Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ладога 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Ладога 2008

    Е вие какво искате! Още от първата Ладога ли да слага лента в апарата!
    Сероизно, Стефане, дай най-сетне малко зрелище на тоя народ.
    LZ1GYY
    0898 436 956

    Коментар


    • До: Ладога 2008

      Офф. Твоето фенерче беше единственото, което използвахме през цялото време. Две минути. За да търсим мойто, което беше паднало в сянката на палатките))
      Това беше за Неделчо
      Снимките - снимки, ами додето успея да ги дам на Венци да ги направи достъпни за компютърен невежа като мене, ей ти го времето. Отделно дето още съм ошашавен.

      В Москва има два вида каране. Или караш като бесен, с 0,5 - 3 километра в час, или се тътриш като охлюв по някоя празна улица с 80 - 140. Ние се тътрим по празната вечерна московска улица.



      Всички карат еднакво, и се престрояват постоянно нанякъде. Не натоварва. Но скоростите много рядко са под 100.
      Минаваме през магазини за авточасти. Нищо с по-малък асортимент не е магазин. Там има практически всички модели на всички коли, просто на парчета. До последния детайл. Смятат се за обикновени и нормални. Продавачите знаят всичко.

























      Още не го знам, но тайната база на Спасителната служба на Руският Червен кръст има обща ограда с българското посолство. Задната И това още не знам, но отборът всъщност вече е основен спонсор. В Москва няма хотели и за 100 евро, по-скъпи са. А там ме пускат за Добър ден, и защото съм приятел на когото трябва. Прилично баровски район. В съседните хм, кооперации сигурно, метър гол бетон струва 30 - 50 000 евро. По нашите мерки сградите са огромни. Обазва се че не съм виждал наистина големите.
      В базата има всякакви канцеларии и складове, тоалетни, бани, пералня, и истинска кухня. Работно време няма, а хора - денонощно. Който иска работи, който иска - отива и яде. Пиене има да се удавиш, но така и не виждам някой да се интересува от него. Живеят скромно. Под моя прозорец има беседка и дръвник.





      В предния двор проверяват палатка. Надуват я с прахосмукачка, а ние я муфтим, за да опитаме новите генератори. 2,5 киловатова безшумна китайска Хонда за лампи и чайници в лагера, и нормален 5 киловатов за електрожена.





      На обед за мене започва Нощта на последната гайка, която в нашия случай продължава до първия лагер, значи и след старта)
      Нощта на последната гайка обикновено е последната нощ преди състезанието, когато народът довършва дребните неща, които не са свършени през годината от последното състезание. Като например основни ремонти на двигателите, заваряване на кардани, смяна на мостове ... Всички са така. Всички са заети с наистина неотменими проблеми, и това развлечение се е стоварило на Андрюха Живов. Механикът. Човек с каменна физиономия, нечовешка физическа сила и отличен специалист. Иначе търгува с големи американски пикапи и кренвирши. Кренвиршите са лимузини по 20 и повече метра, правени от какво ли не. Има ги много, без тях и сватбата не била сватба. Обикновено са от скъпи джипове, но сега се радват че някъде в Щатите са намерили крайно рядко чудо, събрано от десетина БМВ 7-ма серия.
      Помагам му уж с каквото мога. Дните и нощите стават едно и също, а чудо магазините се оказват и денонощни. Вече не знам дали съм по-уморен, или по-учуден и объркан.
      Последно редактирано от Стефан; 19-06-08, 23:59.

      Коментар


      • До: Ладога 2008

        Участието на Стефан в Ладога 2008 и този репортаж се осъществиха с помощта на:



        OFFRoad-Bulgaria.com
        Списание OFFROAD BG

        Генерален спонсор T.T +
        Т.Т. Младши


        Тони Илиев
        Spas55

        rumbata
        Иван Алексиев
        Станко Вълчанов
        Pursie
        Александър Василев Димитров
        Евгении Кукурешков
        vladi333

        iiiopo
        Павлена Николова
        Tramp

        Веско
        sabin

        МИШО/ELEKTRIK
        zzlatev
        Yaro
        peppy

        Ivich
        BatGeorgeone

        Явор(dorzi)


        Снимките са правени с прахо, водо и ударозащитени фотоапарати ОЛИМПУС единият от които беше специално предоставен от представителството на ОЛИМПУС за БЪЛГАРИЯ.



        Моля ако сме пропуснали някой, или има грешно написано име да бъда уведомен за корекция.
        Последно редактирано от Венцислав Петров; 30-06-08, 13:39.
        VPetrov.photography

        Коментар


        • До: Ладога 2008

          Напомням на всички спонсори (цитирани по-горе) че трябва да ми изпратят или потребителското си име или начин за контакт за да можем да ги поканим на специалната вечеря със Стефан на която ще чуят подробности от първа ръка за ЛАДОГА 2008
          VPetrov.photography

          Коментар


          • До: Ладога 2008

            Хеликоптер тоже участник forum.offroad-bulgaria
            не убивайтесь так,дамочка! вы так не убьётесь!

            Коментар


            • До: Ладога 2008

              Почна да пише вече, нейсе. Дори и по други теми за разни електрожени. Само да ускори малко темпото с писането, че за 5 дни има 3 поста и 20 снимки само.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • До: Ладога 2008

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                Почна да пише вече, нейсе. Дори и по други теми за разни електрожени. Само да ускори малко темпото с писането, че за 5 дни има 3 поста и 20 снимки само.
                Ааааа не са 20 снимки:
                http://htftp.offroad-bulgaria.com/v_petrov/2008/06/ld/
                LZ1HKW
                Реглаж на преден и заден мост
                My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                Коментар


                • До: Ладога 2008

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  Почна да пише вече, нейсе. Дори и по други теми за разни електрожени. Само да ускори малко темпото с писането, че за 5 дни има 3 поста и 20 снимки само.
                  И нито една от Ладога ...
                  Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                  LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                  Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                  Коментар


                  • До: Ладога 2008

                    Е вие го юркате като служебен УАЗ Дайте му малко време. Човекът преживява културен шок
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • До: Ладога 2008

                      Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                      Ааааа не са 20 снимки:
                      http://htftp.offroad-bulgaria.com/v_petrov/2008/06/ld/
                      Влади, мерси за скъпоценния линк!
                      Хубаво е, че вече има снимки, а има ли начин да се направи една галерия, за да е по удобно за гледане. Благодаря предварително!
                      LZ1GYY
                      0898 436 956

                      Коментар


                      • До: Ладога 2008

                        тая сага е като притурка в седмичник........ едвам дочакваш следващия петък да излезе приложението


                        а и гледам са заменили сърпа с брадве....... що ли?
                        ________________________________________________
                        Subaru OUTBACK 2,5
                        Hyundai TUCSON 2.0

                        Коментар


                        • До: Ладога 2008

                          Е най сетне.
                          Изгризах си вече ноктите и на краката от чакане.

                          Коментар


                          • До: Ладога 2008

                            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                            Е вие го юркате като служебен УАЗ Дайте му малко време.
                            Правилно! Оставете го малко да се освести. То човек от една по-тежка разходка като се върне му трябва малко време да се съвземе, да не говорим пък след тежко състезание.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • До: Ладога 2008

                              мамка му. няма пълно щастие

                              4 часа кеф докато разгледам всички снимки
                              и сега имам повече въпроси от преди
                              - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                              - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                              Коментар


                              • До: Ладога 2008

                                Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                                мамка му. няма пълно щастие

                                4 часа кеф докато разгледам всички снимки
                                и сега имам повече въпроси от преди
                                Аз за около 2 часа прегледах половината. Оставих си другите за утре. Мога да кажа само: Страхотно приключение. До тук имам два въпроса.

                                1. Каква е тази машина с шесте колела?

                                2. Венци, не може ли на вечерята със Стефан да присъстват и други хора, но след нещо като вход, който да се използва по един или друг начин за следващите мероприятия? Да речем 50 лева.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X