Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сухой Т-50 ПАК ФА.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

    Виж сега , на 45 години съм , хайде да не ми обясняваш какво е било при социализма - не го харесвам , но го помня и имам лична представа. И не помня нещо да беше толкова забранено.
    Много ти е промит мозъка , трагично и необратимо.
    Фиат Купе
    Опел Фронтера В
    Мицубиши Паджеро Пинин

    Коментар


    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

      Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
      ... На обикновените хора всичко беше забранено
      Много обичам, когато някой, който е ходил прав под масата по времето, за което се говори, започне да си "спомня" ...

      На тебе какво по-конкретно ти беше забранено? През 1981? В детската градина?
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

        Не забранена, а трудно достъпна
        Библиотеката в университета всичко беше на руски, но за курсовите задачи ходехме да преписваме статии в ЦИНТИ и БАН

        Чавдаре, много добре помня онова време, английския съм го учил в университета и то след казарма.
        А ти помниш ли как се влизаше в английската гимназия,само бал не стигаше, трябваше една по особена характеристика и връзки.
        Не всички сме били деца на партизани и сме ходили на лагер в СССР.,

        Интересна статистика би се получила, кои в темата са ходили на международен лагер, ти?
        Последно редактирано от biol; 25-11-18, 20:43.

        Коментар


        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

          Колега biol, очевидно си компетентен по въпросите, свързани с фотоника.
          Отново да перфразирам:
          Кое точно не разбра от документа, публикуван от колегата Любенов?
          Прочете ли го въобще?
          Не пренебрегвам англоезичните източници.Освен ако не са Daily Mail.
          А още повече не деля нещо написано днес, преди десет, трийсет, или триста години.
          Нютън, доколкото знам никой не го е отменял от тази страна на галактиката.
          Отпусни се, и ми обясни, че съм прост - по какъв начин суперсензора хваща служебния бус колко закъснява?
          Да си взема сензор-два?
          Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
          0887/осемпет 66 4осем

          Коментар


          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

            Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
            Не забранена, а трудно достъпна
            Библиотеката в университета всичко беше на руски, но за курсовите задачи ходехме да преписваме статии в ЦИНТИ и БАН

            Чавдаре, много добре помня онова време, английския съм го учил в университета и то след казарма.
            А ти помниш ли как се влизаше в английската гимназия,само бал не стигаше, трябваше една по особена характеристика и връзки.
            Не всички сме били деца на партизани и сме ходили на лагер в СССР.,

            Интересна статистика би се получила, кои в темата са ходили на международен лагер, ти?
            Колега, темата е за конкретен модел нов военен самолет, следващия подобен СПАМ от Ваша страна ще Ви донесе едни по-особени санкции според Правилата на този Форум. Ако Ви блазни политически анализ на приема в езиковите училища по време на зрелия социализъм, има раздел за политика, пишете там.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

              Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
              ...
              А ти помниш ли как се влизаше в английската гимназия,само бал не стигаше, трябваше една по особена характеристика и връзки.
              Не всички сме били деца на партизани и сме ходили на лагер в СССР.,

              Интересна статистика би се получила, кои в темата са ходили на международен лагер, ти?
              Тролче, какво помниш от 1981?!? По груби сметки тогава ще да си бил около 6-годишен ...

              А приказките ти за английската гимназия са неграмотно тъпа палячовщина, нямаща нищо общо с действителността!
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                Чаво, моля те, не влизай в тона, нека се върнем на самолета
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                  Тия дни първия индийски рафал е правил тестови полети(по сделката от 2015г.),
                  факта пряко показва, кой е бил циганина по разни обещания и срокове по пакатафаката.
                  байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                  Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                  Суперспам - спама на суперите

                  Коментар


                  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                    Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                    Тия дни първия индийски рафал е правил тестови полети(по сделката от 2015г.
                    Не е по темата, ама не е индиън мейд нали? всъщност, май последно се договориха за определен брой доставка, без производство?
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                      По темата е доколкото имаше внушения, че циганиите на индийците спъвали ПАКФА,как сега франсетата ше видят конбоб яде ли с тях и т.д.
                      Три дузини рафали май ще им доставят.
                      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                      Суперспам - спама на суперите

                      Коментар


                      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                        Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                        По темата е доколкото имаше внушения, че циганиите на индийците спъвали ПАКФА,.

                        Внушения не знам, ама като няма финансиране....
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                          Не е по темата, ама не е индиън мейд нали? всъщност, май последно се договориха за определен брой доставка, без производство?
                          Циганиите тоя път им излязоха соленко, вместо регионален лидер с достъп до топ технологии и партньор в производство на самолет последно поколение се нахендриха като купувач на 30 Рафала с достъп до на Макрон макарона.
                          Само по край Брахмоса цялата им ракетна техника направи огромен скок , сега само бършат сополи и чат пат отбелязват че радара на Су-30 вижда китайските стелтове все едно са правени от поцинкована ламарина.

                          Коментар


                          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                            Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                            По темата е доколкото имаше внушения, .
                            Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                            Внушения не знам, ....
                            Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
                            Циганиите тоя път им излязоха соленко,.
                            Темата е за конкретен технологичен демонстратор, но пак го избивате на политика, а мен предупеждават.

                            За да има все пак плурализъм и коректност в темата, трябва да се отчете , че индийците много по-рано от руснаците се отказаха от този проект. Навсякъде това се счита за предимство.
                            Любенов, дали ще им излезе по-солено от Миг 29???? 45 ли бракуваха, защо
                            Последно редактирано от biol; 28-11-18, 18:34.

                            Коментар


                            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                              В интерес на истината отзивите за идийските 29-ки са твърде отрицателни.
                              Виж, от Сушките са си доволни.
                              Вероятно все пак зависи от завода-производител, и от времето когато е придобит...
                              Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                              0887/осемпет 66 4осем

                              Коментар


                              • Re: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                                И от това реално какво са им продали руснаците.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X