Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Instroi Rally team гараж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Instroi Rally team гараж.

    Ами докара ги горе долу като сложиш и резервоар, мотора , хансове, седалки, разговорни и някой друга джаджа...

    Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
    Тука идва момента да спомена, че исконно право на Българина е да намери всичко евтино , ако може без пари.
    Или да направи с пръдня боя. Проблема е , че аз не оставам по-назад и продължавам да се стремя да направя всичко възможно най-евтино и то да работи.
    И в това няма нищо лошо. Лошото е че сме в България и всеки разчита само на собствени средства. Ако бяхме в по-бяла държава нямаше да се притесняваш от сметки - тук някой спонсор - "бизнесмен" ще ти даде 1000 лева и ще иска реклама стуваща десет пъти повече... това от личен опит в друг шампионат го знам. В белите държави е малко по-различно, затова и правят расови коли на конвеер.

    Как да е, явно ще става свирепа бегачка и ще следим темата с интерес.
    А какъв ще и е мотора ?

    Коментар


    • #92
      От: Instroi Rally team гараж.

      BMW 3 литра турбо дизел . В случая спортната електроника с която смятам дя го подкарвам май ще е по скъпа от него.
      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

      Коментар


      • #93
        От: Instroi Rally team гараж.

        Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
        BMW 3 литра турбо дизел . В случая спортната електроника с която смятам дя го подкарвам май ще е по скъпа от него.
        Кое ще е с този мотор, че нещо изпуснах?
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • #94
          От: Instroi Rally team гараж.

          Аз също не мога да "разберам" тази нова мода. Ако нафтовите печки бяха новият и печелившият избор, то F1, WRC, GT сериите и т.н. щяха да са на дизеларки. ако има изключения, то те потвърждават правилото.
          Сори колега Чолаков, конструирай си колата както си решил, просто това е мое лично и неангажиращо мнение. Дизелите, които печелят по големи състезания не могат нито да се купят, нито да се конструират от частни отбори. Там е друга бира.

          Още веднъж сори за спама ама в тези ракиени часове...

          Коментар


          • #95
            От: Instroi Rally team гараж.

            Аз много добре разбирам "модата", просто питам в кой автомобил колегата ще качва двигателя, че изпуснах. Последно четох за лансер-а, ама за там такъв мотор...хмм...би било доста екзотичен проект
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • #96
              От: Instroi Rally team гараж.

              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
              Аз много добре разбирам "модата", просто питам в кой автомобил колегата ще качва двигателя, че изпуснах. Последно четох за лансер-а, ама за там такъв мотор...хмм...би било доста екзотичен проект
              Става въпрос за един съвсем нов проект за Рали рейд автомобил.
              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

              Коментар


              • #97
                От: Instroi Rally team гараж.

                А би ли споделил, защо си избрал вариант с цял заден мост ?
                Не си ли доволен от независимото окачване на сегашната си бегачка ?

                Коментар


                • #98
                  От: Instroi Rally team гараж.

                  Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                  А би ли споделил, защо си избрал вариант с цял заден мост ?
                  Не си ли доволен от независимото окачване на сегашната си бегачка ?
                  Заради простотата на изпълнение и по-големия ход разрешен от ФИА
                  30 см. за цял мост срещу 25 см. за независимо окачване. И правя една уговорка ,....в момента в който реша че целия мост не ми харесва веднага мога да го заменя с готово"магаре" на А-рамена. Тази схема вече съм я отработил и колегите с които караме по състезания могат да потвърдят как работи задното окачване на колата ми .
                  Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                  Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Instroi Rally team гараж.

                    Този ход регламентиран от ФИА къде и как се измерва? Щото хода на амортисьора и реалния ход на окачването в различни точки е различно...
                    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                    Коментар


                    • От: Instroi Rally team гараж.

                      Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                      Аз също не мога да "разберам" тази нова мода. Ако нафтовите печки бяха новият и печелившият избор, то F1, WRC, GT сериите и т.н. щяха да са на дизеларки. ако има изключения, то те потвърждават правилото.
                      Сори колега Чолаков, конструирай си колата както си решил, просто това е мое лично и неангажиращо мнение. Дизелите, които печелят по големи състезания не могат нито да се купят, нито да се конструират от частни отбори. Там е друга бира.

                      Още веднъж сори за спама ама в тези ракиени часове...
                      За ...Supercharget Diesel engines изискванията в Крос кънтри са : блок-оригинален , бутала-оригинални , повдигачи-оригинални , глава-оригинална. За какви супер направени мотори става въпрос ?
                      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                      Коментар


                      • От: Instroi Rally team гараж.

                        Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                        Този ход регламентиран от ФИА къде и как се измерва? Щото хода на амортисьора и реалния ход на окачването в различни точки е различно...
                        Това е вертикалното изместване едновременно на двете колела от горен бъмп стоп до долен бъмп стоп /има се предвид увисване на коланите / при демонтирани пружини и амортисьори.
                        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                        Коментар


                        • От: Instroi Rally team гараж.

                          "Хюндето" вече има мускули за лицеви опори . Конкуренцията да "Фнимава"Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2367.jpg
Прегледи:1
Размер:129.5 КБ
ID:5637688Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2360.jpg
Прегледи:1
Размер:96.4 КБ
ID:5637689Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2358.jpg
Прегледи:1
Размер:120.8 КБ
ID:5637690Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00349.jpg
Прегледи:1
Размер:120.0 КБ
ID:5637691
                          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                          Коментар


                          • От: Instroi Rally team гараж.

                            Да се върнем на темата Световен Рали Шампионат. Кой от двамата френски пилоти има по-добри умения. Ще се радвам на мнения и коментари.https://www.youtube.com/watch?v=sQXu...ASR0GZZy_Jm1_g
                            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                            Коментар


                            • От: Instroi Rally team гараж.

                              Атрактивното каране на Льоб ще му изиграе лоша шега,прекалено се пренавива и "мете" завоите,докато Кубица кара строго по състезателната линия.
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • От: Instroi Rally team гараж.

                                Който кара бялата кола ми се струва по-прецизен, което не значи, че ще е по-бърз.
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X