Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сухой Т-50 ПАК ФА.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

    Кажи честно, ама без споделени радарни данни, даталинкове и прочее...
    Кажи какви са тези "суперсензори" за от другата страна на земята?
    Че то тогава нито спътници, нито АУАКС-и ще са нужни...
    Слагаш на пет-шест Хъмвита по десет-петнайсет суперсензора, и засичаш как пърди дежурният пилот в чукотка, баси....
    Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
    0887/осемпет 66 4осем

    Коментар


    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

      Първоначално публикуван от petyo413 Преглед на мнение
      И защо го правят това като експлоатират и имат традиции в експлоатирането вече 20 години на 5-то поколение изтребител? Пък Ф-15 го предвиждат до 2040 год. А чакай то до тогава ще фъркат 6-то ,7-мо и какво ли още не свръхестествено поколение. Мистика и дяволска работа!!!!!???

      Лека!
      Еми те могат да си позволят да имат много от всичко,това е !От новите пак ще имат колкото решат !Форт Нокс не е в Москва или в София!Възможности ,кво да праиш!Я погледни статистиките в бройки ,от всчико дето лази ,бръмчи ,плува и хвърчи.
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

        Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
        Еми те могат да си позволят да имат много от всичко,това е !От новите пак ще имат колкото решат !Форт Нокс не е в Москва или в София!Възможности ,кво да праиш!Я погледни статистиките в бройки ,от всчико дето лази ,бръмчи ,плува и хвърчи.
        https://www.rt.com/usa/444707-f-35-massive-drill/amp/

        Така е. Само не схващам защо се подиграваме на рашките, хейтим американците, като ние нямаме нищо.

        Ние сме за подигравка, я вижте китайците колко самолета ще продадат и на кой - по горе в линка.

        Коментар


        • От: Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
          https://www.rt.com/usa/444707-f-35-massive-drill/amp/

          Така е. Само не схващам защо се подиграваме на рашките, хейтим американците, като ние нямаме нищо...
          Щото дори ние, ако имахме техните ресурси, щяхме да го направим по-добре. Ама сме малки. Белгийците имат ли? Холандците, австрийците?
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
            https://www.rt.com/usa/444707-f-35-massive-drill/amp/

            Така е. Само не схващам защо се подиграваме на рашките, хейтим американците, като ние нямаме нищо.

            Ние сме за подигравка, я вижте китайците колко самолета ще продадат и на кой - по горе в линка.
            Дани , щото тука някои изпадат във фанатизъм от няколко самолета ,някои имат десетки!Аз съм за това, всеки да си осъзнае ъгълчето и възможностите ,другото е фанатизъм .Не може да си супер добър в нещо и да не можеш да го произведеш или да подсигуриш ресурс и възможности за постигането му!Иначе равен резултат дават само ядрените глави,но не за такова развитие става дума!Жалко че руската авиация са я докарали до това ниво,защото са едни от основните създатели на историята на авиацията.Жалко ......Скоро гледах западен репортаж за "Буран",същото като изоставената "Мрия"преди години в Украйна и съживена благодарение на инвестиции от зад океана.За това става въпрос и в новите неща....!
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • От: Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

              Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
              Кажи честно, ама без споделени радарни данни, даталинкове и прочее...
              Кажи какви са тези "суперсензори" за от другата страна на земята?
              Че то тогава нито спътници, нито АУАКС-и ще са нужни...
              Слагаш на пет-шест Хъмвита по десет-петнайсет суперсензора, и засичаш как пърди дежурният пилот в чукотка, баси....
              Още по супер е ...
              Последния сигнал който засече е от обект с големина 50m , но на 16 072 233 424 329 6 km (може да съм объркал порядъка но пак е огромно число)
              За хора без чувство за хумор ]Препратката е в отговор за превъзходството в науката на руските учени. Дал съм отпратка към италианската лаборатория за изследване на гравитационни вълни, последното което отчетоха е сливане на две черни дупки на 1,7 милиарда светлини години

              Дани, същото събитие съм го сложил на предишната страница, само че от американски източник, видеото впечатляващо, все едно е втората световна война.
              Радара на китайците е много добър, особено за цената си. Е дано е от качествеите китайци , да не се окаже че ватовете са китайски, а когато ти трябва не работи.. Шега
              Пазара на оръжие е много повече политика от колкото характеристика/цена , особено за самолети, нещо което е в пълна сила в момента при нас.

              Faster в случая става въпрос за друго, при ограничено фил/фоб мислене, е невъзможно да се оцени (пък и не желано) разликата в мащабите. Има пълна загуба на чувство за реалност.
              Не искам да обидя някого , не желая конфронтация.,

              Малко история, студената война не е спринт, а маратон. И победител не е този с повечето оръжия, а този с повечето пари. Източния блок загуби не защото нямаше достатъчно оръжие, а защото с годините разходите за армия се увеличаваха все повече и повече за сметка на икономиката и социалната система. В момента Путин прави точно това, заради санкциите липсват внос на външни инвестиции и технологии. За да подържа някаква икономика, единствения сектор който може да развива е оръжейния за сметка на сребърния фонд, това пък води до кампании като Сирия и Украйна , което още повече топи слабата икономика. Въпроса е докога ще издържи и как ще свърши, дали като при Горбачов мирно или като Октомврийската революция
              Последно редактирано от biol; 25-11-18, 09:41.

              Коментар


              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                Те защото топят сребърния фонд изкупуват масово злато - Биоле , промит ти е мозъка ама не се усещаш...
                Фиат Купе
                Опел Фронтера В
                Мицубиши Паджеро Пинин

                Коментар


                • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                  Първоначално публикуван от novatech Преглед на мнение
                  Те защото топят сребърния фонд изкупуват масово злато - Биоле , промит ти е мозъка ама не се усещаш...
                  Е това е довод,
                  А случайно да си се замислил защо купуват злато и защо е в такива страни дестинации, а не в Москва.
                  novatech мозъка не ми е промит , а направо е измит след като не изпадам в транс от четири прототипа, а статии от типа на " ЗАПОЧНАХА ТЕСТОВЕТЕ НА РАДИОФОТОННИТЕ РАДАРИ НА Су-57" ме напушва смях

                  Коментар


                  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                    Честно , не ми е ясно какъв ти е проблема , пък и не ме интересува - то не бяха тръшканици колко е велик Ф16 , колко са зле руснаците, даталинкове и прочие - а факта е просто че ти не можеш да се справиш със спирачки на лека кола , пък обсъждаш световното положение . Даже не си смешен - трагичен си.
                    Фиат Купе
                    Опел Фронтера В
                    Мицубиши Паджеро Пинин

                    Коментар


                    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                      Безсилието и безделието раждат пороци!Поговорка!И една немска "Когато нямаш доводи и нямаш какво да кажеш ,по-добре замълчи!"!
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • От: Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                        Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                        Още по супер е ...
                        Последния сигнал който засече е от обект с големина 50m , но на 16 072 233 424 329 6 km (може да съм объркал порядъка но пак е огромно число)
                        За хора без чувство за хумор ]Пр
                        Навярно става въпрос за нещо от рода ДОН-2Н или Дъга? Наистина са супер, макар и правени преди десетки години. Сега със сигурност има по-развити РЛС за по-малки дистанции... На времето май Калиакра 'виждаше' всяко движение в Босфора... Същото спрягаха и за Кримските РЛС... Общо взето май е доста трудно да си невидим в съвременният свят...
                        Гледам - продължаваш тезата, че руснаците фалират... Не се безпокой за тях - имат човешки ресурс, имат работещи заводи, имат ресурси, нямат външно въздействие... Май докато фалират, рублата девалвира, и са под санкции, имат по-висока средна заплата в USD отколкото в БГ
                        Дали ще продължат с активното развитие на СУ-57 - лично мен малко ме съмнява, защото като че ли достигна момента на рязко навлизане на безпилотниците... И навярно такъв тип пилотируеми самолети ще се ползват само за специфични задачи и едва ли ще има нужда от масовост...
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                          Коментар


                          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                            Първоначално публикуван от novatech Преглед на мнение
                            Честно , не ми е ясно какъв ти е проблема , пък и не ме интересува - то не бяха тръшканици колко е велик Ф16 , колко са зле руснаците, даталинкове и прочие - а факта е просто че ти не можеш да се справиш със спирачки на лека кола , пък обсъждаш световното положение . Даже не си смешен - трагичен си.
                            Когато си прав, прав си. Със спирачките закъсах от мързел и липса на време. Вместо още от началото да поръчам целия апарат и да си го сменя сам, се доверих на "мастори" и сервизи. Където оставих само за труд два пъти повече пари. Признавам си обица ми е.
                            ( сега като си спомня ми е весело- Взимам колата от поредния сервиз- проблема беше в ... почистихме и сменихме... толкова пари, На следващия ден пак блокира, в поредния сервиз, ти не ни обяснявай ще разглобим ще видим, и пак същото... И всички ми обясняваха че е просто и са се справили )

                            Това пък не знам колко пъти го повтарям.
                            Не съм и разбирач на самолети, единствена разлика е че ползвам източници различни от руските .
                            А в България и в частност форума има тотални изкривяване на действителността. Къде от филство, къде за пропаганда фактите са тотално изкривени.
                            Ето ти факти. Американците от десетина години имат над сто броя Ф-22 и не знам вече колко Ф-35 . Докато ( от руски източници) Су-57 е разработван още от началото за пропаганда. Радиофотонни .... моля

                            slowtraveler Препратката е към лабораторията по гравитационни вълни , няма нищо общо с армията (засега)и руснаците, но пък за всички е едно от най-важните открития на десетилетието, което потвърждава теорията на Айнщайн

                            Радиофотонни....... е сега трябва да обяснявам какво е квантова физика , какво е вълна и какво частица.
                            Но за всички физици не може да бъде и двете едновременно, единствената теория която се опитва да ги обедини е струната , но тя не е доказана , а и никой не се опитва да я докаже , не и с всичките измерения .

                            Сеаг да вярвам ли че руснаците са толкова напред, че не само са намерили обща теория, а дори я ползват да направят военен радар ....Радиофотонни
                            Последно редактирано от biol; 25-11-18, 12:37.

                            Коментар


                            • Re: От: Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Щото дори ние, ако имахме техните ресурси, щяхме да го направим по-добре. Ама сме малки. Белгийците имат ли? Холандците, австрийците?
                              Ние ли? Това е голям майтап. Пидбирал ли си скоро персонал ? На мен ми трябваше младши сис админ. Трагедия, хора няма... от 100 кандидатури викнах 10, от тях един на магия.

                              Биол, от лаборатория до внедряване са 10 години, щом не е направено, змачи има някакви проблеми.

                              Коментар


                              • От: Re: От: Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                                Ние ли? Това е голям майтап. Пидбирал ли си скоро персонал ? На мен ми трябваше младши сис админ. Трагедия, хора няма... от 100 кандидатури викнах 10, от тях един на магия.
                                Ахъм, а в Матушка като викнеш сто човека се засрамваш от собствената си негодност и подаваш "В оТставку", а?
                                Значи, доживяхме да чуем, как НИЕ българите сме некадъэрници, а братушките, эх, братууушките...
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X