Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Instroi Rally team гараж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Instroi Rally team гараж.

    Това е сериозната част , наместихме панелите на бъдещото купе и започна мерене и смятане на ъглите за огъвките на колонките и сводовете на вратите. Просто нямате идея колко ъгъла измерихме и огънахме за да оберем всички чупки около рамката на вратата . Това го няма на снимките, но утре ще го видите.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2405.jpg
Прегледи:1
Размер:144.7 КБ
ID:5638827Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2407.jpg
Прегледи:1
Размер:107.5 КБ
ID:5638828Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2410.jpg
Прегледи:1
Размер:116.9 КБ
ID:5638829 Паралелно чертаем планки за захватите на задния мост.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2416.jpg
Прегледи:1
Размер:114.6 КБ
ID:5638830 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2412.jpg
Прегледи:1
Размер:78.7 КБ
ID:5638831
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

    Коментар


    • От: Instroi Rally team гараж.

      Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
      Поздрав за другите другаре ...
      Кефи!!!
      Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
      0879076007 Жельо

      Коментар


      • От: Instroi Rally team гараж.

        Припомням , че диностенда също е част от нашите забавления и от време на време мерим едни Мнооо яки коли.
        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

        Коментар


        • От: Instroi Rally team гараж.

          Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
          Май рейката не сте я пипали,щот ми се струва,че бая въртенье пада-почти два оборота в едната посока.Или бъркам.
          Илиика знаеш ли каква е тая рейка?
          От фронтера Б. Явно е много корава щото изкара 1 сезон вече при Коко ако не се лъжа?
          no signature no problems

          Коментар


          • От: Instroi Rally team гараж.

            Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
            Илиика знаеш ли каква е тая рейка?
            От фронтера Б. Явно е много корава щото изкара 1 сезон вече при Коко ако не се лъжа?

            Знам,че е фронтерова Божко,чак се учудвам,че още държи.

            Коментар


            • От: Instroi Rally team гараж.

              Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
              Припомням , че диностенда също е част от нашите забавления и от време на време мерим едни Мнооо яки коли.
              А освен че мерите , настройки някакви правите ли

              Пожелавам да постигнеш с евото нещо такова:
              http://vbox7.com/play:61f34a0357

              Ейго и в онова новото виртуално кафене :
              https://www.facebook.com/ExtremeTune...=page_internal
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • От: Instroi Rally team гараж.

                Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                А освен че мерите , настройки някакви правите ли

                Пожелавам да постигнеш с евото нещо такова:
                http://vbox7.com/play:61f34a0357

                Ейго и в онова новото виртуално кафене :
                https://www.facebook.com/ExtremeTune...=page_internal
                Да, правим Ремап на почти всички марки автомобили . Разполагам с техника и съпорт на италианската фирма Alientech водеща в бранша. Настройваме и спортни електроники на бензинови автомобили.
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • От: Instroi Rally team гараж.

                  Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                  Да, правим Ремап на почти всички марки автомобили . Разполагам с техника и съпорт на италианската фирма Alientech водеща в бранша. Настройваме и спортни електроники на бензинови автомобили.
                  Ха, те точно това очаквах!

                  Нали няма да е неудобно в обозримо бъдеще да си говорим за едно ремапване?
                  По-насетне ще пратя подробности на лс.

                  Успехи желая!

                  Коментар


                  • От: Instroi Rally team гараж.

                    Може ли да се получи на тойота корола 2007 г 2,0 Д 126 к.с. с горивна система Denso?
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • От: Instroi Rally team гараж.

                      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                      Може ли да се получи на тойота корола 2007 г 2,0 Д 126 к.с. с горивна система Denso?
                      Всичко може Светльо. Само не може по чужди жени да се ходи и блажно да се яде.
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • От: Instroi Rally team гараж.

                        Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                        Припомням , че диностенда също е част от нашите забавления и от време на време мерим едни Мнооо яки коли.
                        Винаги съм се чудел на подобни хора. Как може да дадеш една кошница пари, да налееш още една кошница евентуално за тунинг, щом я мериш на Дино ... в подобно адски безлично и грозно комби - масовка дето с десетки хиляди са по улиците на всеки голям град ? Ами цвета... баси кошмара, то вярно клише има "вълк в обча кожа", ама туй на нищо не мяза.
                        Ама разни хора, разни идеали. Няма как да разбереш всички.

                        П.П. Колега, сори за спама, ама темата ти е разтеглива

                        Коментар


                        • От: Instroi Rally team гараж.

                          Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                          Винаги съм се чудел на подобни хора. Как може да дадеш една кошница пари, да налееш още една кошница евентуално за тунинг, щом я мериш на Дино ... в подобно адски безлично и грозно комби - масовка дето с десетки хиляди са по улиците на всеки голям град ? Ами цвета... баси кошмара, то вярно клише има "вълк в обча кожа", ама туй на нищо не мяза.
                          Ама разни хора, разни идеали. Няма как да разбереш всички.

                          П.П. Колега, сори за спама, ама темата ти е разтеглива
                          Е с тоя пост-не си прав наистина.
                          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                          0885 660 613

                          Коментар


                          • От: Instroi Rally team гараж.

                            И защо ? Това е моето виждане и моите разбирания.
                            Аз съм индивидуалист, не обичам да съм сива масовка, нито разбирам хората в нея.

                            П.П. Нищо срещу фен клуба на Ауди..

                            Коментар


                            • От: Instroi Rally team гараж.

                              Колега, разходи се из Европа и ще видиш, че комбито е предпочитаната кола. Аз лично съм виждал AMG 6.3 в съотношение 10:1 в полза на комбито. Същото важи и за другите марки. Хората също са индивидуалисти.
                              Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

                              Коментар


                              • От: Instroi Rally team гараж.

                                Интересно-към края на клипа гръмна турбото ли, или нещо друго, ама изпуши черно, и започна звучи много странно?

                                Хубав двигател беше.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X