Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газова уредба на Дизел?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Газова уредба на Дизел?!

    За да даде 3л дизел, помпата трябва да е откачена от педала и да чука само на празен ход. Така ли е?

    Коментар


    • От: Газова уредба на Дизел?!

      Пфф,на кантар съм като чета тук дали да сложа на камиона ми мерцедес 709 газова уредба.Да си кажа честно малко ме е страх понеже с него си изкарвам хляба.Искам да попитам кое е по безопасното гориво за мотора ако нещо се предозира,пропана или метана?
      0 8 76 36 8 542

      Коментар


      • От: Газова уредба на Дизел?!

        Някой слагал ли е на транзит с електронна помпа и турбо ?
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

        Коментар


        • От: Газова уредба на Дизел?!

          Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
          За да даде 3л дизел, помпата трябва да е откачена от педала и да чука само на празен ход. Така ли е?
          Не що подобно. Само проблема е че кикдауна не бачка защото при мен е обикновена метанова уредба.
          Иначе вече доста бусове и камиони виждам на дизел + метан
          Моят живот, моите решения, моите грешки, моите поуки ... не са твоя работа.

          Коментар


          • От: Газова уредба на Дизел?!

            ако те интересува ще ти дам телефон на човека който да ти направи камиона на газо-дизел метан .Аз моя го направих преди 4 години и съм много доволен

            Коментар


            • От: Газова уредба на Дизел?!

              пропан-бутана в комбинация със дизел не е добре .
              но дизел- метан си е много добре аз карам 4 г.
              човека който ги прави е от Русе
              ако се интересувате ще дам телефон

              Коментар


              • От: Газова уредба на Дизел?!

                И колко пари тая уредба?А и бутилка за примерно 20 кг метан,що ли си я представям бая голяма и тежка,но... при такъв пробег годишно и аз бих сложил евентуално.Едно и също количество газ пуска в различните режими?

                Коментар


                • От: Газова уредба на Дизел?!

                  разход по магистрала Тракия
                  Прикачени файлове
                  Моят живот, моите решения, моите грешки, моите поуки ... не са твоя работа.

                  Коментар


                  • От: Газова уредба на Дизел?!

                    Бихте ли препоръчали човек или сервиз в Пловдив или някъде из южна България,който да поставя агу на дизел.Знам,че всеки майстов може да монтира подобна система,но предпочитам някой,който има конкретен опит.Благодаря.

                    Коментар


                    • От: Газова уредба на Дизел?!

                      Изчетох внимателно цялата тема. Намери ли се някой в Пловдив или региона, който да поставя газ или метан на дизел?

                      Коментар


                      • От: Газова уредба на Дизел?!

                        Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                        В газаджийски сервиз не влизам, пари да ми дават
                        Ела да ти дам 80ст. за да почерпиш две кафета.
                        Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                        АСК Ален Мак

                        Коментар


                        • От: Газова уредба на Дизел?!

                          Здравейте колеги изчетох голяма част от темата ,имам един въпрос не може ли да се сложи обикновен изпарител с вакум,като вакум има на вакумните клапани на по новите модели тди,тдци и т.н. или на така наречените клапан N75 ,че мисълта ми каква е ,вакума се увеличава с увеличаването на оборотите защото той контролира и егр-а и уестгейта по този начин според мен ще се избегне цялото ел. управление на пропан бутана,а пропорцията съответно ще се намали от преходниците (кранчета).

                          Коментар


                          • От: Газова уредба на Дизел?!

                            Не може ! Устройството на на вакуумният изпарител и този с ел. клапан , са идентични .

                            Коментар


                            • От: Газова уредба на Дизел?!

                              Астра G , с двигател 2,0 DI 60 kW разход дизел + газ / пропан бутан/ за 900 км. 30 дизел + 30 газ. литри ! - 2 години карам така ! 80 % извънградско !

                              Коментар


                              • От: Газова уредба на Дизел?!

                                Здравейте, изчетох задълббочено темата,таксиметров шофьор съм и реших да газифиирам каляската. Колата е дачия соленца 1.9Д. Набавил съм всичко необходимо за газифицирането. Интересува ме ако някой е газифицирал рено 1.9Д да сподели ако има някой тънкости. Интересува ме предимно икономията защото правя по около 100-120км на ден.даже минимална икономия би ми повлияла, но искам да постигна максимума икономия от мум пари.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X