Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Instroi Rally team гараж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Instroi Rally team гараж.

    Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
    Отплесване по други теми ще помогне тази да не
    загуби скорост и да стане постна като много други подобни.
    Едва ли ще загуби скорост. Колко излиза хидравличната станция която използваш за криковете (може и на лични) ?
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • #77
      От: Instroi Rally team гараж.

      Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
      Отплесване по други теми ще помогне тази да не
      загуби скорост и да стане постна като много други подобни.
      Като гледам какви ги творите .... едва ли Ама айде ...
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • #78
        От: Instroi Rally team гараж.

        Сега Тенев близо си до отговора, но ме съвсем като компютрите и компотите. Не се обиждай майтап.
        Както можете да се сетите виновни са отново Мицубиши през 1997г. са изкарали вариант на двигателя познат Ви от Лансър Еволюшън само, че с 2600 куб. см. Сегашните са варианти на същия, но 2000 и 2400куб.см. Коцето може да сподели как се премества в пространството неговото Ево с този малък мотор от 2000кубика и килограми поне 1350килограма без течности и пилоти (за справка нашето Паджеро е 1620кг. в същия вид други са го теглили).
        В планиннския и пистовия шампионат има няколко коли с 2400куб.см. и са с мощности около 700к.с. сещайте се от 2600 в завода какво са извадили.
        Та това паджеро с този мотор направо е убило конкуренцията и ФИА заедно с организатора на Дакар решават в интерес на конкуренцията, че няма нужда да се развиват тези двигатели в Ралирейда и са ги забранили рязко за същата година заедн с прототипите. За таз година са можели да карат само сегашните Т2 (серийни) автомобили.
        Отговора на Митцубиши се казва Паджеро Еволюшън то е доста по-слабо, но пак е спечелило ако не се лъжа с Юта Клайшмид същата година (за това може да греша).
        Така, че малолитражките с турбо и добре развит двигател като 4G63T, RB25Т, RB26 и 2JZ са много опасни в правилните ръце и правилната конструкция.

        Коментар


        • #79
          От: Instroi Rally team гараж.

          Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
          За малко да забравя, в момента тече Рали Монте Карло със завърналата се легендата Себастиан Льоб.
          В момента в който Льоб се удари стана безинтересно и предсказуемо.

          Коментар


          • #80
            От: Instroi Rally team гараж.

            Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
            В момента в който Льоб се удари стана безинтересно и предсказуемо.
            спамя за последно: австрийското от ERC беше много, много по-интересно...

            Коментар


            • #81
              От: Instroi Rally team гараж.

              След 4тата минута ,....грешката на Льоб.
              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

              Коментар


              • #82
                От: Instroi Rally team гараж.

                Себастиен май е позагубил форма.
                Щото и други коли закантват със задна лява гума в канавката, ама после пилота се справя, и вкарва колата в пътя.
                Може би прегаря в желанието си да покаже, че все още не е за изхвърляне?..
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #83
                  От: Instroi Rally team гараж.

                  На мен ще са ми интересни коментарите за пилотската грешка,щото Льоб е един от малкото безгрешни пилоти.Къде точно сгреши...

                  Коментар


                  • #84
                    От: Instroi Rally team гараж.

                    На 99% положителен късмет, но винаги остава 1%.
                    Всички там карат на ръба - на абсолютните граници на възможностите на човек и кола. Просто на всеки от тях се случва понякога да има малшанс.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Instroi Rally team гараж.

                      Катастрофата на Отт Танак
                      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Instroi Rally team гараж.

                        Връщам се на темата за новата кола .
                        Това е предложението на "Садев" за предавателни числа по предложения от мен двигател и характеристики.20150120_SC90_24_170_CHOLAKOV.pdf
                        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Instroi Rally team гараж.

                          Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                          Връщам се на темата за новата кола .
                          Това е предложението на "Садев" за предавателни числа по предложения от мен двигател и характеристики.[ATTACH]772254[/ATTACH]
                          В предложението са изпълнили 50% от работата,като са ти сметнали предавките.Остава да си ги изработиш...

                          P.S.Продуктите на Садев са изключително качественни и без конкуренция,но не познават парите.Предполагам за интервенцията ще поискат скромните 8-10000 евро...
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • #88
                            От: Instroi Rally team гараж.

                            Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                            В предложението са изпълнили 50% от работата,като са ти сметнали предавките.Остава да си ги изработиш...

                            P.S.Продуктите на Садев са изключително качественни и без конкуренция,но не познават парите.Предполагам за интервенцията ще поискат скромните 8-10000 евро...
                            Не.... , повече ще поискат но става въпрос за скоростна кутия комплект с раздатка и междинен диференциал с ограничено приплъзване. Иначе предавките можех и аз да ги сметна.
                            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Instroi Rally team гараж.

                              Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                              Не.... , повече ще поискат но става въпрос за скоростна кутия комплект с раздатка и междинен диференциал с ограничено приплъзване....
                              И викаш, че не искаш 100к евра за набиване в една кола ... ?
                              Само тук са едни 30, или бъркам ?

                              Коментар


                              • #90
                                От: Instroi Rally team гараж.

                                Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                                И викаш, че не искаш 100к евра за набиване в една кола ... ?
                                Само тук са едни 30, или бъркам ?
                                По-близко си до левовата стойност . Всъщност , ако въобще стигна там до сделка това ще е най-скъпия детайл в колата . Щото ако трябва да се харчат пари качествено и без компромиси ще почна със спирачната система :
                                Педалбокс на АР - 4000 евра
                                Спирачни апарати с водно охлаждане - 2х4000 евра предни + 2х1000 е. задни.
                                Дифове преден , заден 2х10500 евра
                                Даш борда в кокпита 2000 евра ... и така нататък и така нататък.
                                За това колите на онези момченца както аз ги наричам / multi bravi piloti / не се барат в буквален и преносен смисъл.
                                Тука идва момента да спомена, че исконно право на Българина е да намери всичко евтино , ако може без пари.
                                Или да направи с пръдня боя. Проблема е , че аз не оставам по-назад и продължавам да се стремя да направя всичко възможно най-евтино и то да работи.
                                Опита ми досега показа ,че има варианти бюджетен и сравнително здрав автомобил да се изработи при нас в гаража , но няма как да стане без пари.
                                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X