Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

    Първоначално публикуван от Bomargroup Преглед на мнение
    Ааааа, ти си имаш КГБ-та на състезанието, кой кат теб
    Ще бъде доста интересно ако споделиш тук в форума какво ти снасят твоите агенти
    Едно само е сигурно, Алехсите са пълни с изненади, както се вижда до сега от тяхната изключителна отдаденост на Дакар и имат яки дупета ( във всеки смисъл на думата ) за да се представат подобаващо ! А ако е рекъл господ и $5000 ще ги чакат на финала в Сочи , да почерпат като се върнат.
    Освен тия пичове имам и колеги журналисти, които са там. Ако има свежо инфо, веднага ще ви информирам...

    Коментар


    • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

      Малко иформация за състезнието:
      -в бивака-600 човека-организатори,състезатели,медии ,спонсори
      -състезатели 64
      -48 автомобила
      -16 камиона
      -5 вартолета
      -4 самолета
      кетеринг
      -8 тира
      -49 души персонал,28-сервитьора,21-готвачи
      400кг.храна на ден
      медицински екип
      -1мобилна болница
      -26-доктори
      -2 мед.хеликоптера
      ралито ще се излъчва на 5 континета в 183 страни от 37 медии ,чрез спътник и видео в интернет.
      Българския отбор е номер 130
      състезанието-Санкт -Петербург-Сочи-8етапа с обща дължина 4711км от които 2014 скоростни.
      -старт
      11.09-415км
      12.09-630км
      13.09-617км
      14.09-790км
      15.09-594км
      16.09-500км
      17.09-791км
      18.09-375км-финал.Това в общи линии представлява състезанието
      --------------------------------------------------------------
      Ал. Иванов
      +359888561561

      Коментар


      • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

        Валя, стигнаха ли твоите хора до Петербург?

        Коментар


        • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

          Първоначално публикуван от bodevb Преглед на мнение
          Валя, стигнаха ли твоите хора до Петербург?
          Все още пътуват.Утре в 16 часа Московско време е техническия преглед ,надявам се всичко да е наред.
          --------------------------------------------------------------
          Ал. Иванов
          +359888561561

          Коментар


          • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

            Едва ли...най-рано утре-живот и здраве!
            0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

            Коментар


            • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

              Малия Алекс вече е в Петербург.Утре в 8.00 е на брифинг.Баща му и брат му са още на път.Преди малко ги чух бяха в много добро настроение,ако всичко варви по план утре и те ще са при него.Надявам се утре да има малко снимки.
              --------------------------------------------------------------
              Ал. Иванов
              +359888561561

              Коментар


              • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                Успех и пишете какво става. Пък после ще разказвате.

                Коментар


                • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                  Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                  Нека първо да стигнат живи и здрави до там.После каквото е рекал господ.
                  Нека не Ви се стори странна и излишна забележката ми,но пишете Господ,или Бог с главна буква-така е правилно и редно!!!Масова практика е да се изписва с малка буква,но Вие със сигурност ще имате нужда от помощта Му,та поне не правете тази грешка!
                  Достойно представяне и всичко да е наред!
                  много автомати-слаби резултати!

                  Коментар


                  • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                    Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                    Нека не Ви се стори странна и излишна забележката ми,но пишете Господ,или Бог с главна буква-така е правилно и редно!!!Масова практика е да се изписва с малка буква,но Вие със сигурност ще имате нужда от помощта Му,та поне не правете тази грешка!
                    Достойно представяне и всичко да е наред!
                    По тъпа забележка не можа ли да направиш? Имаш ли на представа през какво са минали тези хора през последните месеци, седмици и дни? Имаш ли на представа какво става с една жена, която изпрати всичките си мъже/съпруг и двамата си синове/ в чужда държава?

                    Отколкото се правиш тук на много вярваш - върви в най-близката църква да запалиш свещ за здраве на това семейство. И отделно от най-дебелите за здраве на тази Жена.
                    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                    Коментар


                    • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                      Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                      Нека не Ви се стори странна и излишна забележката ми,но пишете Господ,или Бог с главна буква-така е правилно и редно!!!Масова практика е да се изписва с малка буква,но Вие със сигурност ще имате нужда от помощта Му,та поне не правете тази грешка!
                      Достойно представяне и всичко да е наред!
                      +1!

                      Коментар


                      • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                        Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                        Нека не Ви се стори странна и излишна забележката ми,но пишете Господ,или Бог с главна буква-така е правилно и редно!!!Масова практика е да се изписва с малка буква,но Вие със сигурност ще имате нужда от помощта Му,та поне не правете тази грешка!
                        Достойно представяне и всичко да е наред!
                        Благодаря за забележката.Напълно си прав,ще се опитам да не използувам името Господно повече.
                        --------------------------------------------------------------
                        Ал. Иванов
                        +359888561561

                        Коментар


                        • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                          Правилно , религията е за слабите хора а вие несте такива
                          Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                          Коментар


                          • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                            Стискам палци на двете ръце и на двата крака всичко да е наред с машината и "Алексите" да се върнат живи и здрави.

                            Валя ако мога да съм ти полезен с нещо звънкай, до 22 съм на линия после и аз отлитам.

                            Коментар


                            • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                              Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                              Стискам палци на двете ръце и на двата крака всичко да е наред с машината и "Алексите" да се върнат живи и здрави.

                              Валя ако мога да съм ти полезен с нещо звънкай, до 22 съм на линия после и аз отлитам.
                              Всичко е наред,вече всички са в Петербург.Сега се чух с Алекс пътували са кошмарно,на границата са ги бавили 5 часа.Пътя е бил много лош,добре че камоона и платформата са нови.Благодаря ти приятел.
                              --------------------------------------------------------------
                              Ал. Иванов
                              +359888561561

                              Коментар


                              • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                                Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                                По тъпа забележка не можа ли да направиш? Имаш ли на представа през какво са минали тези хора през последните месеци, седмици и дни? Имаш ли на представа какво става с една жена, която изпрати всичките си мъже/съпруг и двамата си синове/ в чужда държава?

                                Отколкото се правиш тук на много вярваш - върви в най-близката църква да запалиш свещ за здраве на това семейство. И отделно от най-дебелите за здраве на тази Жена.
                                Не мога да кажа,че знам през какво са преминали тези хора и какво ги очаква в бъдеще-мога само да предполагам!И от самото начало твърдо ги подкрепям и им желая успех-още когато се намекна за евентуално участие на български екипаж помниш какво беше,нали?
                                И най-малкото се правя на вярващ,нито съм праведен,но и не отричам напълно някаква извънземна сила-затова исках да кажа,че не е зле да се уважава-това е!Никой не те кара да си вярващ,но съм убеден,че повечето състезатели в Дакар-а са точно такива!И колко повече участия имат толкова по-вярващи стават-или греша,а...?
                                А,тона на изказването ти няма да коментирам-който може да чете ще разбере!
                                За съжаление е в типично твой стил,за който не мога да кажа нищо хубаво,а и не само аз!
                                много автомати-слаби резултати!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X