото не сме кадърни...
                        Всякой вика "Яман ни е нам хала!" -
                        а всякому мерамът е развала...

                        Не сме народ! Не сме народ, а мърша,
                        пак ще кажа и с това ще да свърша.
                        Роден рибар, а принуден да работи.......

                        Коментар


                        • #87
                          От: За мпс с агу.

                          Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
                          Бегом обратно да го сменяш
                          Ми явно в КАТ не правят разлика ама няма ти откажат още една таксичка
                          Ей сега тръгвам , да не говорим че объркаха и модела................На мен не ми пречи
                          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                          Коментар


                          • #88
                            От: За мпс с агу.

                            И на моята джипка пише газ/ng. Официалният език в бг е българският. Ако някой има лингвистични претенции - да се обърне към гениите филолози в мвр.
                            Jeep Cherokee XJ '95 2.5i

                            UaZ 469B

                            Коментар


                            • #89
                              От: За мпс с агу.

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Ежедневникът го пише, позовавайки се на материала на Нова ТВ. И, доколкото виждам, че основно тази медия вдига гюрултията за заплахата от хиляди лева глоби, взех да се чудя дали, аджеба, това е случайно или някой използва наредбата, приета от предишното правителство, за да подгрее огъня под казана, в който е новото?!?
                              Ако наистина някой се опитва да подлее вода /подкладе огъня на сегашното правителство , то то ( сегашното) има един елегантен и логичен ход да тушира напрежението :

                              - Излиза Орешарски пред микрофоните и заявява следното :

                              "Дами и Господа , заварихме тежко наследство и редица погрешни решения от правителството на бат Бойко . Всички те са в ущърб на трудовия народ . Ние ще вземем решителни мерки за премахването на въпросната несправедливост .
                              1. Като начало : Отменяме Наредба №... ( еди кой си) ... от март`2013 год.(или когато е там) на предишното правителство и потребителите на АГУ да спят спокойно !
                              2. Отменяме също така и онова идиотско изискване да светим с фарове срещу слънцето в ясен летен ден .
                              3. Отменяме ....
                              4........
                              5......
                              ...............
                              N.......


                              Те това е реда !
                              С`я , да залагаме ли дали тая работа ше стане ?
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар


                              • #90
                                От: За мпс с агу.

                                А после пари за крадене???

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X