Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Instroi Rally team гараж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Instroi Rally team гараж.

    Още е хубав бе Коле.Погледай малко клипове в тубата на турбо мотори на стенд.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • От: Instroi Rally team гараж.

      Новинка по темата WRC
      http://bgrallyhd.com/muennich-motorsport-%D0%BF%D0%BE%D1%82%D0%B2%D1%8A%D1%80%D0%B4%D0%B8%D1%85%D0%B0-%D1%81%D0%B2%D0%BE%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D1%83%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%B5-%D1%81-%D0%B4%D0%B2%D0%B0-%D0%B0%D0%B2/

      Коментар


      • От: Instroi Rally team гараж.

        Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
        Винаги съм се чудел на подобни хора. Как може да дадеш една кошница пари, да налееш още една кошница евентуално за тунинг, щом я мериш на Дино ... в подобно адски безлично и грозно комби - масовка дето с десетки хиляди са по улиците на всеки голям град ? Ами цвета... баси кошмара, то вярно клише има "вълк в обча кожа", ама туй на нищо не мяза.
        Ама разни хора, разни идеали. Няма как да разбереш всички.

        П.П. Колега, сори за спама, ама темата ти е разтеглива
        Много ми е интересно, такъв отявлен индивидуалист като Вас, какво кара в ежедневието си ?
        И какво Вие бихте тунинговали?
        Не говорим за имагинерни ситуации с неограничени финанси! С вашите средства какво ще тунинговате ?
        Поздрави
        Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

        Коментар


        • От: Instroi Rally team гараж.

          Аз пък си мисля, че ако двг. на Аудито от клипа дава 500к.с. не бих го ползвал за ежедневен автомобил. По-скоро нещо стоково с прилични параметри. И на мен не ми се вписва комби-бегачка, дрифтар, за ластици и т.н.т.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • От: Instroi Rally team гараж.

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            И на мен не ми се вписва комби-бегачка, дрифтар, за ластици и т.н.т.
            Що, кво му е?
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Instroi Rally team гараж.

              Първоначално публикуван от Георги Бозаджиев Преглед на мнение
              Колега, разходи се из Европа и ще видиш, че комбито е предпочитаната кола.
              Ами често се разхождам, ама Европа е разтегливо понятие. Ако искаш да видиш за какви коли си дават парите хората, които искат да са уникални, се разходи по средиземноморието.


              Първоначално публикуван от Георги Бозаджиев Преглед на мнение
              Аз лично съм виждал AMG 6.3 в съотношение 10:1 в полза на комбито. Същото важи и за другите марки. Хората също са индивидуалисти.
              Е, и къде е идивидуализмът ? Щом комбитата са 90 процента, значи те са сивата масовка, а 10 те процента седани и купета са идивидуалистите.
              И изобщо как може да си индивидуалист с AMG 6.3 ? Един от хилядите мерцедеси, само дето една цифричка имаш на багажника.... Ако искаш да си индивидуалист, искаш същия лукс, скорост, престиж и какво да е купуваш друго .... купуваш Мазерати, купуваш Ягуар, купуваш нещо, дето го няма на всеки светофар.

              Първоначално публикуван от 4ef4o Преглед на мнение
              Много ми е интересно, такъв отявлен индивидуалист като Вас, какво кара в ежедневието си ?
              И какво Вие бихте тунинговали?
              Не говорим за имагинерни ситуации с неограничени финанси! С вашите средства какво ще тунинговате ?
              Поздрави
              Ами точно защото не са ми неограничени финансите, имам две коли, на които тунингът (поне оптичния) е възможен само като подмяна на джантите. И съм доволен и им се кефя максимално - като карам едната, на два три дена виждам подобна, а друдата на седмица две в град като Варна..
              Последно редактирано от nitro; 05-02-15, 17:20.

              Коментар


              • От: Instroi Rally team гараж.

                Изграждане на конструкцията върви бавно но славно , все пак колите на клиентите са с приоритет . Всяка тръба се огъва първо на компютъра и след това на машината . Целта е да се намалят до минимум напреженията когато започне процеса на заваряване. Освен всичко това регулациите на ФИА се четат и препрочитат по няколко пъти за да не се допуснат отклонения от изискванията това всъщност бави най-много. Предстои още много работа но най-важното е , че старта е даден и всеки ден има някакъв напредък.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2423.jpg
Прегледи:1
Размер:107.4 КБ
ID:5640169Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2424.jpg
Прегледи:1
Размер:164.5 КБ
ID:5640170Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2425.jpg
Прегледи:1
Размер:160.3 КБ
ID:5640171Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2428.jpg
Прегледи:1
Размер:128.1 КБ
ID:5640172Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2417.jpg
Прегледи:1
Размер:148.9 КБ
ID:5640173Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2418.jpg
Прегледи:1
Размер:160.2 КБ
ID:5640174
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • От: Instroi Rally team гараж.

                  На Тойота ли ще прилича като готова ?

                  Коментар


                  • От: Instroi Rally team гараж.

                    Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                    На Тойота ли ще прилича като готова ?
                    На първо четене да, само дето ще е с 13см. по широк и ще е интересна картинка в готово състояние.
                    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                    Коментар


                    • От: Instroi Rally team гараж.

                      Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                      И изобщо как може да си индивидуалист с AMG 6.3 ? Един от хилядите мерцедеси, само дето ....
                      Верно е че се напълни с такива, ама все пак тая цифричка придобива един друг смисъл като сриташ педала, мотора си е звяр. Иначе всичките индивидуалности приключват знаеш ли къде? В сервиза. И пример за това е и мазератито дето оня ден беше при мене(понеже си споменал тая марка), и панамерата от вчера (ако изобщо подобен модел може да се нарече "за индивидуалисти", доста пийп пийп има в такива...)
                      Последно редактирано от Самодържец; 05-02-15, 19:25.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Instroi Rally team гараж.

                        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                        Верно е че се напълни с такива, ама все пак тая цифричка придобива един друг смисъл като сриташ педала, мотора си е звяр. Иначе всичките индивидуалности приключват знаеш ли къде? В сервиза. И пример за това е и мазератито дето оня ден беше при мене(понеже си споменал тая марка), и панамерата от вчера (ако изобщо подобен модел може да се нарече "за индивидуалисти", доста тъпи путки има в такива...)
                        Господа , нека спазваме добрия тон в темата. Отворена е за готини изцепки , ама до там !!!
                        Колега , пусни снимки на посочените марки ако ти е кеф , пак повтарям темата е отворена.
                        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                        Коментар


                        • От: Instroi Rally team гараж.

                          Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                          Колега , пусни снимки на посочените марки ако ти е кеф , пак повтарям темата е отворена.
                          Това предполагам е към колегата.

                          Иначе, не че съм абсолютен фен на мерцедес,но този матор има една особена харизма, як е и на моменти тегли по-добре от американските си събратя. Всъщност съм не малък фен и на италианските машини...и по тоя случай вместо снимки е едно видео с бръмчалки, че то няма как да се пресъздаде усещането на пътя. И една лека анкета - кой ви допада повече от двата?



                          Всъщност и осмака на ауди доста ми допада, напоследък ми се налага всеки месец да тествам едно етакова -



                          Бе изобщо си падам по осмаците определено, не случайно и слабостта към разни съветски камиони

                          Последно редактирано от Самодържец; 05-02-15, 19:46.
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • От: Instroi Rally team гараж.

                            Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                            Това предполагам е към колегата.

                            Иначе, не че съм абсолютен фен на мерцедес,но този матор има една особена харизма, як е и на моменти тегли по-добре от американските си събратя. Всъщност съм не малък фен и на италианските машини...и по тоя случай вместо снимки е едно видео с бръмчалки, че то няма как да се пресъздаде усещането на пътя. И една лека анкета - кой ви допада повече от двата?

                            Лявата бръмчалка , твърдо !
                            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                            Коментар


                            • От: Instroi Rally team гараж.

                              Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                              Лявата бръмчалка , твърдо !
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: Instroi Rally team гараж.

                                Не сте прави. Никой не може да прави спортни коли като италианците. Виж нормални не им се отдават...
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X