Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сухой Т-50 ПАК ФА.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

    Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
    От къде да дойде това ново.
    Никога не е ставало дума за самолет. От самото начало това е пропаганден проект използван за политика вътрешна и в "френдли" страни. Ефекта извън Русия обаче се оказа точно противоположен, разбра се че руснаците технологично не са достигнали до пето поколение самолети. Сега прегледах темата още на 40 страница (преди година и половина ) написах че проекта е пропаганден и тогава Петьо, Любенов и т.н н ми обясняваха как нищо не съм разбирал Как Т-50 бил супер самолет .... Интересно ми е сега къде са и защо не пишат.
    Петьо , още преди година и половина написах че новия двигател само с промени по запалването няма да постигне нищо.

    Един малко страничен въпрос, от 2015г след представянето на парада и приемането на въоръжение на Армата, колко бройки произведоха и са на въоръжение
    ( аз щото и от танкове не разбирам та да питам)
    То танк също няма.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

      И мост няма.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

        Е, мост от няколко седмици има.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Е, мост от няколко седмици има.
          Да съгласен съм. Ще чакаме рекламни кампании и за останалите - свален су-57 и взривен армата. Хей така, да им се вдъхне живот.

          За да може после да потвърдите, че ги има.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

            Недей с лошо, чак пък свален - достатъчно е някоя друга ескадрила на въоръжение.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
              Недей с лошо, чак пък свален - достатъчно е някоя друга ескадрила на въоръжение.
              Тц, не става. Докато нема екшън не се верва. Е виж моста е пресен пример - докато не спретнаха пуцанье упорито се отричаше да го има. Ма така е като не ги разбира нещата чичо Вова, с камаз ще ми открива мост... А требваше с фойерверки.
              Всеки трети е шести

              Коментар


              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                Когато чичо ти Вова кара Камаз, със същият ефект можеше да го направи и по понтонен.
                Но за какво става дума да не съм пропуснал нещо? Пуцане около моста!
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                  Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                  ( аз щото и от танкове не разбирам та да питам)
                  Не го приемай лично (никой не е съвършен), но ти и от самольоти не разбираш, ИМХО. Което не ти пречи упорито да засираш поне две теми във форума, които следя, свързани със аероплани. Та нека това, че не разбираш от танкове и самальоти, не те спира да спамиш във всички теми свързани с тях. Явно е по-силно от теб. Отново - лошо няаа.

                  П.С. Да не ме разбереш погрешно. Аз лично също не отбирам ни от танкове, ни от аероплани. Поради което във въпросните теми съм главно читатель, и изключително рядко (за разлика от теб) - писатель.
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                    Когато чичо ти Вова кара Камаз, със същият ефект можеше да го направи и по понтонен.
                    Така е бе, спор нема. Можеше и с катер да прецапа там, защо му требваше мост да гради. Но да, той е стигнал това ниво, че и у тоалетната да влезе все има бомбастичен ефект така да се каже. Скоро ще превърти. Нивото де. И изобщо играта.
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                      Аз не знам, ама да се обединим около това, че руснаците пето поколение немат. Обаче има и друг въпрос - тия където имат, за кво им е?
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                        За да може здравите сили да обясняват, че техниката им е приложима само спрямо "папуаси" (каквито при това положение, съотнесени към тях, се явяват всички останали)...
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                          Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                          От къде да дойде това ново.
                          Никога не е ставало дума за самолет. От самото начало това е пропаганден проект използван за политика вътрешна и в "френдли" страни. Ефекта извън Русия обаче се оказа точно противоположен, разбра се че руснаците технологично не са достигнали до пето поколение самолети. Сега прегледах темата още на 40 страница (преди година и половина ) написах че проекта е пропаганден и тогава Петьо, Любенов и т.н н ми обясняваха как нищо не съм разбирал Как Т-50 бил супер самолет .... Интересно ми е сега къде са и защо не пишат.
                          Петьо , още преди година и половина написах че новия двигател само с промени по запалването няма да постигне нищо.

                          Един малко страничен въпрос, от 2015г след представянето на парада и приемането на въоръжение на Армата, колко бройки произведоха и са на въоръжение
                          ( аз щото и от танкове не разбирам та да питам)
                          Добре де, но като заключим темата как ще се знае че още 10 години те ще го разработват. Не помня темата за Армата дали беше заключена? Но може би да, защото аз лично забравих че имаше такъв танк! И какъв е смисъла да се заключват такива теми?
                          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                          Коментар


                          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                            "В этом году будут законтрактованы два самолета для опытной партии. Вообще, у нас в планах ГПВ (госпрограммы вооружения до 2027 года - ИФ) 12 самолетов для эскадрильи", - сообщил Ю.Борисов.
                            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                            Суперспам - спама на суперите

                            Коментар


                            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                              Добе бе,тези хвърчила над Сирия,които ги въртяха каквш са?.

                              Коментар


                              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                                Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                                Добе бе,тези хвърчила над Сирия,които ги въртяха каквш са?.
                                Има седем, или осем (загубих им бройката, защото един се пали и не знам дали го възстановиха) летящи, опитни екземпляра, четири от тях бяха в Сирия.

                                ПП
                                Ехе-е, всъщност даже са десетина.
                                Последно редактирано от davc; 06-12-18, 08:06.
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X