Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

    При катастрофа се спира ако няма спряла кола, ако ти махат за помощ или са сложили знак за помощ. Не знам някой от двамата да е парамедик или лекар, така че абсолютно не мисля, че е трябвало да спират.

    Мисля че истинският проблем е бил един от често вижданите - между пилот и навигатор. За съжаление не са успели да го преодолеят, мама и татко са застанали зад навигатора и са "отлъчили" невъзпитания пилот, който обаче е бил спонсор и си е взел обратно спонсорираното.

    Нелепо е обаче да смятате читателите на толкова тъпи, че да ни разправяте как сте "отлъчили" Златко заради подобни неща. Един отбор се гради трудно, иска много време, съвместимост и реално щяхме да разберем за какво става въпрос. Преиграхте сериозно използвайки Националния Флаг ... срамота е!

    Както и да е, може и да греша

    Сега да видим другият Бългаски отбор, който ще ходи на Дакар какво ще направи. Да не излезе прав един приятел, че докато има живи хора виждали Тодор Живков няма да има БГ отбор на Дакар

    Бойко, Дънди злорадства така качествено, защото знаеше през цялото време много повече от обикновения читател (като теб). Много от нас се въздържат, защото не е прилично да хокаме хората а и смятаме, че всеки има право на грешка - хора сме все пак. В крайна сметка обаче всичко излиза наяве

    За съжаление вече и Господ не може да им помогне, дори и да почнат да го пишат с главна буква.

    Коментар


    • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

      Това което казва Събин вероятно се е случило и аз не виждам нищо лошо родители да застанат на страната на детето си.Всеки би го направил и го прави всеки ден.
      Станалото-станало.На всеки се случва.

      Само не разбирам защо пак трябва да се пишат поредните глупости за Българския Флаг и някава онборд камера?Тези които ще повярват на тази теза няма да са повече от избирателите на Волен Сидеров.
      И най-вече -защо трябваше да се ликвидира колата, която е алфата и омегата за един автомобилен състезател!!!!

      След провала в Русия това е достойно продължение.

      Наистина накрая всичко излиза наяве...
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

        Константин Иречек (1854 - 191

        - …Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо.

        - За мен най-лошото в България, е чудесното наслаждение, което имат тук хората да се преследват един друг и да развалят един другиму работата.
        13.12.1881
        siko

        Коментар


        • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

          А някои хора тук разправяха, че футболните теми са под нивото на форума.

          Коментар


          • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

            А така чистосърдечно се радвах ..пуста злоба, пък било тя и спонсорска, родиделска или каквато и да е, не е добра.
            А "тандема" няма ли да излезе с публикация и да обясни на нас, простолюдието, какво аджеба се случва там?
            Око за око и светът ще ослепее

            Коментар


            • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

              Първоначално публикуван от Ico_Ns Преглед на мнение
              А така чистосърдечно се радвах ..пуста злоба, пък било тя и спонсорска, родиделска или каквато и да е, не е добра.
              А "тандема" няма ли да излезе с публикация и да обясни на нас, простолюдието, какво аджеба се случва там?
              Еееее, колега. То беше писане ,писане ,писане...
              Телевизии песконференции ,кметове ,титли ,спортни кариери и т.н.
              Презокеанска преса, сайта на истинският Дакар и т.н.

              Никога не съм завиждал на когото и да е ,но за съжаление стана така, като казах много одавна(и постовете ми бяха махнати) сега ,когато някой истински състезател тръгне да развява знамето ще става голям смях.
              От това се плашех аз и за това са всичките ми постове.

              Един мъж трябва да говори по малко и да действа повече.

              Мога да кажа още много неща, но няма смисъл. Надявам се ,че хората разбраха за какво става въпрос.
              WWW.FBRALLYRAID.COM

              Коментар


              • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                ... И най-вече -защо трябваше да се ликвидира колата, която е алфата и омегата за един автомобилен състезател!!!!

                След провала в Русия това е достойно продължение.
                ...
                Както вече се каза, състоянието на колата най-вероятно е резултат от тежка форма на "На ти си куклата, дай си ми парцалките". Жалко!!!

                А, поне от това, което знаем, аз не бих бързал да обявявам представянето на "Silk way Rally" като провал. Докато караха бяха в "златната среда". За отпадане - отпаднаха и доста по-опитни екипажи с по-големи претенции и то с тотализиране на колата.
                Няма нищо срамно в това. Много добре знаем, че дори и на нашите не толкова претенциозни състезания често има отпаднали по технически причини още в първия ден.
                Виж, ако прекратяването на участието е било не поради технически проблеми, а поради неразбирателство в отбора ...
                Последно редактирано от Чавдар (V93); 22-09-10, 09:33.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  Виж, ако прекратяването на участието е било не поради технически проблеми, а поради неразбирателство в отбора ...
                  Чаво ти ако имаш кол от домати забит в мотора, няма ли да го видиш.
                  Даже и снимки са му направили

                  Да се чуди човек как ,състезател с толкова опит ,пропуска тези неща ,че това е като да имаш кичур в супата и да се дразниш на къдравия косъм.

                  п:с Какво стана с пиар агенциите???
                  WWW.FBRALLYRAID.COM

                  Коментар


                  • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                    Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
                    Еееее, колега. То беше писане ,писане ,писане...
                    Телевизии песконференции ,кметове ,титли ,спортни кариери и т.н.
                    Презокеанска преса, сайта на истинският Дакар и т.н.

                    Никога не съм завиждал на когото и да е ,но за съжаление стана така, като казах много одавна(и постовете ми бяха махнати) сега ,когато някой истински състезател тръгне да развява знамето ще става голям смях.
                    От това се плашех аз и за това са всичките ми постове.

                    Един мъж трябва да говори по малко и да действа повече.

                    Мога да кажа още много неща, но няма смисъл. Надявам се ,че хората разбраха за какво става въпрос.
                    Попитах един мъдър човек
                    -Добре де, виж хората как го правят, ти правиш почти същото а не му даваш никаква гласност, запознай и нас любителите на Оффроуда.
                    а той скромно и здържано ми отвърна:
                    -Ицо ти ме познаваш и знаеш, аз първо скачам, тогава викам Хоп.
                    Едва сега разбрах какво е имал впредвид.Аз съм възпитан че нещо като тръгне да се прави, се прави с цялата енергия и всичкия възможен ресурс в т.ч. и разход на хора.Аз никога не бих причинил нещо такова на автомобила, но аз и никога не бих бил пристрастен и не бих прокудил някой от екипа с който съм тръгнал да правя нещо толкова мащабно и толкова пуполизирано.Ще ме е срам, пред мен в огледалото, комшията, местните политици, пресата, бизнеса ..и от уличните кучета ще ме е срам.Дано съумеят да се организират и да продължат участието си в това "злокобно" състезание.Аз си нося тениските и шапката, но не знам дали да се гордея с тях
                    Око за око и светът ще ослепее

                    Коментар


                    • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                      СПАМ :

                      Първоначално публикуван от Ico_Ns Преглед на мнение
                      Аз си нося тениските и шапката, но не знам дали да се гордея с тях
                      Носи си ги колега, в крайна сметка пари си давал за тях.
                      WWW.FBRALLYRAID.COM

                      Коментар


                      • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                        Първоначално публикуван от Ico_Ns Преглед на мнение
                        А така чистосърдечно се радвах ..пуста злоба, пък било тя и спонсорска, родиделска или каквато и да е, не е добра.
                        А "тандема" няма ли да излезе с публикация и да обясни на нас, простолюдието, какво аджеба се случва там?
                        Българин съм и съм горд с това. Ще си остана националист до края на живота си и няма да позволя на никого да се гаври с това.
                        Баща съм и ще защитавам децата и семейството си винаги и с всички средства.
                        Колата е създавах осем месеца за да успее да мине без забележки ФИА преглед, но приказки като: "келева" и "80% грозна и не става за нищо" я докараха до вида в който я виждате в момента.
                        Изгонването на Златко от отбора, написах причините, а всеки може да тълкува както иска.
                        За мен живота и Дакар продължават.
                        Ваше право е да ме коментирате и разпъвате на кръст.

                        Бедете здрави.
                        Благодаря Ви.
                        --------------------------------------------------------------
                        Ал. Иванов
                        +359888561561

                        Коментар


                        • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                          Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
                          Тези снимки видях днес по информационните агенции...

                          [ATTACH=CONFIG]249485[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]249486[/ATTACH]

                          ...май кола за Дакар вече ...няма
                          Алекс, обясни ни, че хората дето те подкрепяха се интересуват какво става ?!?

                          Така правят доблестните българи.
                          Силно се надявам това да са снимки от ревизирането на колата след състезанието.Дано оправите проблемите и да ви видим на"ДАКАР".ПОздрави и успех.
                          Нищо не мога,и нищо не знам...

                          Коментар


                          • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                            А кой е Златко? До сега си мислех че Алекса ще кара на Дакар със сина си. Всички медии, снимки, статии бяха на тях двамата а сега се появи някакъв Златко. Може ли някой по в час, или най добре самият Златко да разкаже какво реално се е случило, защото от лозунги почва да ми писва.

                            И за последно ще цитирам една много мъдър абзац от Библията "По делата им ще ги познаете" - всички може да си говорите каквото искате, но човека който е унищожил колата до такава степен е .... срам за България!

                            Жалко .... много жалко - толкова много постигнахте и ....

                            Коментар


                            • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                              Първоначално публикуван от митре Преглед на мнение
                              Силно се надявам това да са снимки от ревизирането на колата след състезанието.Дано оправите проблемите и да ви видим на"ДАКАР".ПОздрави и успех.

                              Колега, какво ревизиране...
                              Колата е УНИЩОЖЕНА нарочно от Алекса преди два дена защото Златко си я поискал да се сервизира в друг сервиз.
                              И с право си я иска след като е налял над 300 000 лева собствени средства досега...
                              WWW.FBRALLYRAID.COM

                              Коментар


                              • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                                Първоначално публикуван от митре Преглед на мнение
                                Силно се надявам това да са снимки от ревизирането на колата след състезанието.Дано оправите проблемите и да ви видим на"ДАКАР".ПОздрави и успех.

                                Колега, какво ревизиране...
                                Колата е УНИЩОЖЕНА нарочно от Алекса преди два дена защото Златко си я поискал да се сервизира в друг сервиз.
                                И с право си я иска след като е налял над 300 000 лева собствени средства досега...

                                Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                                Българин съм и съм горд с това. Ще си остана националист до края на живота си и няма да позволя на никого да се гаври с това.
                                Баща съм и ще защитавам децата и семейството си винаги и с всички средства.
                                А ние индианци ли сме, че толкова време ни заблуждаваше и манипулираше с националната идея?
                                И ние сме българи и сме го показвали с делата си, а не да се крием зад национализма като защитна реакция...
                                Толкова много хора ти повярваха ама ти не издържа и показа същноста си...
                                и явно други са ти били тайните намерения...
                                И ние също имаме деца, ако си пропуснал този факт...
                                И ако толкова си загрижен за детето си (в което няма лошо) не го пращай...
                                "Който го е страх от мечки, не ходи в гората"
                                WWW.FBRALLYRAID.COM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X