Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какъв моторен трион има?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: Кой какъв моторен трион има?

    STIHL имам аз,до сега не е оставяла недорязано дърво,много добри машини!
    Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

    Коментар


    • От: Кой какъв моторен трион има?

      Горд Собственик на STIHL 038 AV SUPER и MS-260

      Коментар


      • От: Кой какъв моторен трион има?

        хускварна 55-върши работа.Малко е тежичка за по тънки дървета.
        иво димитров-0898 472 158

        Коментар


        • От: Кой какъв моторен трион има?

          Аз съм заложил на Хускварна едната ми е 246 а другата 365,като режа с 365 и после с 246 ми се вижда,че все едно не съм я запалил.
          0885719173-Красимир

          Коментар


          • От: Кой какъв моторен трион има?

            И аз имам Танака 4501 от няколко години. Въпреки издевателствата ми над него (е, не са много чести поне) стиска и не се оплаква. Рязал съм всякакви възлести и сухи ботори с диаметър повече от метър без проблеми. Оставял съм я с бензин и масло по половин година и пали безгрижно, само дето пушляви за кратко. Ползвам я само с 2Т масло Хускварна и всякакво масло за веригата - от отработено моторно до 90ЕП. Шината досега не е мръднала, нито веригата, само я заточвам като почна да натискам твърде много за да реже.
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • От: Кой какъв моторен трион има?

              Кумацу 285

              Коментар


              • От: Кой какъв моторен трион има?

                последната закупена Хускварна 455.

                Коментар


                • От: Кой какъв моторен трион има?

                  Хускварна 55.. От чисто нова е при мен... Преди нея съм имал Хускварна 51/която е г/д същата като 55/, Щил/Точния модел не мога да кажа, понеже малко се задържа при мен, понеже имаше повреда../Една Гарден, модел неясен...
                  За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                  Honda Dominator 650
                  088ЧЧ93979-->Борис
                  0878956Ч38-->Борис

                  Коментар


                  • От: Кой какъв моторен трион има?

                    Вече не помня от колко години ползвам STIHL. Много съм доволен от машинката. До сега (като повреда) имам една спукана капачка за горивото

                    Коментар


                    • От: Кой какъв моторен трион има?

                      MS 361

                      Коментар


                      • От: Кой какъв моторен трион има?

                        Partner P4-18XT - от три години и съм много доволен.Безотказен змей!Но...от няколко дни ми се появи проблем - изтича бензин от центъра на капачката.Там явно има клапа и вероятно "е заседнала".Въпросът е да си играя да я поправям,или да си търся нова капачка?
                        VENI-VIDI-VICI!

                        Коментар


                        • От: Кой какъв моторен трион има?

                          Днес,видях в БАУМАКС Варна,моторен верижен трион 'RIDER'-цена 159лв.Представиха ми го,като Българско производство,с 2г. гаранция!Доста се подвоумих дали да си взема,защото от Българската техника съм останал доволен като цяло,пък и се предлагаха на изплащане на 10 вноски по 15,90лв.Но,за такава цена нещо много не ми вдъхва доверие,да е MADE IN BULGARIA !Какво ще кажете,някой притежава ли такова чудо на техниката,и доволен ли е останал?Ще се ползва за 10-15 куб. на година.

                          P.S-В нета,не открих отзиви от собственици на този бензинопил,а само рекламни материали!

                          Коментар


                          • От: Кой какъв моторен трион има?

                            Първоначално публикуван от bon40 Преглед на мнение
                            Днес,видях в БАУМАКС Варна,моторен верижен трион 'RIDER'-цена 159лв.Представиха ми го,като Българско производство,с 2г. гаранция!Доста се подвоумих дали да си взема,защото от Българската техника съм останал доволен като цяло,пък и се предлагаха на изплащане на 10 вноски по 15,90лв.Но,за такава цена нещо много не ми вдъхва доверие,да е MADE IN BULGARIA !Какво ще кажете,някой притежава ли такова чудо на техниката,и доволен ли е останал?Ще се ползва за 10-15 куб. на година.

                            P.S-В нета,не открих отзиви от собственици на този бензинопил,а само рекламни материали!
                            взимай ако към нея върви и хубава ама българска бичкия... че като се прецака на втория кубик, да захванеш бичкията и да си свършиш работата...
                            аз съм със Щил - зверска употреба, пиличка и 3 вериги досега... (бая пирони са дънили едно време покривджиите...)

                            Коментар


                            • От: Кой какъв моторен трион има?

                              Първоначално публикуван от bon40 Преглед на мнение
                              Днес,видях в БАУМАКС Варна,моторен верижен трион 'RIDER'-цена 159лв.Представиха ми го,като Българско производство,с 2г. гаранция!Доста се подвоумих дали да си взема,защото от Българската техника съм останал доволен като цяло,пък и се предлагаха на изплащане на 10 вноски по 15,90лв.Но,за такава цена нещо много не ми вдъхва доверие,да е MADE IN BULGARIA !Какво ще кажете,някой притежава ли такова чудо на техниката,и доволен ли е останал?Ще се ползва за 10-15 куб. на година.

                              P.S-В нета,не открих отзиви от собственици на този бензинопил,а само рекламни материали!
                              Аз имам такова. 3- та година е и сменям само вериги. Вземай за домашна употреба е повече от перфектно. Недостатък му е оригиналната верига - китайска е и се разпъва и изтъпява много бързо. Като свърши - от околовръстното към затвора има магазин за горска техника. Купуваш си добра верига (орегон- 28лв) и продължаваш да режеш.
                              Sent from my Nokia s fenerche

                              Коментар


                              • От: Кой какъв моторен трион има?

                                Аз имам такова. 3- та година е и сменям само вериги. Вземай за домашна употреба е повече от перфектно. Недостатък му е оригиналната верига - китайска е и се разпъва и изтъпява много бързо. Като свърши - от околовръстното към затвора има магазин за горска техника. Купуваш си добра верига (орегон- 28лв) и продължаваш да режеш.

                                То,ако е само до веригата-майната му!Проблеми други правила ли ти е,лесно ли пали?Нещо друго по-особенно за тази марка,или си е като другите по отношение на поддръжката?Части намират ли се,или още не ти се е налагало да търсиш?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X