Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Instroi Rally team гараж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Instroi Rally team гараж.

    На тези кадри Льоб стои по добре на пътя, ама може и да съм пристрастен, щото ме кефи. Ама не е само от това. По правилно изписва траекторията на завоите и от там ще е по бърз.
    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
    SSang Yong Kyron 2.0xdi
    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

    Коментар


    • От: Instroi Rally team гараж.

      Петроф е казал какво се вижда от клипа.Друг е въпроса и коя кола как позволява да се кара,а и всичко си е до стил на каране.Ако Льоб е достатъчно бърз дори при дрифта по завоите то не виждам проблем за него.Друг е въпроса дали повече го интересува мнението на публиката или кара повече за най-добро време.
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • От: Instroi Rally team гараж.

        В бялата кола е Льоб наистина прецизен и бърз. Кубица продължава да кара Формула 1 ... перфектна линия но , не на перфектното трасе за този формат. Винаги съм се изумявал как лети.... и едновременно с това статистиката не е в негова полза прекалено много се доверява на уменията си. Най-чистото каране е на Себастиян Ожие, таланта му е неоспорим . Льоб обаче е моя фаворит , неговото каране е нещо повече от умения , това е талант.
        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

        Коментар


        • От: Instroi Rally team гараж.

          ами да уточним все пак - в бялата кола е Льоб.. и според мен той кара най-близо до идеалната траектория.
          Докато в черния VW не е Кубица, а Ожие, и той радва окото с отличното си пързаляне, ама това не е най-бързото минаване на трасето..ако да е най-атрактивно..

          пък тия, дето дават кинтите, май искат подиум, а не овации от зрителите..

          Коментар


          • От: Instroi Rally team гараж.

            Някой чувал ли е за Джиджи Гали ?
            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

            Коментар


            • От: Instroi Rally team гараж.

              Погледайте малко онборд на Льоб от младите му години, преди да влезе във ВРЦ. Има какво да се види - аз лично не съм виждал подобно каране и скорост на кола с един задвижващ мост... пълна лудост - а там е не по-малко сложно от 4х4.

              Коментар


              • От: Instroi Rally team гараж.

                Добро попадение е този Джиджи Гали. Не бях чувал, но се радвам да го чуя Много- добро, стилно, прецизно и красиво каране.

                Коментар


                • От: Instroi Rally team гараж.

                  Първоначално публикуван от stinoti Преглед на мнение
                  Добро попадение е този Джиджи Гали. Не бях чувал, но се радвам да го чуя Много- добро, стилно, прецизно и красиво каране.
                  Готино , нали ? И аз се изкефих много като го открих !!! Друг път ще разказвам как . Ма , трябва да съм мн. на кеф.
                  Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                  Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                  Коментар


                  • От: Instroi Rally team гараж.

                    Таргата да внимава защото ще ще го изпитвам. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2369.jpg
Прегледи:1
Размер:102.4 КБ
ID:5637929Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2370.jpg
Прегледи:1
Размер:119.8 КБ
ID:5637930Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2371.jpg
Прегледи:1
Размер:105.0 КБ
ID:5637931Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2372.jpg
Прегледи:1
Размер:104.3 КБ
ID:5637932Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2374.jpg
Прегледи:1
Размер:105.2 КБ
ID:5637933Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2375.jpg
Прегледи:1
Размер:152.6 КБ
ID:5637934Спящите красавици!!!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2376.jpg
Прегледи:1
Размер:128.0 КБ
ID:5637935
                    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                    Коментар


                    • От: Instroi Rally team гараж.

                      Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                      Таргата да внимава защото ще ще го изпитвам. [ATTACH=CONFIG]773500[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]773501[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]773502[/ATTACH]Спящите красавици!!!
                      Интересна машинка която е доста полезна според мен. Преди време сътворих на бързо един 3D проект на подобно нещо което да бъде преносимо и да се използва лесно. Скоро ще бъде изработено.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10560352_10203347242263135_1273975322453210308_o.jpg
Прегледи:1
Размер:33.5 КБ
ID:5637943

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10847281_10203347242303136_6217814011059272331_o.jpg
Прегледи:1
Размер:32.0 КБ
ID:5637944
                      TT-Tuning Team
                      АСК Добрич

                      Коментар


                      • От: Instroi Rally team гараж.

                        Аз внимавам, ама ти прави по-големи фаски да не се разправяме. Стърга ли маховика на Тенев или не си стигнал до там?
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: Instroi Rally team гараж.

                          Днес аз си купих от Instroi Rally team гараж един комплект хидравлични крикове заедно с задвижващата станция и разпределителите на изключително прилична цена. Ако не ме беше срам щях да се спазаря и да ми ги монтират.
                          Сега чакам от Шефа оферта за LS 6200, 480HP.
                          Отделно получих няколко безплатни съвета и искренно съчувствие(отново безплатно) за същественото изоставане което имам по моя проект със спирачки, окачване, двигател и др.
                          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                          Коментар


                          • От: Instroi Rally team гараж.

                            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                            Сега чакам от Шефа оферта за LS 6200, 480HP.
                            Кажете като има оферта не че има на какво да го слагаме, но ми е интересно, в щатско има на поносими цени но до тук нямам представа какво излиза.

                            Поздрави на Екипа!
                            Случайни хора УАЗ не карат

                            Коментар


                            • От: Instroi Rally team гараж.

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              Аз внимавам, ама ти прави по-големи фаски да не се разправяме. Стърга ли маховика на Тенев или не си стигнал до там?
                              Кви фаски , брат чед ... трАбичкАта има стена 2.5 мм. Аргона прави чудеса , всичко става ЕДНО..ЦЯЛО. На Тенев маховика който иска да го стърже аз не съм толко луд.
                              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                              Коментар


                              • От: Instroi Rally team гараж.

                                Стърженето става ма после баланса интересен.Не че няма кой де ма ей на не всеки се навива и има защо.
                                Няма страшно в умирачката...
                                Страшното е да си жив!...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X