От: До: Кой какъв моторен трион има?
STIHL имам аз,до сега не е оставяла недорязано дърво,много добри машини!
STIHL имам аз,до сега не е оставяла недорязано дърво,много добри машини!
Преди нея съм имал Хускварна 51/която е г/д същата като 55/, Щил/Точния модел не мога да кажа, понеже малко се задържа при мен, понеже имаше повреда../Една Гарден, модел неясен...
Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар