Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купуваме стари F-16 без конкурс

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
    Хърватите вече официално останаха без Ф-16 по инициатива на САЩ...
    Ние обаче сме по-упорити - сроковете и начина на плащане е обявено, че няма да са според търга... Ама сумата можела да се вкара в рамките на бюджета... Стига да се плати авансово, пък да получиш (или не) самолетите когато на американците им хареса...
    Те това е кОнкурс
    Прехвърлиха топката на парламента...
    То никой още не е получил прословутия Ф 16 блок 70 защото няма нито един произведен даже и завод в който ще ги произвеждат още няма
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

      Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
      Аз не съм от знаещите.Да ви питам.
      Какво точно налага да купим самолети? Някой задължава ли ни?
      Питам понеже то според докторината ако ще се бием ще е срещу руснаците а те са по силни и е безсмислено.А ако е за някакъв контрол то и сега миговете стават.
      Просто излиза че ще дадем една камара живи пари от които отчайващо имаме нужда срещу неясно какво?!
      Все пак 2 милиарда хич не са малко.Аз ако бях диктатор щях да ги раздам като заплати пенсии сиреч да ги вкарам в активно обръщение.И ще се живне малко...
      Руснаците на теория винаги са били по силни, но практиката показва че ги бием без изключение, от Светослав насам
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

        Бивша мутра купува нови самолети за българската армия , реално точно това се случва. До къде я докарахме?
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

          Тиквата и цвичко, вече са си омазали задниците обилно с вазелин!!!
          мисля, да зема а се замисля...

          Коментар


          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

            Конкурс реално нямаше. Още когато си хвърлиха предишните решения в коша беше ясно какво ще вземат. Само дето затриха още поне 2 години.

            Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
            ...
            Какво точно налага да купим самолети? Някой задължава ли ни?...
            Малце нещо имаме задължения по линия на НАТО. Които с МиГ-29 не можем да изпълним.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

              От една страна ще вземем актуалният блок, което е добре. От друга е все тая какво ще вземем, защото ще лети до първият планов ремонт.

              Коментар


              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                Още веднъж се разбра че политиците са ни марионетки а народа е прост е никой не го бръсне за слива

                Коментар


                • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                  Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                  По принцип за българина угодия няма. И това е безспорен факт.
                  Никой, предполагам и българина, не обича да го правят на маймуна и да си мислят, че е баламурник. Противното на това, за което ти пишеш иначе, е овчедушие. Виж, в това традиции имаме.

                  Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                  Сигурно се досещаш колко положителни неща са се случили в живота, понеже дадено решение не е взето при спазване на правилата. Без да ме разбираш грешно.
                  А ако знаеш по тоя принцип колко отрицателни неща са се случили....

                  Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                  Така да бъде, ако това ще доведе до положителен резултат. Ако слушам мрънкането на половината от взимащите отношение по темата, то вече трябваше да преговаряме за още миг-29, въпреки всичко останало.
                  Ако наистина слушаше "мрънкането" на някого, щеше да видиш, че мнозинството от тях искат съвсем прозаични неща от рода на честност, коректност, откритост, рационалност, отчет на това, за което ще си дават парите. Впрочем Миг-29 не се е споменавал от никой досега по повод конкурса. Ако намериш пост с такова предложение, поправи ме.

                  Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                  Аз не съм от знаещите.Да ви питам.
                  Какво точно налага да купим самолети? Някой задължава ли ни?
                  Питам понеже то според докторината ако ще се бием ще е срещу руснаците а те са по силни и е безсмислено.А ако е за някакъв контрол то и сега миговете стават.
                  Просто излиза че ще дадем една камара живи пари от които отчайващо имаме нужда срещу неясно какво?!
                  Все пак 2 милиарда хич не са малко.Аз ако бях диктатор щях да ги раздам като заплати пенсии сиреч да ги вкарам в активно обръщение.И ще се живне малко...
                  Типичен ватник, мурзилка, русофил, подлога, предател. Да не се вържеш сега- ирония е!!!!

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Руснаците на теория винаги са били по силни, но практиката показва че ги бием без изключение, от Светослав насам
                  Е тогава с или без тея самолети все тая, па ще ги бием.

                  Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
                  От една страна ще вземем актуалният блок, което е добре. От друга е все тая какво ще вземем, защото ще лети до първият планов ремонт.
                  Съвсем не си далече от истината.
                  Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                  Коментар


                  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                    За биене, ще ги бием. Просто с едия самолет ще е малко по лесно.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                      Йеее, каква интересна тема открих от 2005 година
                      Още тогава Паджеровод е бил пророк:
                      Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                      ...Хващам се на бас, че вече сме си купили F-16
                      Даже колегата мисли като мен>
                      Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                      Изобщо не ни трябват. Тези неща вървят отдолу нагоре. В момента армията е излишна, защото не е в състояние да ни пази от истинските врагове - в парламента (с малка буква) и около него.

                      Да се плашим с турци, албанци и чалмалии е смешно, така че всичко опира до комисионните. А, че НАТО ни го изисквало - голям майтап. Те така и така се примириха да предоставим два бойни хеликоптера на дежурство за цялата страна.
                      Само че, изтребителите да са ни косура на всички гешефти, които се правят.
                      Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                      Коментар


                      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                        Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                        Аз не съм от знаещите.Да ви питам.
                        Какво точно налага да купим самолети? Някой задължава ли ни?
                        Питам понеже то според докторината ако ще се бием ще е срещу руснаците а те са по силни и е безсмислено.А ако е за някакъв контрол то и сега миговете стават.
                        Просто излиза че ще дадем една камара живи пари от които отчайващо имаме нужда срещу неясно какво?!
                        Все пак 2 милиарда хич не са малко.Аз ако бях диктатор щях да ги раздам като заплати пенсии сиреч да ги вкарам в активно обръщение.И ще се живне малко...
                        Коя доктрина четеш?

                        Нема и да бъдеш диктатор
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                          просто искат ред и порядък - чистота във вземаните решения.
                          Бре дееба, сега се сетиха баш за самолетите. Ъъъ тц не. Москва слезам не верить.

                          То покрай тия самолети 10 годин какви ли дивотии не беха, само не знам колко пъти тоя конкурс бе компрометиран по различни направления. Сега като се приближихме към окончателно конкретно решение (специално ф-16) нета кипна. Ми скептик съм относно изложените от теб причини за тая активност.
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                            Неее, някой трябва да спре тази поредна, зловеща глупост! Как изтъпаниха в новините, някакви измислени военни да плещят глупости, та чак незабавна нужда сме били имали от тези самолети...сякаш след 3 дни ще ги подкараме...боже, боже...наистина ме е срам, че съм българин вече!
                            мисля, да зема а се замисля...

                            Коментар


                            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                              Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                              Никой, предполагам и българина, не обича да го правят на маймуна и да си мислят, че е баламурник. Противното на това, за което ти пишеш иначе, е овчедушие. Виж, в това традиции имаме. -

                              Интересно, как не обръщаме внимание на ежедневните житейски неща, и свързаните в значителна степен с развитието на обществото, за които се твърди, че ни правят на маймуни, а изведнъж за ф-16 се е оказа че всички са будни и не били маймуни. Странна работа е това, да знаеш.

                              А ако знаеш по тоя принцип колко отрицателни неща са се случили.... -

                              За отрицателните е по подразбиране, ама аз наблегнах на положителните - демек изключенията от правилото.



                              Ако наистина слушаше "мрънкането" на някого, щеше да видиш, че мнозинството от тях искат съвсем прозаични неща от рода на честност, коректност, откритост, рационалност, отчет на това, за което ще си дават парите. Впрочем Миг-29 не се е споменавал от никой досега по повод конкурса. Ако намериш пост с такова предложение, поправи ме. -

                              И един мармот...

                              .
                              Виж кво си мисля.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                                Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение



                                Даже колегата мисли като мен>

                                Тия балалайки за армията и парламента, както и тук е видно, не са от вчера. Обаче тая работа с парламента се наглася по други начини - активно участие в обществено-политическия живот, висока изборна активност.
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X