Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сухой Т-50 ПАК ФА.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    А 5-то поколение без "стелт" по дефиниция не може да има.
    Туй по някви отживели пиндогейски класификациЙ ли? Щото руската класификация е друга!
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Туй по някви отживели пиндогейски класификациЙ ли? Щото руската класификация е друга!
      Каква е?
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Щото руската класификация е друга!
        Не знам руската класицикация, дори да е различна, да интересува някой друг освен руснаците.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

          Първоначално публикуван от Stoian Ivanov Преглед на мнение
          Ако помня, самите руснаци не твърдяха, че изделието е стелт.
          Руснаците твърдят доста неща
          Разработката на самолета е започнала още преди перестройката, като заданието е било свръх маневрен при високи скорости и да набира бързо височина. ( крилото )
          Тогава за стелт дори не са и помисляли.

          Останалите характеристики който му приписват са плод на ....
          Знам само че много специалисти писаха и хвалеха самолета, а всеки друг , който не пишеше правилно беше обиждан и хулен.

          Ама никой никога не е твърдял че е стелт .

          Коментар


          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

            Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
            Каква е?
            Нормална класация: Есть только два вида самолётов - наши и вся остальная сволочь!
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

              Е задокеанските "пиндоси",пускат стелт серия на Ф15"Silent eagle" нищо че не е 5то поколение.Мъдрят подобни разработки и на 16 и 18.И трите самолета са им доказани в реални бойни действия, работни магарета и ги грейдват здраво.
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                Не, няма да пуснат стелт версии на самолетите изброени от теб.
                F 15SE Съществува в 2 екземпляра и проекта е спрян, единствено Израел проявяваше интерес към него. Има разработки за номаляване радарната сигнатура на F 16 и F 18 но е пресилено да се говори за стелт версии на тези самолети. Съвсем други са интересните разработки.
                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                0878 79 20 61 Борис

                Коментар


                • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                  Руснаците може да и не правят стелт самолети , но причината за първите практически стелт разработки на американците е "Пётр Я́ковлевич Уфи́мцев (род. 1931, село Усть-Чарышская Пристань Алтайского края, РСФСР) — советский, американский физик-теоретик в области дифракции электромагнитных волн, результаты работы которого используются при разработке самолетов[2] и другой военной техники[3] по технологии «стелс»" . Имаше много подробен документален филм по въпроса и интервю с този професор !

                  Коментар


                  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                    Първоначално публикуван от Mais Преглед на мнение
                    Руснаците може да и не правят стелт самолети , но причината за първите практически стелт разработки на американците е "Пётр Я́ковлевич Уфи́мцев!
                    Разбира се.
                    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Е той автомобила е изобретен от Петров, ли как се казваше??
                    Да, Петров даже е присъствал когато Попов се обадил по телефона(изобретен от него) за да каже, че Мичурин е паднал от една ягода и се е пребил.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                      Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                      Не, няма да пуснат стелт версии на самолетите изброени от теб.
                      F 15SE Съществува в 2 екземпляра и проекта е спрян, единствено Израел проявяваше интерес към него. Има разработки за номаляване радарната сигнатура на F 16 и F 18 но е пресилено да се говори за стелт версии на тези самолети. Съвсем други са интересните разработки.
                      То няма как да пуснеш стелт версия на нещо произведено преди 40 години.Това значи съвсем нов самолет.Другото е опити за намаляне на сигнатурата както казваш.Израел мисля се за сметка на F-35.

                      Коментар


                      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                        Първоначално публикуван от Mais Преглед на мнение
                        Руснаците може да и не правят стелт самолети , но причината за първите практически стелт разработки на американците е "Пётр Я́ковлевич Уфи́мцев (род. 1931, село Усть-Чарышская Пристань Алтайского края, РСФСР) — советский, американский физик-теоретик в области дифракции электромагнитных волн, результаты работы которого используются при разработке самолетов[2] и другой военной техники[3] по технологии «стелс»" . Имаше много подробен документален филм по въпроса и интервю с този професор !
                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Разбира се.
                        Грешиш пръв е Менделеев , щото е измислил елементите. Вече наистина се убеждавам, че русофилството е някаква нова религия, забранена е наука , забранено е мисленето, разум , съвест, единствено остава вярата.

                        Не аз още си чакам експертите, които толкова страници ни убеждаваха че това е СамолетЪт
                        ( а да се надявам ли да ми върнат наказанията , обидите )

                        Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
                        На Су-то вътрешните отсеци са с най голям обем от всичко 5-то поколение което лети и или се тества в момента, казва го и главния конструктор в едно от видеата, а за въпросното видео от Сирия що мислиш има 5 откъса на самолета сниман баш под тоя ракурс отзад и отдолу от трети съпровождащ самолет?!?! Или са чакали да му се разлетят капаците или от отсеците е пускано нещо и кадрите са любезно отрязани. Друго любопитно което мислещи хора забелязаха е ПАКАТА е фърчал до Сирия и района без отразителни лещи, и други анти стелт атрибути, зли езици твърдят че руснаците са толко закъсали че не могат и два листа алуминиева ламарина да резнат та да маскират самальота.

                        Коментар


                        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                          То аз по начало съм си сбъркан , ама не вярвам Бен Рич (водещия конструктор на F117) да бърка като казва в едно интервю,че цялостната идея е основана на теоретичния труд на Уфинцев "Метод краевых волн в физической теории дифракции".... Науката няма националност Господ решава кого да допусне във Вселенското информационното поле ..

                          Коментар


                          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                            Първоначално публикуван от Mais Преглед на мнение
                            То аз по начало съм си сбъркан , ама не вярвам Бен Рич (водещия конструктор на F117) да бърка като казва в едно интервю,че цялостната идея е основана на теоретичния труд на Уфинцев "Метод краевых волн в физической теории дифракции".... Науката няма националност Господ решава кого да допусне във Вселенското информационното поле ..
                            И аз съм го гледал.
                            Американците изобщо не крият откъде им хрумва идеята.
                            Вземат я, доразвиват я, инвестират много време, пари и ресурс, и нещата се случват.
                            Ноооо по правата вяра, нищо руско не е измислено.
                            Те умеят САМО да копират, при това зле.
                            Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                            0887/осемпет 66 4осем

                            Коментар


                            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                              Първоначално публикуван от Mais Преглед на мнение
                              То аз по начало съм си сбъркан , ама не вярвам Бен Рич (водещия конструктор на F117) да бърка като казва в едно интервю,че цялостната идея е основана на теоретичния труд на Уфинцев "Метод краевых волн в физической теории дифракции".... Науката няма националност Господ решава кого да допусне във Вселенското информационното поле ..
                              Самия аз в тази тема съм писал, слагал съм линкове към публикации, за покритието на лопатките на F-35,също е разработено от двама руски учени, емигрирали в USA. Нно какво разбирам аз от лопати , пък и получих наказание.

                              Коментар


                              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                                Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                                Самия аз в тази тема съм писал, слагал съм линкове към публикации, за покритието на лопатките на F-35,също е разработено от двама руски учени, емигрирали в USA. Нно какво разбирам аз от лопати , пък и получих наказание.
                                Eми как така емигрирали? Значи са продажници някакви! Предатели! Ще помагат на врага да прави самолети, с които да се опитва (не че ще успеЙ, но все пак) да свали руските безаналогови?!
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X