Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сухой Т-50 ПАК ФА.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

    Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
    .....те не могат две ламарини да напаснат , а да си чувал поне един сплайсер руски .... фотоника .....
    Чепухи ето...
    не си чувал, защото е секретен. Ако чуеш, ще трябва да те убият
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

    Коментар


    • От: Re: От: Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
      Ние ли? Това е голям майтап. Пидбирал ли си скоро персонал ? На мен ми трябваше младши сис админ. Трагедия, хора няма... от 100 кандидатури викнах 10, от тях един на магия.

      Биол, от лаборатория до внедряване са 10 години, щом не е направено, змачи има някакви проблеми.
      Скоро търсихме сисадмин, Има няколко фирми в София който плащат луди пари и да намериш някой, който знае за какво става въпрос ( не само изкарал ЦНА ) за под 2к на месец е абсурд.

      За гравитацията 10г е абсолютна фантастика, за сега е успех само да я наблюдаваме, а дори не знаем какво е. Скоро слушах една лекция в която се опитваха да обясняват какво е електрон и спин според теорията на Хокинг, тръгнах си засрамен сега знам , че нищо не знам

      Коментар


      • От: Re: От: Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

        Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
        тръгнах си засрамен сега знам , че нищо не знам
        И с авиацията си така.....

        Коментар


        • От: Re: От: Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

          Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
          И с авиацията си така.....
          Колкото по-малко знаеш , толкова си по-уверен. Когато го разбереш започваш да се съмняваш.
          Само когато се съмняваш можеш да намериш истината ....

          Колкото и да не разбирам от авиация , няма да се прехласвам по радиофотонния радар на суто

          Коментар


          • Re: От: Re: От: Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Ахъм, а в Матушка като викнеш сто човека се засрамваш от собствената си негодност и подаваш "В оТставку", а?
            Значи, доживяхме да чуем, как НИЕ българите сме некадъэрници, а братушките, эх, братууушките...
            Не ми преиначавай думите, никъде не съм казал как са рашките.

            Биол така е. Всеки е сисадмин на днешно време. С познания на 3 то класник, назначават ги над 1к заплата, кокко да иска някой знаещ?

            Айде малко пропаганда.
            https://thenewsrep.com/67517/china-c...n-detect-f-22/
            Последно редактирано от Daniel; 25-11-18, 14:27.

            Коментар


            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

              Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
              Тук виждам, че също ползват оптика за дата трансфер. Чей ся, нали това беше само при хипер-безаналоговия ф35 дето мяза на кирпичена тухла с прилепени крилца към нея. Кефи
              0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
              Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
              Суперскан България www.decbg.com
              Машинно почистване на DPF/FAP филтър

              Коментар


              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                https://topwar.ru/121416-kret-sozdal...okoleniya.html

                Коментар


                • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                  Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
                  \

                  радио-оптической фотонной антенной решетки его бортового локатора

                  В новом радаре радиолокационный сигнал получается за счет преобразования фотонным кристаллом энергии когерентного лазера в СВЧ-излучение. У такого передатчика коэффициент полезного действия будет составлять не менее 60-70%. То есть большая часть энергии лазера будет преобразовываться в радиолокационную, в результате чего мы можем создать радар большой мощности,

                  Чете ли статията ,къде видя връзка между фотони и радар , а най-веселото е фотоника .... показуха та показуха.
                  Как не са се сетили да ползват AI и бионика, AI заради компютъра и бионика - щото човешко око наблюдава картината
                  Само едно ми е ясно, ни един физик не е останал в тази територия

                  Коментар


                  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                    Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                    \

                    радио-оптической фотонной антенной решетки его бортового локатора

                    В новом радаре радиолокационный сигнал получается за счет преобразования фотонным кристаллом энергии когерентного лазера в СВЧ-излучение. У такого передатчика коэффициент полезного действия будет составлять не менее 60-70%. То есть большая часть энергии лазера будет преобразовываться в радиолокационную, в результате чего мы можем создать радар большой мощности,

                    Чете ли статията ,къде видя връзка между фотони и радар , а най-веселото е фотоника .... показуха та показуха.
                    Как не са се сетили да ползват AI и бионика, AI заради компютъра и бионика - щото човешко око наблюдава картината
                    Само едно ми е ясно, ни един физик не е останал в тази територия
                    Нали си тръгна засрамен другарю физик! Кво излъчва лазера знаеш ли? Лазерни радари и в момента бол въпреки че руснаците дълбаят в друга посока, та връзката между фотони и радар е позната на човечеството отдавна.
                    http://jre.cplire.ru/jre/jun17/3/text.pdf

                    Коментар


                    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                      Любенов, това е специализирана литература.
                      Съмнявам се колегата biol да прочете статията, а още повече и да я осмисли.
                      Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                      0887/осемпет 66 4осем

                      Коментар


                      • Re: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                        За китайците никой нищо не казва.

                        Коментар


                        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                          Какво да кажем, бе Дани.
                          Хората си бягат в тяхната пътека.
                          Два ли, три ли модела стелт си направиха.
                          Пари, и всякакъв ресурс имат.
                          Технология, и инженерен капацитет липсват.
                          Убеден съм, че ще му намерят цаката, някак си.
                          Въобще не ги мисля тях.
                          Ще ги бъде.
                          Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                          0887/осемпет 66 4осем

                          Коментар


                          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                            Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
                            Любенов, това е специализирана литература.
                            Съмнявам се колегата biol да прочете статията, а още повече и да я осмисли.
                            Досега не бях попадал на специализирана литература на руски и то в сайт като това
                            Обикновено сериозната литература изглежда така nature photonics

                            Коментар


                            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                              Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                              Досега не бях попадал на специализирана литература на руски
                              Ти сериозно ли написа това?
                              Фиат Купе
                              Опел Фронтера В
                              Мицубиши Паджеро Пинин

                              Коментар


                              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                                Първоначално публикуван от novatech Преглед на мнение
                                Ти сериозно ли написа това?
                                Абсолютно, нали знаеш че сме 2018г , а не 1981
                                Обаче разбирам объркването ти. До 90 единствената достъпна учебна литература, беше преведени на руски западни учебници. Но дори и тогава сериозната си оставаше на английски. Дори и руснаците сериозните изследвания публикуваха на английски.
                                Желязна завеса, а някой още са зад нея.

                                Може би ще те изненадам с един интересен факт, над 80% от българска естрада през социализма , бяха зле преведени кавъри на популярни чужди песни, Лили Иванова, Тодор Колев, Васко... и т.н.
                                На обикновените хора всичко беше забранено

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X