Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купуваме стари F-16 без конкурс

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

    Понастоящем F-16V е най-резонно да се купи, според мен (поради 1000 причини, дето имаше една реклама). А че няма да има подписан договор и до края на настоящата година, за какъвто и да е самолет, ми се струва все по-вероятно.

    Коментар


    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

      Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
      Между другото слагам басче, че поне дo 4 години няма да видим самолет по тоя договор.
      Впрочем, договор няма. Та четири години оттук нататък (което си е съвсем нормално), или четири години откак има договор?
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

        То хубаво, че е резонно, ама очевидно никой не знае при какви условия, кога, за колко пари. Със същия успех да бяха поръчали направо Ф-35.
        А и да ни правят на баламурници и да ни замазват очите с някъв псевдо конкурс, дето и неграмотен сомалиец няма да клъвне на него- стана малко грозничко. Лакърдиите за прозрачност, честност на конкурсна основа и по наши изисквания дадоха фира.
        Просто ни казаха какво да направим и ние като послушни пудели го направихме. После някой пак да дойде и да ми говори, че сме независима и суверенна държава.

        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        Впрочем, договор няма. Та четири години оттук нататък (което си е съвсем нормално), или четири години откак има договор?
        Знам ли и аз как да го формулираме, то в тоя батак, мога ли да съм наясно кое, как, кога.
        Ама в името на баса да го направим 5 години смятaно от сега?
        Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

        Коментар


        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

          Остави сега тая рецитация (знаем я всички), аз за баса питах.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            Остави сега тая рецитация (знаем я всички),
            Ама истина.
            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            аз за баса питах.
            Е писах де.
            Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

            Коментар


            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

              Това е най лесния и добър конкурс.
              Големия брат - доволен , че сме добър член на НАТО- ще ни пази
              Другия голем брат и той доволен, че ще взима още пари, за това няма да ни закача
              Какво повече може да се иска от един конкурс, мир и любов
              А като бонус получаваме самолети

              Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
              Иначе конкурса беше честен, прозрачен, в съответствие с изискванията, бля бля бля. Що ли въобще правиха конкурс...
              Между другото слагам басче, че поне дo 4 години няма да видим самолет по тоя договор.
              Не това Цветанов го направи, да се види кой взел пари от шведите
              Последно редактирано от biol; 09-01-19, 15:53.

              Коментар


              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                Не това Цветанов го направи, да се види кой взел пари от шведите
                Предвид поста на Цветанов нямаше ли законни методи и средства да го покаже?
                Хем и под наказание можеше да се подведе някой. Щото така лъснаха едни други неща, а ако целта му е била да показва нещо, то поне по тоя начин въпросният остава безнаказан.
                Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                Коментар


                • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                  По принцип за българина угодия няма. И това е безспорен факт.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                    Каква угодия да има? Виждал ли си свестен конкурс напоследък?!!!
                    С една дума - трябва да се радваме на такива конкурси, дето всичко върви под масата?!!!
                    А в случая - 'по телефона отвън', без спазване на условията на конкурса?!!
                    И да сме полит-коректни, ама само като сме от 'такованата' страна?!
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                      Каква угодия да има? Виждал ли си свестен конкурс напоследък?!!!
                      С една дума - трябва да се радваме на такива конкурси, дето всичко върви под масата?!!!
                      А в случая - 'по телефона отвън', без спазване на условията на конкурса?!!
                      И да сме полит-коректни, ама само като сме от 'такованата' страна?!
                      Сигурно се досещаш колко положителни неща са се случили в живота, понеже дадено решение не е взето при спазване на правилата. Без да ме разбираш грешно.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                        Сигурно се досещаш колко положителни неща са се случили в живота, понеже дадено решение не е взето при спазване на правилата. ..
                        Честно казано - не те разбрах...
                        Да поставяш условия, и след това сам да не ги спазваш, като от това се случват положителни неща?!!
                        Това повече ми прилича на безсмислена анархия...
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                          Така да бъде, ако това ще доведе до положителен резултат. Ако слушам мрънкането на половината от взимащите отношение по темата, то вече трябваше да преговаряме за още миг-29, въпреки всичко останало.
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                            Може и така да прилича, но съм убеден, че 99% от 'мрънкащите' не им пука за конкретната марка (макар и всеки да си има обосновани предпочитания) просто искат ред и порядък - чистота във вземаните решения.
                            Докато убедено се твърди 'който е против Ф16 значи е за МИГ-29', което си откровена глупост..
                            Или пък това, че който е за Грипен - значи иска руснаците (щото и такива твъдения се посочват)?!!
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                              Абе и аз кат купувах автомобила си бях поставил условия ама се оказа че едно от условията не мога да удовлетворя та го промених и си взех буту. Извън условно.
                              Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                              freelander 1,8 2001g.

                              Коментар


                              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                                Аз не съм от знаещите.Да ви питам.
                                Какво точно налага да купим самолети? Някой задължава ли ни?
                                Питам понеже то според докторината ако ще се бием ще е срещу руснаците а те са по силни и е безсмислено.А ако е за някакъв контрол то и сега миговете стават.
                                Просто излиза че ще дадем една камара живи пари от които отчайващо имаме нужда срещу неясно какво?!
                                Все пак 2 милиарда хич не са малко.Аз ако бях диктатор щях да ги раздам като заплати пенсии сиреч да ги вкарам в активно обръщение.И ще се живне малко...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X