Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какъв моторен трион има?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Кой какъв моторен трион има?

    McCULLOCH - 35cc. с 16 инчаова шина мисля. Работи си машинката.
    0888932647

    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

    Коментар


    • #62
      До: Кой какъв моторен трион има?

      Щил MS 250-среден клас, много съм доволен от него.
      FREELANDER 2000 TDI 1999 г.

      Коментар


      • #63
        До: Кой какъв моторен трион има?

        Щил MS 260. Не знам къде е сервиза, но знам 3 магазина за вериги.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • #64
          До: Кой какъв моторен трион има?

          Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
          Щил MS 260. Не знам къде е сервиза, но знам 3 магазина за вериги.
          Ако е машина, нека бъде немска!
          XJR 1200
          ETZ 150
          Kawasaki Ninja ZX10R

          Коментар


          • #65
            До: Кой какъв моторен трион има?

            Аз имам TYPHON шведска всички части са от Хускварна 60 см шина и много тежи веднъж я теглих беше между 12-14 кг не си спомням точно.Цялата е алуминий не като новите пластмаси. Само за събаряне на дървета е няма равна пред нищо не се спира .
            Dimitar Dyakov

            Коментар


            • #66
              До: Кой какъв моторен трион има?

              Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
              Колега,благодаря,че сложи анкета,много по-добре е така.За СПАРКИ мисля,че са добри.Имаме дрелки ъглошлайфи,шлайфове,прободни триони на тази марка и си работят перфектно дълги години.Така че мисля и моторните им триони са стока.И така със здраве да си го ползваш

              Хускварна 365 перфектен моторен трион, без забележки....., по повод марката СПАРКИ не съм съгласен, когато беше ЕЛТОС - ДА, но като стана СПАРКИ ЕЛТОС - ТВЪРДО НЕ (свали се качеството и се вдигнаха цените)
              0887 246718

              Коментар


              • #67
                До: Кой какъв моторен трион има?

                Първоначално публикуван от BEAST1 Преглед на мнение
                Хускварна 365 перфектен моторен трион, без забележки....., по повод марката СПАРКИ не съм съгласен, когато беше ЕЛТОС - ДА, но като стана СПАРКИ ЕЛТОС - ТВЪРДО НЕ (свали се качеството и се вдигнаха цените)
                Еми колега да ти кажа може и така да е. Нашите инстроменти са поне 4,5 годишни - още от пъревите и си работят добре. В момента незнам какво е положението. И преди около 2 години си купихме ъглошлайф Спарки 2300W - работи си добре. За моторните им триони, не знам, не съм имал преки впечатления, но от хора съм чувал, че работят добре за домашна работа. Китайските и за това нестават.

                Я кажи нещо повече за Хъскито, от колко време я имаш и как се държи


                Поздрави
                Ако е машина, нека бъде немска!
                XJR 1200
                ETZ 150
                Kawasaki Ninja ZX10R

                Коментар


                • #68
                  До: Кой какъв моторен трион има?

                  Щом,като е толкова впечатлен от 365,значи,никога не му се е налагало да работи истински с нея.Това въобще не може да се сравнява с 371,или с легендите като 262,или 268.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Кой какъв моторен трион има?

                    Аз имам Stihl ms 170 който е перфектен за носене в колата постоянно защото е малък и лек но не е внасян в българия никога и няма части за него ако се скапе
                    Subaru Legacy 2.5
                    Suzuki GS500 E

                    Коментар


                    • #70
                      До: Кой какъв моторен трион има?

                      партнер модел 351

                      Коментар


                      • #71
                        До: Кой какъв моторен трион има?

                        Хускварна 340 от десетина години.Кво да кажа-направили са я,пустите му Шведи.
                        Гори ама въри к'о мързи ви да наливате ли?

                        Коментар


                        • #72
                          До: Кой какъв моторен трион има?

                          Здравейте, ако има тук такива, където се занимават с щилове нека отговорят на въпроса ми, а той е следния: Нали STIHL MS290 е със шина 40см Rollomatc E - 10 зъба. А има и такава шина само че със 11 зъба на звездочката - с голяма глава. Може ли да се сложи такава шина Rollomatic E 40cm 11 - зъба на STIHL MS290?

                          ПП защото в каталога на ЩИЛ четох, че били за моторни триони със средна и висока мощност над 3.5Kw, а MS290 e 3Kw
                          Ако е машина, нека бъде немска!
                          XJR 1200
                          ETZ 150
                          Kawasaki Ninja ZX10R

                          Коментар


                          • #73
                            До: Кой какъв моторен трион има?

                            Аз съм с stihl ms210 но нещо последно време почна да ми дава ядове.Сменени части са:горивен и въздушен филтер,това е за 3 г.Проблема е че както си работи и изведнъж гасне,пипах обороти гориво не и не,какво може да е?.Извинявам се видях че е анкета.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Кой какъв моторен трион има?

                              Първоначално публикуван от lusko Преглед на мнение
                              Аз съм с stihl ms210 но нещо последно време почна да ми дава ядове.Сменени части са:горивен и въздушен филтер,това е за 3 г.Проблема е че както си работи и изведнъж гасне,пипах обороти гориво не и не,какво може да е?.Извинявам се видях че е анкета.
                              На точното място си, това е тема за дискотиране на въпроси и проблеми. Значи, и на мен ми е правила такъв проблем, като смених бензина се оправи, като и дам газ и гаснеше, но предположих, че е от некачествен бензин и като го смених си се оправи. Най - добре я занеси в магазина, от който си я купил - те знаят най - добре и ще ти кажат.

                              ПП - може да е и от много мръсен въздушен филтър
                              Ако е машина, нека бъде немска!
                              XJR 1200
                              ETZ 150
                              Kawasaki Ninja ZX10R

                              Коментар


                              • #75
                                До: Кой какъв моторен трион има?

                                Маккълок Титаниум 42 (вече 6 та година) смени стария ми Щил който задра цилиндър след 4 годишна употреба. ами за пореден път се убедих че не трябва да се робува на марки. бях доста скептичен към Маккълок но такива демпфери имат че все едно е гумена ;-). много по-малко изморява ръцете. всъщност тук в Бг не съм срещал Титаниум серията на Мак незнам защо. може би няма търсене.перфектна машинка.много съм доволен. режа около 20 до 30 кубика годишно (включително и по-дебели). не е много но съм много доволен че рискувах. доста се чудих и имах всякакви възможности за покупки. за домашно ползване я слагам пред всякакъв Щил (според моя опит). не говорим че е със по-ниско ниво на децибели, система вортекс за бързо запалване пък и веригата се сменя без инструменти ;-). за мен е предимство.
                                висете отпуснато

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X