Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ладога 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Ладога 2008

    Така де.
    Всички гледате да го напивате, а никой не му предложи кафе

    Добре дошъл, Стефане!

    Търпението е майката на кефа!
    /девиз на ловци, риболовци, свалячи, фотографи и на кой ли още не /

    Коментар


    • До: Ладога 2008

      up up
      - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
      - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

      Коментар


      • До: Ладога 2008

        Аре веееее!
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • До: Ладога 2008

          Стефане, вече повече от 48 часа си си в България и нищо.... Айде стегни се и пиши. Че на някои им се изчерпва чакалото. И сложи стотина снимки, да оплакнем очи като за начало. После още.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • До: Ладога 2008

            Хора всички искаме да видим това което Стефан ни готви но нека сме толерантни към него убеден съм че уморен и прави всичко възможно да ни угоди разбирам че всички сме на ръба да се пръснем от очакване на репортажа за една от най-харизматичните и интересни прояви в света на офроуда но все пак Стефан освен журналист е бил и участник в чудото наречено Ладога Трофи нека изчакаме да събере мислите си и съм убеден че ще поднесе уникални снимки и разкази за всички нас.
            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
            тел.088четири 9едно9 4нула4
            -------------------------------------------------------

            Коментар


            • До: Ладога 2008

              Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
              Хора всички искаме да видим това което Стефан ни готви но нека сме толерантни към него убеден съм че уморен и прави всичко възможно да ни угоди разбирам че всички сме на ръба да се пръснем от очакване на репортажа за една от най-харизматичните и интересни прояви в света на офроуда но все пак Стефан освен журналист е бил и участник в чудото наречено Ладога Трофи нека изчакаме да събере мислите си и съм убеден че ще поднесе уникални снимки и разкази за всички нас.
              Да, де прав си, всичко казано от теб е така, ама все пак:
              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Аре веееее!
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • До: Ладога 2008

                Какво ви пука от 2-3 страници "хайде" ? Писането тук не е като да крещим под прозореца на Стефан. После, като дойде, ще се шашне, ама за малко.

                Не е като да сме при него и да му пречим да спи.

                Коментар


                • До: Ладога 2008

                  Вратата "за към навънка" е странно тясна за толкова много хора. Измъкваме се, веднага пускаме противния ми свръхтежък хермочувал отстрани, и докато пуша като невидял се усмихваме срамежливо и проучващо. Не знам, сигурно така се срещат хората от сайтовете за запознанства. Нашият се е проточил десетина години. Не улучвам ударенията, интонацията ми е от глупава до арогантна. Писането си е писане, а говоренето с носителите на езика - говорене. Московчаните обаче явно са свикнали на всякакви глупости - веднага ми дават да разбера че не очакват нищо от тона ми. Слушат само думите. И в това време отзад се чува характерния смях на Моралес. Според мене не е възможно да ни намери в това гъмжило, според тях е невъзможно да не ни намери.
                  Измъкваме се от летището и спираме в първия празен джоб. По техните мерки джоб. По нашите - безкраен асфалтов плац. Автовозите в три реда с по два етажа автомобили изглеждат като хвърлени на банкета фасове. Отвреме навреме минават коли, само в нашата посока. А през балюстрадата отсреща - паркинг до хоризонта. Питам къде е другото платно, и всички реват от смях. Паркинга не е паркинг, ами въпросното насрещно платно. Опашката за влизане в летището и за обратен завой. Час и нещо си разказваме вицове, Моралес ми дава карта с московски телефон, записваме номерата, разказваме си още вицове, обсъждаме разни важни дела, поглеждам пак, и вече и аз съм сигурен че това не е паркинг - белият автобус отсреща видимо се е преместил. Започвам да си давам сметка какво е струвало на тия хора само да ме посрещнат, и ми става чоглаво.
                  Мигачите се използват като вдигнатата през прозореца ръка у нас. Заявка и искане да те пуснат. Пускат. Опитвам се да използвам спътниковия телефон. Не става нищо, но Хеликоптерът съвсем сериозно пита къде продават магическата кутия с антена за разкарване на дъжда и задръстванията. До вчера е валяло като из ведро, а задръстването в нашата посока е било до преди час. Телефонът няма да телефонира още две седмици, но че с неговата помощ се оправят метеото и пътната обстановка вече знаят всички. Което и използваме навсякъде с ехидно кикотене. И воистина - времето става горещо, и докато заминем за Питер никой не попада в никакво задръстване. В Москва това се смята за ненормално. Обаче ние имаме спътникова магия, и пътуваме накъдето ни скимне.

                  Коментар


                  • До: Ладога 2008

                    LZ1GYY
                    0898 436 956

                    Коментар


                    • До: Ладога 2008

                      Стефане.... Вече 72 часа си си в България. Айде поне снимки постни.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • До: Ладога 2008

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Какво ви пука от 2-3 страници "хайде" ? Писането тук не е като да крещим под прозореца на Стефан. После, като дойде, ще се шашне, ама за малко.

                        Не е като да сме при него и да му пречим да спи.
                        Ми да ходим, знам къде живее
                        - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                        - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                        Коментар


                        • До: Ладога 2008

                          От профила му:
                          • Общо публикации: 13,224
                          • Публикации на ден: 9.64

                          К'во му е станало не знам! Отровили са го със самогон онези калпазани в Русията!

                          Коментар


                          • До: Ладога 2008

                            Спокойно , чакайте същинския материал. Може да е зает човека , предполага се че има и друга работа.
                            Ей, изядохте го , сиромашкия...., чак ми стана жал.
                            Уморените коне не ги убиват , нали ??

                            Коментар


                            • До: Ладога 2008

                              Стефчо данебиииии да си затрил снимките нещо ??
                              Това ще е кошмар за 98% от хората в Форума
                              Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                              Коментар


                              • До: Ладога 2008

                                Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение
                                Стефчо данебиииии да си затрил снимките нещо ??
                                Това ще е кошмар за 98% от хората в Форума
                                А за другите 2% малка трагедия

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X