Обява

Свий
Няма добавени обяви.

1 Събор на самоделни машини , изобретения и разработки Севлиево 2010г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 1 Събор на самоделни машини , изобретения и разработки Севлиево 2010г.

    Първоначално публикуван от ArSey Преглед на мнение
    По повод името... Идват ми наум различни комбинации от думи за името,но като се замислих, повечето от тях не стават. Не бива да се характеризира като "национално" или "българско",защото няма да е коректно спрямо чужденци, решили да участват. Моето предложение за името е направо банално - "ИЗЛОЖЕНИЕ НА КОНСТРУКЦИИ,РАЗРАБОТКИ И ИДЕИ" , т.е. ще е възможно и участие само с развита, описана по надлежен начин, идея. За инвеститорите понякога и това е достатъчно...
    До голяма степен има логика в предложението ти,но за идеите мисля че ще е спорен въпроса на този етап ...Не съм песимист но както обича да казва българина "Аз докато не пипна не вярвам"..затова "идеите" може да нямат голям успех на този етап ...но може да се мисли за развитието за напред и тогава да имат развитие .
    Вече има достатъчно гласност и извън пределите на България на това събитие и може да се мисли това да стане интернационално и да се гледа като една добра идея да се разшири участието от други страни .Всички идеи като цяло са добри и бива да се обмислят ...Началото вече е поставено и трябва да се работи за в бъдеще....
    Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

    Коментар


    • От: 1 Събор на самоделни машини , изобретения и разработки Севлиево 2010г.

      Завърнах се и аз от небитието /Шабла , Камен бряг ..../ и ми остава малко време да кажа едно голямо МЕРСИ! За посрещането , за похабените нерви , време и средства на всички участници в организацията. Аз лично се забавлявах много. И страшно се радвам , че се запознах лично с още щури глави.

      Колкото до изказаните съжаления , че не сме направили нищо относно смотания режим на регистриране на машините ни .... , 24 часа го бяха отразили добре на другия ден. Не знам какво са излъчили от ПРО-БГ. Аз и там в интервю се постарах да плюна Министерство на транспорта.

      И как ще чакаме цяла година до следващия път???
      0888932647

      Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

      Коментар


      • От: 1 Събор на самоделни машини , изобретения и разработки Севлиево 2010г.

        Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
        Завърнах се и аз от небитието /Шабла , Камен бряг ..../ и ми остава малко време да кажа едно голямо МЕРСИ! За посрещането , за похабените нерви , време и средства на всички участници в организацията. Аз лично се забавлявах много. И страшно се радвам , че се запознах лично с още щури глави.

        Колкото до изказаните съжаления , че не сме направили нищо относно смотания режим на регистриране на машините ни .... , 24 часа го бяха отразили добре на другия ден. Не знам какво са излъчили от ПРО-БГ. Аз и там в интервю се постарах да плюна Министерство на транспорта.

        И как ще чакаме цяла година до следващия път???
        http://novinitepro.bg/spetsialno/teh...-sevlievo.html ето и ПРО БГ но итам са орязали всичко което не изнася на големите
        Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

        Коментар


        • От: 1 Събор на самоделни машини , изобретения и разработки Севлиево 2010г.

          По счастлива случайност в Руссия се празднуваше на 26 , Ден на изобретателя ,вчера говорих с тате и мама ,даваха ни и там по Первъй канал

          Коментар


          • От: 1 Събор на самоделни машини , изобретения и разработки Севлиево 2010г.

            http://vbox7.com/play:a305f007
            HUSGVARNA 630 SMR
            PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

            Коментар


            • От: 1 Събор на самоделни машини , изобретения и разработки Севлиево 2010г.

              http://vbox7.com/play:2401f773
              HUSGVARNA 630 SMR
              PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

              Коментар


              • От: 1 Събор на самоделни машини , изобретения и разработки Севлиево 2010г.

                Първоначално публикуван от profesionalista Преглед на мнение
                Тези с трайка са голяма лудница.
                Дано догодина да го науцат и на други неща.

                Коментар


                • От: 1 Събор на самоделни машини , изобретения и разработки Севлиево 2010г.

                  Пуснах още един звяр на бял свят!!! Е не успях за събора, но за следващия ще има друго навярно.!!!
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • От: 1 Събор на самоделни машини , изобретения и разработки Севлиево 2010г.

                    Дай малко подробности за машината-двигател, скоростна кутия, диференциали, окачване, и нещо което ме интересува много-клиренс.
                    Нещо подобно си представям за моето второ творение.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: 1 Събор на самоделни машини , изобретения и разработки Севлиево 2010г.

                      Първоначално публикуван от kotarakafeliks Преглед на мнение
                      Пуснах още един звяр на бял свят!!! Е не успях за събора, но за следващия ще има друго навярно.!!!
                      Браво , браво това е да те хапе от вътре и да те разкъсва от вън....наистина и това е добро ....
                      Днес разговарях с ХОБИ ТВ и ми казаха че материала е обработен и подготвен за излъчване ,но това ще стане през септември месец ...Причината е че сега почти всички са във отпуск (ваканция ) и през месец август ще има повторения на стари предавания ...Допълнително ще ми се обадят за уточняване на дата и час на излъчване ...
                      Обмислям и подготвям отделен сайт само за самоделки и всичко свързано с тях ,но и това ще съобщя когато е напълно готово и уточнено всичко...
                      Също така попаднах и на още един интересен клип който е относно първия събор ето го и него :
                      Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

                      Коментар


                      • От: 1 Събор на самоделни машини , изобретения и разработки Севлиево 2010г.

                        Още едно видео от събора с ховеркрафта или АМФИБИЯТА както казват журналистите на колегата Людмил Стоянов от Варна




                        Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

                        Коментар


                        • От: 1 Събор на самоделни машини , изобретения и разработки Севлиево 2010г.

                          Първоначално публикуван от kotarakafeliks Преглед на мнение
                          Пуснах още един звяр на бял свят!!! Е не успях за събора, но за следващия ще има друго навярно.!!!
                          Предизвикваш противоречиви чувства. Хем се гордея , че си "наш човек" , хем малко завиждам и ме е срам , че не мога като тебе.

                          Търсена ли е прилика или е случайно това излъчване на Паджеро?
                          0888932647

                          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                          Коментар


                          • От: 1 Събор на самоделни машини , изобретения и разработки Севлиево 2010г.

                            НЕ съм търсил нищо.Просто взех един куп тръби и подредих ходовата част и двигателя на една правоъгълна рамка от която после не знам какво остана.После нагоре както дойде. Само знам че клетката, горната я правих два пъти.

                            Коментар


                            • От: 1 Събор на самоделни машини , изобретения и разработки Севлиево 2010г.

                              Първоначално публикуван от kotarakafeliks Преглед на мнение
                              НЕ съм търсил нищо.Просто взех един куп тръби и подредих ходовата част и двигателя на една правоъгълна рамка от която после не знам какво остана.После нагоре както дойде. Само знам че клетката, горната я правих два пъти.
                              Скромността краси човека! Ще следим /всички във форума/ с удоволствие моментите в които започнеш да "подреждаш" пак.
                              0888932647

                              Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                              Коментар


                              • От: 1 Събор на самоделни машини , изобретения и разработки Севлиево 2010г.

                                Колеги искам да поставя следния въпрос за обсъждане!!! Как мислите не е ли по-добре следващото събиране да си покажем творенията да бъде изтеглено по-късно ...В границите между 20 август и 10 септември,Задавам въпроса сега защото този път искам да съм по от рано наясно с с нещата и да може по от далеч да се организират.Също така мисля че лятото ще е по-удобно за някой които искат да изпитат и до оправят творбите си ...Другата причина е пак по от рано да се обяви датата и да има повече време за подготовка както на организацията така и за участниците и по-мащабното разгласяване и реклама за следващата ни среща на която все още не е уточнена формата като какво да се коментира дали събор дали изложение или някакво си ...Друга причина е и това събитие да се заложи в програмата на общината и да мога да отправя предложение за залагането му като дата и продължителност като и да започне подготовка на програмата му ,защото отчитаме слабостите и грешките от този който се състоя ....
                                Моля дайте коментари ,мнения и предложения за да направим нещо наистина добро и със стил...
                                Когато видиш че някой спи него буди,само го завий за да не изстине!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X