Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купуваме стари F-16 без конкурс

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

    Хората на Пасито от АСБ (Атлантическия съвет на България) са категорични за избора (а може ли да е друго) на хвърчилото.
    А,че в новия завод според договореностите трябва да произведе хвърчилата за Бахрейн (16 бр) до края на 2023г., след това за Словакия и чак след това ако ,нали....... за Абсурдистанците. И без нас американците са си осигурили работните места и паричките,но още не са им излишни!
    Що се отнаса до хвалбите и аргументите от АСБ, които иска да ги чете и анализира от "камбанарията" си.

    Коментар


    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Нищо общо няма с любовта или омразата към конкретна държава . Реално днес да дойдат новите самолети поне 2 години ще минат докато им усвоят пилотажа и наземното обслужване . Това не е просто следващ модел на даден самолет а принципно нова и различна машина . През това време щем нещем летим с наличното което е усвоено като техника .
      Аз го разбирам така: руските машини са по-здрави, ще летят още поне две години след като напълно окапят Еф-ките.
      Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
      Хората на Пасито от АСБ (Атлантическия съвет на България)...
      Тия не са хората на Пасито. Той е "Атлантически клуб", тия са "Атлант. съвет" - Димитрин Вичев и група бивши соц-стопански номенклатурчици, залагащи на соросоЙдизма.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

        Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
        По -добре да плащаме за нещо сигурно ,отколкото за химери,като сделката с Грипен .
        Сигурното е, че на едните ще се плати предварително, и ще се слугува за различни неща впоследствие. И е сигурно също, че на другите ще се плати по-малко, и то разсрочено. Демек ако е химера, няма да се плати почти нищо. Отделно, на вторите със сигурност няма да се слугува, щото ограничават сделката до бизнес, докато първите я обвързват и с политика.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

          Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
          Какво мислиш, за факта, че руски самолет беше свален във най-вътрешния радиус(под 50км.) на С400?
          Като С400 беше закаран там с лозунга "Никога повече няма да свалят руска машина в Сирия"
          Сега, какво е, що е, не знам! Там в Сирия, кой стреля, кой заляга, никой не знае, особено ние тук! Аз много се надявам скоро да се разшири тая война по цялата топка, която обитаваме! Хем ще се види кой зет, кой сват, хем и ние по-добър шанс за "рестарт" няма да имаме!
          мисля, да зема а се замисля...

          Коментар


          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

            Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
            Апа некои хора искат авиацията ни да е от руски строшляци!Така или иначе военно обновяване ще има и е неизбежно! И никой не писка когато нещо се плаща за услуга или право,когато е коректно ,прозрачно има яснота и е обосновано спрямо стандарта ни.По -добре да плащаме за нещо сигурно ,отколкото за химери,като сделката с Грипен .То ако е само за хвърчила без въоръжениеше ,да им купят още пилатуси на военните пилоти и да се стрелят с фунийки във въздушен бой. Не мисля че на всеки от нас ще ни шибнат сметка за ново въоръжение,даже си нямаме.представа какви пари има.в.държавата.
            Само американците могат да изкарат честен човек престъпник , и само американците могат да изкарат бандита чист като сълза. Та при сделка между втория и американците да кажеш , че всичко спрямо народа е коректно , прозрачно и ясно , си е направо смешно. Не е лош самолета , просто тези хора не трябва да сключват такива сделки , а трябва да са в затвора. И народа ще плати много повече от сметката за тези самолети. Ама аз нали съм ходил прав под масата , затова ги разбирам грешно нещата.
            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

            Коментар


            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

              Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
              Апа некои хора искат авиацията ни да е от руски строшляци! ...
              Ало, хайде да закриваш митинга! Бактън от кръчмарски масали на едро! Няма някой от значение да е предлагал придобиване на руски самолети. Форумни лаладжии не влизат в това число.

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Аз го разбирам така: руските машини са по-здрави, ще летят още поне две години след като напълно окапят Еф-ките. .
              Ти просто си се лигавиш по навик.

              А руските самолети ще ги крепим още години. Не щото са по-здрави, а щото други няма, доде не дойде замяна. Срокът може да се съкрати само в случай, че агент Доналд вземе та се разщедри и ни отпусне някоя бройка по-стара модификация Ф-16 за обучение и временно ползване, доде направят някоя бройка от новите.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                ... Аз много се надявам скоро да се разшири тая война по цялата топка, която обитаваме! ...
                Вярно ли това си пожелаваш?
                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                Суперспам - спама на суперите

                Коментар


                • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                  Чавдаре, ама верно ли мислиш, че щедрите (Заложна къща "Щедрите") щатци, ще ни харижат две-три бройки стари спарки за беСплатно обучение.
                  При положение, че двойните кабини и при тях са кът?
                  Ако е платено-бирата вече е лагер, и всичко е точно.
                  И съм лееекинко изненадан защо уж знаещи, четящи, разбиращи съфорумци искрено са изненадани, че е абсолютно наложително старите-разпадащи-се -в-движение руски таралясници да се държат в кондиция едно относително некратко време, след взимането (евентуално) на модерните змии...
                  Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                  0887/осемпет 66 4осем

                  Коментар


                  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                    Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
                    Чавдаре, ама верно ли мислиш, че щедрите (Заложна къща "Щедрите") щатци, ще ни харижат две-три бройки стари спарки за беСплатно обучение.
                    ...
                    Не спарки. Просто самолети от същия тип, като тези които сме се засилири да поръчваме. Биха могли да го направят, та някак да запрушим дупката доде дочакаме нероден Петко.
                    Тук правя уговорката, че не съм специалист по авиация и пилотаж на Ф-16, та не знам дали би било полезно да се учат пилотите на стара модификация и таман като свикнат с нея , да почнат да се преучват на новата.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                      Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
                      ..старите-разпадащи-се -в-движение руски таралясници да се държат в кондиция едно относително некратко време, след взимането (евентуално) на модерните змии...
                      Как нитъй срам да убиждъш жильезната рускъ техника?!
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                        Е тук и аз като неспециалист няма как да знам дали един F-16 MLU примерно: колко, и доколко се различава от block 70 в поведение, възможности, характеристики чисто шофьорьски, ъъъ пилотски да кажа.
                        Там - системи, въоръжение и екстри са подробности.
                        Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                        0887/осемпет 66 4осем

                        Коментар


                        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение


                          Тия не са хората на Пасито. Той е "Атлантически клуб", тия са "Атлант. съвет" - Димитрин Вичев и група бивши соц-стопански номенклатурчици, залагащи на соросоЙдизма.
                          Сори,
                          Съжалявам се за първичната аналогия.
                          Но явно Карлово,Калифорния се в г.............з.

                          Май никой не иска да приеме "ръкавицата" от Драгозов!!!

                          Коментар


                          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                            Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
                            Май никой не иска да приеме "ръкавицата" от Драгозов!!!
                            Това ли:
                            Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
                            Някой иска ли да се хванем на бас, че след 5 години по същото време пак няма да имаме нов изтребител.
                            То е ясно, че няма да имаме. Повелята на Путин ще се изпълнява докрай!
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                              НАТО е отбранителен съюз и основната военна опасност може да дойде от към Черно море.Това са фактите.Нападение над БГ от към морето може да стане с кораби и самолети.Това означава,че ни трябва противокорабна и ПВО/самолети,ракети/.Самолетите като част от защита трябва да поразяват кораби и самолети.Значи трябват ни такива самолети.Прагматика така разсъждава.Всичко останало е политика.
                              Нека силата да бъде с нас!
                              Suzuki Grand Vitara
                              +34 642 91 4154

                              Коментар


                              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                                Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                                НАТО.... Прагматика така разсъждава.Всичко останало е политика.
                                ПрагматикА разсъждава в перспектива - с оглед неизбежното изгонване или самоинициативно напускане на КМБ на НАТО и на мръсен ЕС, евентуалното им саморазпадане.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X