Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Instroi Rally team гараж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Instroi Rally team гараж.

    Сложи му едни калници и заповядай в събота в Девня на автокрос.http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=212686
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • От: Instroi Rally team гараж.

      Нареждам се на опашката от проявяващи интерес! Надявам се , че ще може да се сложат рошави гуми без да летят зъбни колела по пътя?
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • От: Instroi Rally team гараж.

        В момента е с 18" джанти от моята ЕВО "десятка" и си чака петнайсет цоловите джанти от EVO Corse за рошавите гуми
        За сведение "изделието" ползва лагер главини на Ево 10 + оригиналните дискове ... естествено фабрично нови за по-голям разкош.
        Съвсем скоро ще бъде на разположение за проби и ще съм особено щастлив ако др. Русев се съгласи да бъде нашия първи тестов пилот.
        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

        Коментар


        • От: Instroi Rally team гараж.

          Др Чолаков, моля кажете ми часа, датата и мястото на която ще се проведат тестовете за да мога да се ява 2 часа по-рано!
          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

          Коментар


          • От: Instroi Rally team гараж.

            Споделете и за феновете .
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • От: Instroi Rally team гараж.

              Всички желаещи да присъстват на събитието ще бъдат надлежно уведомени Тук за мястото и часа на провеждане . Това обаче ще е възможно не по-рано от края на другата седмица , заради довършителните работи по проекта. Надявам се да присъстват и хора с дълги обективи , камери , дронове , фенове с мобилни телефони и разбира се без такива.
              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

              Коментар


              • От: Instroi Rally team гараж.

                А има ли вариант за 4x4...
                Георги Донев, 0889 437 687
                Nissan Patrol Y60

                Коментар


                • От: Instroi Rally team гараж.

                  Вариантите са колкото вълните в морето .... Както казваше един ром "Дай ми бате джелезо ши ти напрая влак". Сега сериозно , знаеш какви са ни възможностите така че, когато решиш заповядай на "сладки приказки".
                  Даже днес си произведохме багерна кофа с 20см. ширина тъй като не открих такава в магазинната мрежа.
                  Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                  Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                  Коментар


                  • От: Instroi Rally team гараж.

                    Аз получих днес от един колега ралиджия запитване от къде да се сдобие със карантия за скоростната кутия на хондата му(мисля 2010-13 май някъде) тъй като в чужбинско му обаждат неприятни цени,а неговата кутия след последната ревизия изкара 50км.
                    Та на въпроса към вас ли да го насоча или към силистренският агент Петров?
                    А иначе и по темата да питам мерихте ли го туй колко килограма е?
                    И план за мотора имате ли да го развивате и на къде ще го водите?
                    Няма страшно в умирачката...
                    Страшното е да си жив!...

                    Коментар


                    • От: Instroi Rally team гараж.

                      Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                      и ще съм особено щастлив ако др. Русев се съгласи да бъде нашия първи тестов пилот.
                      Ми той другаря Русев може ли да кара

                      Коко, що, правите всичко-можете ли да произведете зъбни колела?
                      Върти ми се един проект в празната глава, ма все не мога да се наканя да го започна. А започването е с намирането на читав производител на зъбчатки и валове.
                      И който все пак да знае, че живее в България, а не в Люксембург
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Instroi Rally team гараж.

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Ми той другаря Русев може ли да кара

                        Коко, що, правите всичко-можете ли да произведете зъбни колела?
                        Върти ми се един проект в празната глава, ма все не мога да се наканя да го започна. А започването е с намирането на читав производител на зъбчатки и валове.
                        И който все пак да знае, че живее в България, а не в Люксембург
                        Я за по-сигурно пробвай при SADEV,няма да те върне.
                        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                        Коментар


                        • От: Instroi Rally team гараж.

                          То и моят(на колегата) проблема е същият.Дайте сега да видим кой ще се наеме да ги прави тия работи.Може и КООП да си направите де знам ли.
                          Няма страшно в умирачката...
                          Страшното е да си жив!...

                          Коментар


                          • От: Instroi Rally team гараж.

                            Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                            Аз получих днес от един колега ралиджия запитване от къде да се сдобие със карантия за скоростната кутия на хондата му(мисля 2010-13 май някъде) тъй като в чужбинско му обаждат неприятни цени,а неговата кутия след последната ревизия изкара 50км.
                            Та на въпроса към вас ли да го насоча или към силистренският агент Петров?
                            А иначе и по темата да питам мерихте ли го туй колко килограма е?
                            И план за мотора имате ли да го развивате и на къде ще го водите?
                            https://shop.quaife.co.uk/quaife-hon...ential-gearkit
                            Проверете и този вариант за Хондата.
                            Агента Петров е толкоз сериозен и "опасен" "агент" , че аз дори не си и мисля да го нарека по този начин.
                            Искам да кажа , че той е един достоен за уважение човек .
                            По темата .... туй нещо тежи 650 кг. към днешна дата с тенденция да качи още около 100+20 кг .
                            Мотора ще го засилим до около 190 кс. и 500нм. без хардуерни промени ..... на първо четене.
                            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                            Коментар


                            • От: Instroi Rally team гараж.

                              Именно тъй като съм от не малко време във форума и чета за нещата произведени при вас и при него та затова и обръщението "агент" за мен в никой случай не значи нищо различно от "заслужил майстор на спорта".
                              Варианти от вън за кутии има доста.Аз по-скоро искам да насоча моя човек към производство у нас.
                              Първо защото предпочитам да може да се видя с човека изработващ изделието и второ защото предпочитам парите на българите да остават в България.
                              П.С.Благодаря за инфото за машината.Ще очаквам кадри от видеото с интерес.
                              Поздрави.
                              Няма страшно в умирачката...
                              Страшното е да си жив!...

                              Коментар


                              • От: Instroi Rally team гараж.

                                Зъбни колела не правя /все още/. Но, има няколко фирми в България които правят и то добре. Сложния момент идва когато човека който ще ги прави трябва да ти разглоби кутията и да свали всички размери коректно. После трябва да направи чертежи , да ги изработи , отново да ти я сглоби за да си сигурен , че работи и накрая за една бройка имам предвид комплект ще получиш продукт с висока дори за нашия стандарт цена. Всяка следваща бройка ще е евтина , но тогава влизаш в дебрите на търговията т.е. трябва да намериш пазар. Аз си направих копие на цялата карантия в моята скоростна кутия но, се сблъсках с проблема че, няма кой да ми изработи корубата. Всъщност има кой .... но за една бройка на каква цена?
                                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X