Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сондажни машини,автосонди.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сондажни машини,автосонди.

    Нищо не си измислям. Всеки ден е празник. И най-тежкия ден си е празник!
    Трябва да се радваме на живота всеки ден.
    А иначе, сериозно погледнато, най-добрата рецепта за щастие е да придобиеш заболяване, наречено синдром Мория.
    Представлява лека форма на деменция с чести пристъпи на еуфория. Проявява се в силен стремеж да разсмиваш околните.
    Понеже при това заболяване силно се редуцира самокритиката, неразбирането и отхвърлянето, които околните проявяват, не ти пречи.
    Това са истински щастливите хора. Аз съм малко нещастен, но не всеки ден!

    Коментар


    • От: Сондажни машини,автосонди.

      Търся си хидромотор 200-250 куб.см. втора ръка аксиално-бутален нерегулируем 100-120 атм.
      Дали не е добре да има тема "Купувам-продавам"?

      Коментар


      • От: Сондажни машини,автосонди.

        Първоначално публикуван от st.darakchiev Преглед на мнение
        Търся си хидромотор 200-250 куб.см. втора ръка аксиално-бутален нерегулируем 100-120 атм.
        Краси (НиктДрилинг) или ония в Казанлък с мултикарчето - има ги някъде нагоре по темата.

        Коментар


        • От: Сондажни машини,автосонди.

          Първоначално публикуван от st.darakchiev Преглед на мнение
          Търся си хидромотор 200-250 куб.см. втора ръка аксиално-бутален нерегулируем 100-120 атм.
          Дали не е добре да има тема "Купувам-продавам"?
          Супер яка идея !

          Коментар


          • От: Сондажни машини,автосонди.

            Добри--Спаров имаше някакви хидромотори мисля че бяха руски ако нямаш телефона му дати го дам да го питаш.

            Коментар


            • От: Сондажни машини,автосонди.

              Първоначално публикуван от st.darakchiev Преглед на мнение
              Търся си хидромотор 200-250 куб.см. втора ръка аксиално-бутален нерегулируем 100-120 атм.
              Дали не е добре да има тема "Купувам-продавам"?
              Туй моля да се изтрие.

              Коментар


              • От: Сондажни машини,автосонди.

                Първоначално публикуван от st.darakchiev Преглед на мнение
                Туй моля да се изтрие.
                Идеята е добра не я трий .
                Хидро мотора на велосипед ли ще го слагаш ?

                Коментар


                • От: Сондажни машини,автосонди.

                  Да бе, един на педалите, един на главината, спестяваш верига и редач
                  На едното УРБ са на изтрещяване, та искам да си подготвя смяна овреме.
                  Новите са с едни цени... Особено с тия параметри.

                  Коментар


                  • От: Сондажни машини,автосонди.

                    Снощи даваха по нова филма "Ще се лее кръв". Гледахте ли го? Беше за добива на нефт в зората на сондирането .
                    Интересно това кладенци ли бяха или сондажи ?

                    Коментар


                    • От: Сондажни машини,автосонди.

                      Колеги да се похваля .Днес бях на технотест и вече мога спокойно да дишам--от товарен вече съм специален автомобил автосонда а това на този етап ме освобождава от някой основни неща.Гергъовден наближава и май ще трябва и да черпя.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:08032009.jpg
Прегледи:9
Размер:137.0 КБ
ID:5363667

                      Коментар


                      • От: Сондажни машини,автосонди.

                        Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
                        Снощи даваха по нова филма "Ще се лее кръв". Гледахте ли го? Беше за добива на нефт в зората на сондирането .
                        Интересно това кладенци ли бяха или сондажи ?
                        ...И Моисей взе тоягата, която беше пред Йехова, както му заповяда Бог. След това Моисей и Аарон събраха израилтяните пред скалата и Моисей им каза: „Чуйте сега, бунтовници! Нима искате да ви извадим вода от тази скала?“. Като каза това, Моисей вдигна ръка и два пъти удари скалата с тоягата си. И започна да тече много вода, така че пиха и израилтяните, и товарните им животни... Ясно откъде е.

                        "Данни за експлоатация на нефт и въглища има през античността и средновековието. От 20 век се добиват и радиоактивни руди. Находищата се разработват открито или чрез шахти; от 1-во хилядолетие пр. Хр. се прилага ръчно сондиране." Уикипедия

                        Това за зората на хидрогеоложкото сондиране и добива на нефт Изобщо първопроходците са далеч назад.

                        Коментар


                        • От: Сондажни машини,автосонди.

                          Първоначално публикуван от slavchovt Преглед на мнение
                          Колеги да се похваля .Днес бях на технотест и вече мога спокойно да дишам--от товарен вече съм специален автомобил автосонда а това на този етап ме освобождава от някой основни неща.Гергъовден наближава и май ще трябва и да черпя.
                          Бравос! Поздравления!

                          Коментар


                          • От: Сондажни машини,автосонди.

                            Първоначално публикуван от st.darakchiev Преглед на мнение
                            Това за зората на хидрогеоложкото сондиране и добива на нефт
                            Изобщо първопроходците са далеч назад.
                            Още по назад:

                            Първа книга Моисеева - Битие

                            Гл 26 - 15.
                            И всички кладенци, които бащините му слуги (на Исаак) бяха изкопали при живота на баща му Авраама, филистимците ги сринаха и затрупаха с пръст.

                            преместил се тогава човека на друго място и

                            Гл 26- 18.
                            И отново изкопа кладенците, които бяха изкопани в дните на баща му Авраама...

                            Та не само, че първопроходците са делеч назад - ами даже е документирано, че Авраам се е занимавал професионално с водно сондиране. Исаак обаче го е надминал...

                            Копайте за вода колеги - може някой ден и за вас да пишат...

                            Коментар


                            • От: Сондажни машини,автосонди.

                              Тъй, тъй...
                              На времето мен ме учеха, че първите сведения са за сондажи около 50 м за каменна сол, правени с дървени щанги по ударния (ударно-дървен да го наречем) способ. Някъде по египетско време, че и по-назад.

                              Коментар


                              • От: Сондажни машини,автосонди.

                                Вчера до като попълвахме едни оферти с шефа ми попадна това:

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:scan.jpg
Прегледи:1
Размер:105.3 КБ
ID:5363764
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:scan0001.jpg
Прегледи:1
Размер:140.9 КБ
ID:5363765
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:scan0002.jpg
Прегледи:1
Размер:93.0 КБ
ID:5363766


                                Ако е е от полза на някой добре.
                                Последно редактирано от Zahari007; 11-04-12, 10:19. Причина: Прав. грешка
                                LZ1ZAH

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X