Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ладога 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Ладога 2008

    Стефане, къде си!? Наспа ли се? Айде почвай с отчета, снимки, разкази и обяснения. Какво се помотваш? Хората чакат с нетърпение пълен отчет. А аз най-вече.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • До: Ладога 2008

      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
      Стефане, къде си!? Наспа ли се? Айде почвай с отчета, снимки, разкази и обяснения. Какво се помотваш? Хората чакат с нетърпение пълен отчет. А аз най-вече.
      Де да беше единствения ...

      Коментар


      • До: Ладога 2008

        Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
        Де да беше единствения ...
        През 5-10 минути поглеждам във форума с напразни надежди...
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • До: Ладога 2008

          М-да, Стефан ни тества нервичките. Мойте се опъват лека полека... Не може още да спи, все е стигнал до компютър.
          Айде пиши и поствай снимки вече...
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • До: Ладога 2008

            Спокойно бе хора, неизбеснявайте. Снимки със сигурно ще дойдат.


            П.С.: Това може би е най-преглежданата тема в последно време.

            Коментар


            • До: Ладога 2008

              Пуснаха интернета. Някой скъсал жицата отвънка докато ме нямаше.

              Софийското летише впечатлява единствено с невменяемите цени в бюфета. Неразбираемо и празно. Чистачките са кресливи и глупави, поне е чисто - нали е ново. Дразни безсмислената забрана на пушенето. Място за пушални - бол. А няма.
              Боингът е претъпкан и охлузен като междуселски рейс от 70-те. Руснаци няма. Всеки тежкарее както може и обстановката е като в летен влак за морето пак от ония години. По едно време раздават сандвичи и кексчета които се виждат лесно с хубава лупа.
              Разкъсани облаци, земя, невиждала рало, Дунава, подредени ниви, облаци. 40 минути преди Москва облаците пак се разкъсват. Безкрайна гора, безкрайни прави пътища почти без завои, а после безкрайни селца нагъсто. Вилите на московчаните. Стотици километри около града. Вече стряска. Сателитните градчета са по-големи от нашите окръжни градове. Стъклата на самолета са издрани и мръсни - няма какво и как да се снима. Дочитам под налягане инструкциите на камарата електроника която ми се изсипа на главата в последните дни, и после зяпам как самолета безкрайно дълго тича между другите самолети на земята. Нямат край. Не знаех че човечеството изобщо е построило толкова самолети. Повечето са на Аерофлот. Новият им фирмен цвят е някакъв стоманено - чугунено сив. Изглеждат отвратително и заплашително като големите десантни бордове.
              Безкрайни ниски зали. Навсякъде тичат китайци и се блъскат помежду си и в обикновените хора. Опашки. Сурова лелка с неясна униформа и пагони на старши прапорщик държи смешна кубична чантичка, вика силно гражданите на РФ, и ги пуска без опашка някъде наляво. После от цялата тълпа измъква мене, и с безапелационен жест ме праща на същото място. Мънкам че съм чужденец, казва ми че вижда, и все пак ме праща на хубавото място. Веднага след това се обръща, и гордо изчезва зад служебна врата. Трясват печатите на миграционната карта без да ме погледнат, минавам през вратата, и в цялата тълпа посрещачи веднага познавам Хеликоптера и Пришълеца, които никога преди не съм виждал. Вижда се как и те са ме познали. В същия миг усещането че съм в чужбина изчезва. Ще се върне обратно чак в самолета за България.

              Коментар


              • До: Ладога 2008

                Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                Пуснаха интернета. Някой скъсал жицата отвънка докато ме нямаше.

                Софийското летише впечатлява единствено с невменяемите цени в бюфета. Неразбираемо и празно. Чистачките са кресливи и глупави, поне е чисто - нали е ново. Дразни безсмислената забрана на пушенето. Място за пушални - бол. А няма.
                Боингът е претъпкан и охлузен като междуселски рейс от 70-те. Руснаци няма. Всеки тежкарее както може и обстановката е като в летен влак за морето пак от ония години. По едно време раздават сандвичи и кексчета които се виждат лесно с хубава лупа.
                Разкъсани облаци, земя, невиждала рало, Дунава, подредени ниви, облаци. 40 минути преди Москва облаците пак се разкъсват. Безкрайна гора, безкрайни прави пътища почти без завои, а после безкрайни селца нагъсто. Вилите на московчаните. Стотици километри около града. Вече стряска. Сателитните градчета са по-големи от нашите окръжни градове. Стъклата на самолета са издрани и мръсни - няма какво и как да се снима. Дочитам под налягане инструкциите на камарата електроника която ми се изсипа на главата в последните дни, и после зяпам как самолета безкрайно дълго тича между другите самолети на земята. Нямат край. Не знаех че човечеството изобщо е построило толкова самолети. Повечето са на Аерофлот. Новият им фирмен цвят е някакъв стоманено - чугунено сив. Изглеждат отвратително и заплашително като големите десантни бордове.
                Безкрайни ниски зали. Навсякъде тичат китайци и се блъскат помежду си и в обикновените хора. Опашки. Сурова лелка с неясна униформа и пагони на старши прапорщик държи смешна кубична чантичка, вика силно гражданите на РФ, и ги пуска без опашка някъде наляво. После от цялата тълпа измъква мене, и с безапелационен жест ме праща на същото място. Мънкам че съм чужденец, казва ми че вижда, и все пак ме праща на хубавото място. Веднага след това се обръща, и гордо изчезва зад служебна врата. Трясват печатите на миграционната карта без да ме погледнат, минавам през вратата, и в цялата тълпа посрещачи веднага познавам Хеликоптера и Пришълеца, които никога преди не съм виждал. Вижда се как и те са ме познали. В същия миг усещането че съм в чужбина изчезва. Ще се върне обратно чак в самолета за България.

                Стефане, ти тук разкри неподозиран от мен ТАЛАНТ на РАЗКАЗВАЧ - Браво, тръпна в очакване на продължението

                Коментар


                • До: Ладога 2008

                  И снимки и снимки тая вечер ще е дълга заредил съм се кило солети и седя кат омаян пред компа в очакване скандирам ОЩЕ ОЩЕ.
                  ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                  тел.088четири 9едно9 4нула4
                  -------------------------------------------------------

                  Коментар


                  • До: Ладога 2008

                    По принцип официален репортаж за цялото състезание няма ли да има,защото тия мини репортажчета бяха със ''супер'' качество
                    ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

                    Коментар


                    • До: Ладога 2008

                      Ади бре Стефане.
                      5 кила от моята за репортажа.пие се само в балкана.иначе вкусовите качества се губят.

                      Коментар


                      • До: Ладога 2008

                        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                        ...Софийското летише впечатлява единствено с невменяемите цени в бюфета. Неразбираемо и празно. Чистачките са кресливи и глупави, поне е чисто - нали е ново. Дразни безсмислената забрана на пушенето. Място за пушални - бол. А няма...
                        +10.

                        А по същността на въпроса - разказът ти е чудесен! Ние тук постоянно ще те припираме за още, но не се притеснявай. Давай на епизоди. Take your time. И продължавай все така.

                        Добре дошъл и поздрави!
                        Искам България чиста!

                        Коментар


                        • До: Ладога 2008

                          Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                          Ади бре Стефане.
                          5 кила от моята за репортажа.пие се само в балкана.иначе вкусовите качества се губят.
                          И 2 каси бира от мен, ако почнеш веднага да ни захранваш със снимки и разкази.
                          Айде бе садист, пиши и показвай
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • До: Ладога 2008

                            Стефане, смили се над нас, бре... Цял ден гледаме джама в очакване, очите ни се зачервиха, сега се очертава и безсънна нощ...
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                            Коментар


                            • До: Ладога 2008

                              Охх. Аз си изпих бирата, ДявилКоледа сигурно си е изял вече солетите.... явно следващата серия ще е утре. Ама и утре ако така ни мъчиш почваме да говорим лоши глупости за Русия и за Узаките та белким те провокираме .
                              О899 2б2 1З2

                              Коментар


                              • До: Ладога 2008

                                Уважаеми колеги, Стефан повярвайте ми работи здраво по репортажа който е обещал... и ще го направи. Но снимките каза че са много и тази нощ ще я изкара в опит за систематизацията им... От утре се надяваме на същинската част... Но ви моля за търпение... Чакали сме досега нека не го притесняваме за един ден... и без това съм сигурен че няма да спи но поне на спокойствие да подрежда снимки...
                                VPetrov.photography

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X