Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За мпс с агу.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За мпс с агу.

    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
    На пътя - курац - в малкия талон не пише нищо, а таблета е мираж, камо ли връзката с централен сървър, па и база данни на него, а и индиянец локомотив как гледа , виждал ли си !?
    Преди един месец като ме удариха катаджията поне 20 минути се мъчи да подкара току що раздадените им нови таблети за да направи снимка с него . Накрая вика абе май му е студено Накрая тръгна снима нещо ама излезе толкова размазано че аз не можах да си позная колата
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: За мпс с агу.

      Каквото и да ми разправят става въпрос за много пари.Съвсем се обърках от коментари.Не вярвам на никакви МВР сайтове-всяко разпореждане е предпоследно.Тия жабета ги ручаме вече двайсетина и нещо години.И още има да ги ручаме.
      Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A

      Коментар


      • От: За мпс с агу.

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        Живота в милата ни татковина е такъв братче какво да го правиш . Те се чудят как да ми сложат главата на дръвника и е повече от естествено аз да се дърпам . По тая логика колата ми заводски няма CD аз съм си сложил с което съм променил конструкцията монтирал съм още колони опъвал съм кабели. И това ли трябва да ми го пишат в големия талон ?
        Прав си, законите трябва да се изпълняват, само когато са изчерпени всички възможности за заобикалянето им. Защото са ни такива законите.
        Но за СД-тата биваше да си мълчиш. Вече няма да се чудят догодина за какво да сменят талоните.
        ОФБ ДБ X22SE
        Не искам Турция да ме пази от Русия. Стигат ми 500 години.

        Коментар


        • От: За мпс с агу.

          Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
          Нещо не я схващам тази мисъл ? Би ли я обяснил с думи прости като на тъп счетоводител !
          Ами да речем,аз и ти имаме лада-7 сини на цвят, ти вече си минал с твойта и си с талон за агу, аз не съм сложил газ, но искам сега да мина та да си имам за в бъдеще готов талон, слагаш моите номера и се засилваш с твоятаа газова кола, да ми услужиш, а може примерно да искаш да минеш за газ, а да си сменил я мотор я купе, и вече имаш документ, че към тази дата си бил с еди кви си данни.... Изобщо хората се пазят от измами, а на теб какво ти пречи щом си наред...
          Роден рибар, а принуден да работи.......

          Коментар


          • От: За мпс с агу.

            Първоначално публикуван от bogilloff Преглед на мнение
            Прав си, законите трябва да се изпълняват, само когато са изчерпени всички възможности за заобикалянето им. Защото са ни такива законите.
            Но за СД-тата биваше да си мълчиш. Вече няма да се чудят догодина за какво да сменят талоните.
            Не се чуди въобще като ни излепкат още една смяна догодина заради данъка щото не пише кое Евро ти е колата . Другото което не разбирам е защо за това вписване в талона трябва да минавам сверка на номерата през каналите ? КАТ и експерти по монтажа на АГУ ли станаха ? Вписването на отдавна монтирана АГУ по важно обстоятелство ли е от промяната на собственост за която се издават само нови документи без да се минава през каналите .
            Последно редактирано от sek.1; 26-11-13, 05:28.
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: За мпс с агу.

              Ае, ами ако си сложа на жипката спортен волан, по-високо окачване, по-големи джанти с по-големи гуми, шнорхел, ксенон, DVD, GPS, ветробран на джамовете, поставка за чаша, куче, което си клати главата на задния джам , дамаджана с ракия в багажника и така нататък.... все конструктивни изменения, за които конструктура не се е сетил да сложи в курника - трябва ли и зат'ва после да сменям талона?

              Снощи по бТВ новините един шапкар от столичния КАТ измрънка, че май нямало крайни срокове и санкции, ама и сам не си вярваше на това, което говори...
              Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

              Коментар


              • От: За мпс с агу.

                В ТВ 7 тази сутрин пак някакъв шапкар от кат каза че за автомобилите в заварено положение няма проблем. Само технически преглед. Немога да кача линк щото още не са го качили на страницата си.
                Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                Коментар


                • От: За мпс с агу.

                  Аз изменение на конструкцията на автомобила го разбирам от седан например,да си направя пикап,и изобщо всичко при което е играл флекса.А иначе КАТ може да ни стане 2-ри дом.Слагаш АГУ-отиваш за смяна на талона.Махаш-пак.Ветробрани-също.Нещо се счупили-нов талон.С теглич,без,със стелки-без тях и т. н.

                  Коментар


                  • От: За мпс с агу.

                    Кат ти е драго можеш да си сменяш талона през месец... Примерно - не те кефи серийния номер..
                    Публикувайте отговор

                    Коментар


                    • От: За мпс с агу.

                      Eстествено, че няма да има срок за нещо, което не е задължително. Ако приемем че променяме данни от талона с монтажа на АГУ, то по тази логика колите с чип също трябва да сменят, а защо не и тези на които им е умряло някое друго магаре имощността им е под тази описана в талона. Сигурно ще ни качват на динотест след време.
                      Айде ако обича някой доблестен пич с пагони или без да излезе и да каже открито и ясно що е то заварено положение, щото това е основния въпрос който ме дерзае оттук нататък, че ми писна и на ...
                      "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                      Коментар


                      • От: За мпс с агу.

                        Зававареното положение значи, че имаш агу, отбелязано е в талона, но няма нужда да я сертифицираш по европпеските изисквания. Т.е ти .си в ред. Ако не отбелязана в талона след 01.03 преди да отидеш в кат ще отидеш да те сертифизцират в нарочни пунктове и тогава смяна на талона,също важи и за новомонтираните уредби, няма значе ние къде ти я слагат, после през пункта и тогава кат, изписхаме 8 страници по тая тема и пак има неяснотии... Ако имаш газ а не е отбелязанов талона, след 01.03 не би трябвало да можеш да минеш преглед, ако те прасне някой и ти с с газ а го няма в талона няма да ти изплатят обещетение по каско или гражданска, а кой знае още колко капана са заложени, защото от по догодина застрахоателите може и да вдигнат цената за газовите автомобили като по рискови, а че отделят по млко вредни емисии, а метана па ич, за туй никой не говори.... Отделете 2 часа и 20 лв и си подсигурете нещата, дребните тарикатлъци и ивтините неща винаги излит мого скъпи.... Пк и човек е най спокоен когато в е спазил законовият ред.А дали е добър или лош, това е тема за съвсем отделен дебат.
                        Роден рибар, а принуден да работи.......

                        Коментар


                        • От: За мпс с агу.

                          Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
                          Зававареното положение значи, че имаш агу, отбелязано е в талона, но няма нужда да я сертифицираш по европпеските изисквания. Т.е ти .си в ред. Ако не отбелязана в талона след 01.03 преди да отидеш в кат ще отидеш да те сертифизцират в нарочни пунктове и тогава смяна на талона,също важи и за новомонтираните уредби, няма значе ние къде ти я слагат, после през пункта и тогава кат, изписхаме 8 страници по тая тема и пак има неяснотии... Ако имаш газ а не е отбелязанов талона, след 01.03 не би трябвало да можеш да минеш преглед, ако те прасне някой и ти с с газ а го няма в талона няма да ти изплатят обещетение по каско или гражданска, а кой знае още колко капана са заложени, защото от по догодина застрахоателите може и да вдигнат цената за газовите автомобили като по рискови, а че отделят по млко вредни емисии, а метана па ич, за туй никой не говори.... Отделете 2 часа и 20 лв и си подсигурете нещата, дребните тарикатлъци и ивтините неща винаги излит мого скъпи.... Пк и човек е най спокоен когато в е спазил законовият ред.А дали е добър или лош, това е тема за съвсем отделен дебат.
                          Вазелин раздават ли?
                          Последно редактирано от Scrapheap; 26-11-13, 10:00.
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • От: За мпс с агу.

                            Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
                            Зававареното положение значи, че имаш агу, отбелязано е в талона, но няма нужда да я сертифицираш по европпеските изисквания. Т.е ти .си в ред. Ако не отбелязана в талона след 01.03 преди да отидеш в кат ще отидеш да те сертифизцират в нарочни пунктове и тогава смяна на талона,също важи и за новомонтираните уредби, няма значе ние къде ти я слагат, после през пункта и тогава кат, изписхаме 8 страници по тая тема и пак има неяснотии... Ако имаш газ а не е отбелязанов талона, след 01.03 не би трябвало да можеш да минеш преглед, ако те прасне някой и ти с с газ а го няма в талона няма да ти изплатят обещетение по каско или гражданска, а кой знае още колко капана са заложени, защото от по догодина застрахоателите може и да вдигнат цената за газовите автомобили като по рискови, а че отделят по млко вредни емисии, а метана па ич, за туй никой не говори.... Отделете 2 часа и 20 лв и си подсигурете нещата, дребните тарикатлъци и ивтините неща винаги излит мого скъпи.... Пк и човек е най спокоен когато в е спазил законовият ред.А дали е добър или лош, това е тема за съвсем отделен дебат.
                            Аха, ама подозирам, че си от тези които нищо не са разбрали, но пък вече са си сменили талона. Няма лошо има два типа- такива които плащат и такива които четат и 20-те кинта ги дават за винце и ракийка. Аз избирам да съм от вторите и ще се радвам да се изкаже някой, който е вникнал до колкото може да се вникне при тази информация.
                            Казусите не са много:
                            - монтирал съм газово имам паспорт и съм минал ГТП преди 02.03.2014 като в графа забележка е отразено " Монтирано АГУ"
                            -монтирал съм газово имам паспорт но все още не ми се е налагало да минавам ГТП до 02.03.2014
                            -монтирал съм си газово сам, нямам паспорт и не съм минал ГТП до 02.03.2014
                            Всички ли ще бъдат заварено положение или ще чакаме на 01.03.2014 да ни доизяснят отново чрез пърдеж на Нова ТВ.
                            "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                            Коментар


                            • От: За мпс с агу.

                              Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
                              Зававареното положение значи, че имаш агу, отбелязано е в талона, но няма нужда да я сертифицираш по европпеските изисквания. Т.е ти .си в ред. Ако не отбелязана в талона след 01.03 преди да отидеш в кат ще отидеш да те сертифизцират в нарочни пунктове и тогава смяна на талона,също важи и за новомонтираните уредби, няма значе ние къде ти я слагат, после през пункта и тогава кат, изписхаме 8 страници по тая тема и пак има неяснотии... Ако имаш газ а не е отбелязанов талона, след 01.03 не би трябвало да можеш да минеш преглед, ако те прасне някой и ти с с газ а го няма в талона няма да ти изплатят обещетение по каско или гражданска, а кой знае още колко капана са заложени, защото от по догодина застрахоателите може и да вдигнат цената за газовите автомобили като по рискови, а че отделят по млко вредни емисии, а метана па ич, за туй никой не говори.... Отделете 2 часа и 20 лв и си подсигурете нещата, дребните тарикатлъци и ивтините неща винаги излит мого скъпи.... Пк и човек е най спокоен когато в е спазил законовият ред.А дали е добър или лош, това е тема за съвсем отделен дебат.
                              Колега, да вземеш да се кротнеш вече с агитациите ли?
                              Всеки сам може да си прецени колко да е спокоен и колко изряден.
                              Вече направо на личен интерес от цялата истерия ми изглежда.

                              Би ли посочил конкретно кое от записаното в наредбата доведе до това твое свободно тълкуване на "завареното полоцение"?
                              Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                              Seat Leon 2007 1.9 TDI

                              Коментар


                              • От: За мпс с агу.

                                Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
                                Ами да речем,аз и ти имаме лада-7 сини на цвят, ти вече си минал с твойта и си с талон за агу, аз не съм сложил газ, но искам сега да мина та да си имам за в бъдеще готов талон, слагаш моите номера и се засилваш с твоятаа газова кола, да ми услужиш, а може примерно да искаш да минеш за газ, а да си сменил я мотор я купе, и вече имаш документ, че към тази дата си бил с еди кви си данни.... Изобщо хората се пазят от измами, а на теб какво ти пречи щом си наред...
                                Те си попълват данните в талона от база данни и при смяна на горепосочените неща едва ли биха ти дали талон с актуалните към момента №№ на двигател и купе ! Преди около 3 години при покупката на предния ми автомобил го прехвърлих в КАТ само по документи без минаване през каналите ! Считам , че вероятността колата да се окаже нередовна е много по-голяма от монтажа на АГУ ! Не е въпроса какво ми пречи , а каква е логиката при единия и другия случай !?! Смяна на собственост без проверка ! Монтаж на АГУ с проверка !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X