Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сухой Т-50 ПАК ФА.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

    Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
    Има ли някой който да разкаже за сагата с индийските мигове ...
    Няма нужда, всички които имат интерес към материята са в течение. Независимо каква - по религиозни подбуди - линия държат.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

      Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
      Има ли някой който да разкаже за сагата с индийските мигове, иначе ще ме накажат. Но брака на 45 нови самолета, довело до сериозни оставки и преразглеждане на политиката с Русия
      Политическата част и циганското изпълнение на сделката, нямат общо с който и да е руски самолет, камо ли пакфа.

      Коментар


      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

        Всички знаете че качествата на самолетите не са от първостепенно значение.Важното е да се наливат пари във ВПк е да се усвояват средства по разни проекти.Всички са наясно че голяма воъна няма да има

        Коментар


        • Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

          Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
          Всички са наясно че голяма война няма да има
          Чул те господ, както се казва. Все си мисля, че обсъждаме железата, а не използването им ама......




          Коментар


          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

            Брат,всичко е маркетинг основан на страха.Виж какво става в Америка,часни компании истрелват ракети в космоса в пъти по ефтино от НАСА .ВПК скубе държавите по целия свят.Враг трябва да има,ако не на Земята ,ще измислим заплаха от извънземни.

            Коментар


            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
              Значи, разработва се един свръхскоростен разузнавателен самолет (на какъв етап са разработките, в каква перспектива и т. н. са следващи подробности) и понеже той е кръстен СР-72, та е наследник на СР-71. В същото време се разработват десетки проекти по технологията СТЕЛТ, във всички водещи компании и конструкторски бюра, на всички развити авиопроизводители по света, но понеже никой от тези проекти не е озаглавен Ф-118, то ф-117 няма наследник - ясно...
              A SR-71 какво е? Да не излезе, че е свръхскоростен разузнавателен самолет? Нямаш капацитет да водиш дискусията и лалаш общи приказки, пък белким заблудиш някой.

              Коментар


              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                Ми че точно това е, защо каква е твоята версия. Капацитет...
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                  Спрете тук.... Всяко следващо заяждане и спам ще се санкциониран по правилата
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    Спрете тук.... Всяко следващо заяждане и спам ще се санкциониран по правилата
                    Подкрепям.
                    Най-доброто компромисно решение е темата да се заключи, защото от тук насетне би предизвиквала само лични нападки.

                    Коментар


                    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                      Не съм съгласен със заключването, как ще следим за новости, пак ли да вървим по пътя на най-лесното решение. Просто хората няма да се обиждат и готово.
                      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                      Коментар


                      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                        Да де ,обаче когато се фанатизира нещо става страшно.Има смисъл да се продължи ,чак когато има развитие по ПаК Фа или го подгони службата.
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                          Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                          Не съм съгласен със заключването, как ще следим за новости, пак ли да вървим по пътя на най-лесното решение. Просто хората няма да се обиждат и готово.
                          Освен хората да не се обиждат, не е зле (даже е по-добре) да не (се опитват) обиждат.
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                            Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                            Не съм съгласен със заключването, как ще следим за новости, пак ли да вървим по пътя на най-лесното решение. Просто хората няма да се обиждат и готово.
                            От къде да дойде това ново.
                            Никога не е ставало дума за самолет. От самото начало това е пропаганден проект използван за политика вътрешна и в "френдли" страни. Ефекта извън Русия обаче се оказа точно противоположен, разбра се че руснаците технологично не са достигнали до пето поколение самолети. Сега прегледах темата още на 40 страница (преди година и половина ) написах че проекта е пропаганден и тогава Петьо, Любенов и т.н н ми обясняваха как нищо не съм разбирал Как Т-50 бил супер самолет .... Интересно ми е сега къде са и защо не пишат.
                            Петьо , още преди година и половина написах че новия двигател само с промени по запалването няма да постигне нищо.

                            Един малко страничен въпрос, от 2015г след представянето на парада и приемането на въоръжение на Армата, колко бройки произведоха и са на въоръжение
                            ( аз щото и от танкове не разбирам та да питам)

                            Коментар


                            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                              Кой да ти отговори като всички черпят информация от Ю туб

                              Коментар


                              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                                Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                                Не съм съгласен със заключването, как ще следим за новости, пак ли да вървим по пътя на най-лесното решение. Просто хората няма да се обиждат и готово.
                                Е какво ще следиш - то самолет няма.
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X