Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    А, поне от това, което знаем, аз не бих бързал да обявявам представянето на "Silk way Rally" като провал. Докато караха бяха в "златната среда". За отпадане - отпаднаха и доста по-опитни екипажи с по-големи претенции и то с тотализиране на колата.
    Няма нищо срамно в това. Много добре знаем, че дори и на нашите не толкова претенциозни състезания често има отпаднали по технически причини още в първия ден.
    Виж, ако прекратяването на участието е било не поради технически проблеми, а поради неразбирателство в отбора ...
    Чавдаре след всички приказки дето се изговориха , съобщения по телевизии облизване на гъ..вете на кметове и министри, вложени пари огромни пари резултата е слаб.

    Та с техния бюджет за ПР някои карат цели състезания!И то карат!Не се возят.
    Да ти казвам ли ако бяха дошли на Маратона на Тодор къде щяха да са в класирането?

    А ни изкарват нас злобари и зависници.На какво да им завиждаме? На колата ли ?На карането ли?На парите ли?

    В Гърция миналата година помниш ли Върбанов как би Гадасин-направи го СМЕШЕН!!!На Силкуей Гадсин вървеше с туарезите преди да отпадне!Ама Върбанов не е бил тъпан и не е събирал пари от хората.

    Впрочем като патриоти, българи и рудолюбци Алексмоторс трябваше да отчитат абсолютно прозрачно с документи как изразходват парите събрани от хората тук.
    За пример може да ползват начина по който Гладиатор отчитъат парите за Андрей!
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

      Не Ми е ясно кой от двамата падна до там ,че да унищожи колата. Защо ? Алекса или Злати , напуснете си съдружието достойно, не с разрушения на това ,което неможе да ти отвърне. А иначе злобарчета и тъпанарчета като някои наши приятели да плюят винаги ще има.

      Коментар


      • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

        Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение

        Колега, какво ревизиране...
        Колата е УНИЩОЖЕНА нарочно от Алекса преди два дена защото Златко си я поискал да се сервизира в друг сервиз.
        И с право си я иска след като е налял над 300 000 лева собствени средства досега...

        Благодарности, че след толкова подмятания и провокации най-после има конкретна информация. Много ценен пост за нас обикновените читатели, които няма как да знаем какво точно става.
        Иначе е ясно, че работата отиде по дяволите.
        Глупаво е човек да каже - като няма пари от България, няма да сложа флага. Все пак Националния флаг трябва да е над всички други неща. Дали ни харесва или не, ние всички сме българи и няма как да променим това. Аз не съм супер националист, патриот и т.н. и много неща в България мразя, ама тук съм роден, тук живея и този флаг слагам навсякъде. Съдба. Като да отидеш в държава изповядваща Исляма и те питат каква е твоята религия казваш християнин съм и хората гледат на теб с уважение, а като кажеш ами не вярвам в нищо и за тях ставаш нищо. По същата логика е за мен и с флага. Отиваш да участваш като българин, а не като баровеца еди кой си, щото там се превръщаш в никой. Понеже те и там хората си имат пари. Това е за флага.

        От друга страна обаче Алекс не знам кого мисли, че ще убеди, че това е причината за изгонването на пилота. И дано да не е това, щото е много, много тъпо и жалко за всички нас, които подкрепяме отбора. В един отбор винаги има дрязги и това е абсолютно нормално, но те трябва да се изглаждат, щото над тях стоят много други неща - участие в огромно състезание, много хора които подкрепят отбора, много които вярват в идеята и много, които правят нещо това да се осъществи. Точно заради тях е глупаво да се случи подобно нещо и да се стигне до подобна развръзка. Изгонихте пилота, разби се колата, а ония дето подкрепяха всичко, те как да се почувстват. Ми като пълни бастуни. Така като малък чупех играчките на сестра ми, като не ми даде да си играя с тях, ама тогава бях много малък - и на години и на килограми. Сега какъв е проблема, че трябваше да се потроши колата Редно е някой да обясни истината на нас обикновените читатели, това с колата е варварска работа.

        Жалко, че така се получи. Сега не виждам как за оставащите месеци ще се направи кола, ще се подготви екип, че и да участва в Дакар. Невъзможна работа или в най-добрия случай ще се отиде пък каквото стане, ама това не е правилно и е малко без смисъл.

        Ей за това най-обичам моторите. Няма пилоти, няма навигатори - на трасето е един човек с мотор и толкова. Чиста работа.

        Коментар


        • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

          Иначе е ясно, че работата отиде по дяволите.
          Глупаво е човек да каже - като няма пари от България, няма да сложа флага. Все пак Националния флаг трябва да е над всички други неща.Изгонихте пилота, разби се колата, а ония дето подкрепяха всичко, те как да се почувстват. Ми като пълни бастуни.

          Ако това горното е вярно,жалко и за форума и за всички,които като мен имаха мечта да видят наш отбор на "Дакар."
          Все пак тая надежда,че разумът ще надделее и всички ще тръпнем в очакване на новини и репортажи за българското участие в "Дакар".
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

            Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
            Българин съм и съм горд с това.......
            Бедете здрави.
            Благодаря Ви.
            И аз ти благодаря, няма да ги изхвърля и няма да връщаш пари, ще си ги нося с усещането че съм бил атом-че от нещо голямо, от една красива идея, от блян, а живот и здраве тайничко се надявам тази идея да се възроди, тогава ще съм горд, горд че съм Българин, горд че нашия трикольор е колата, горд че най любимото ми хоби се развива до максимум, ще се чувствам като гоуфаджия на Дайтона.Искренно ти пожелавам да съумеете, да изгладите и възтановите всичко това, което бяхте постигнали.

            Колкото до разпъването, еми липсата на информация или наличието на субективна такава е причината за това, защото недомлъвките и трохите всеки си ги тълкува по своему.
            Око за око и светът ще ослепее

            Коментар


            • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

              Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение

              Колега, какво ревизиране...
              Колата е УНИЩОЖЕНА нарочно от Алекса преди два дена защото Златко си я поискал да се сервизира в друг сервиз.
              И с право си я иска след като е налял над 300 000 лева собствени средства досега...
              Не знам каква е историята ,каква е истината дори не следях тези прословути теми за отбора който щял да бъде първия български в Дакар. Идеята наистина е примамлива да развееш знамето на такова голямо събитие ама ние сме Българи.
              Като гледам от писанията по темите цялата работа е сведена до пари (лошо,много лошо).
              Златко бил дал 300000лв. ,браво дал боже всекиму. Тодор Христов писа "Ако желанието Ви е само да се запишете като първите българи, няма лошо, 200 000 евро ще ви стигнат точно да стигнете до старта (евентуално, ако не Ви върнат на техническия преглед)"
              Не съм просвенен какви са тарифите но ТУК има прекрасни цифри. Ако са вярни незнам дали и Република България в лицето на Б.Борисов и който и да е ще прати отбора на Дакар.(Може би търговец на наркотици който не плаща данъци би помогнал ама това са мечти).
              Нека бъдем още малко оптимисти пък може и да видим българското знаме вдинато от семейство Иванови така че нека се надяваме.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                Не съм в течение на нещата и не познавам никой от екипажа,но от прочетеното ми стана едно нещо ясно-тия хора не са за Дакар,те са се изпокарали само за едно състезание,а камо ли на Дакар,което е живота на някой отбори.Много жалко,че пак е станала -българска работа(бих написал циганска но циганите са задружно племе).а така се гордеех като гледах кадрите от българските участия в Баха Саксония,и все си мислех че българския дух може да покаже нещо и на Дакар.Но както е казал Левски,от тез л...а ,кирпич не става.

                Коментар


                • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                  Добре де, аз немога да разбера!
                  Тези спонсори как ще им оправдаете очакванията?Кой плати за двете машини?Туннинга нали беше в Румъния, кой плати за него?Дали избрахте правилния пилот, та той е младеж, не следя много вътрешния шампионат ама май не съм го чувал по състезанията!? колко пари ви излезе това ..ъъъ състезание!?Каква е съдбата на Тойотата!?Какво се случва с оборудването и!?Продава ли се!?Ако ще разтурвате клуба колко пари ще му искате да преизберете друг прецедател, и нови членове!?
                  Иии изобщо какво следва?И кой е Златко, аз мислих че клуба е семеен, поне така изглеждаше на снимките и пресконференциите?
                  Питанките вълнуват мен и още няколко приятели, които живо се интерисуват от Офф и следят тази все още идея.
                  Око за око и светът ще ослепее

                  Коментар


                  • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                    Хммм интересно... работата се е омазала явно много и тъй като много хора са подкрепяли отбора досега си мисля, че е редно да има някакво разумно обяснение на ситуацията и след толкова многото реклама и тн. Единственото което се разбра е че някой е изгонен /всичко звучи супер несериозно/. Все пак вие ще си решите какво да обясните, но за сега нещата изглеждат позорна работа /особено ако снимките на колата са верни че е потрошена/.

                    Коментар


                    • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                      Последно Дакар ще има ли? И ако не, бийте и катинара на тая тема овреме че верно големи лайна ще се изсерат, за целата си има сериали по кабеларките.

                      п.п.Жалко, много жалко че К.Иречек е прав за нашта народопсихология.
                      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                      Коментар


                      • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                        Дакар най-вероятно ще си има, български отбор обаче е под силно съмнение.
                        Присъединявам се към по-предното мнение - след толкова масово ангажиране и подкрепа (без претенции да е материално обезпечаваща мероприятието), "ние с фанелките" трябва да знаем какво става. И не става въпрос за махленско, клюкарско любопитство - в никакъв случай. След генерирането на толкова виртуална енергия, тя не може да бъде просто така замразена.
                        Дай си ми куклите - на си ти парцалките, не върви на такива нива.


                        П. П. Ако тук такива неща минават, то аз сериозно обявявам, че съм първият български космонавт, който ще кацне на луната.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                          Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                          Последно Дакар ще има ли? И ако не, бийте и катинара на тая тема овреме че верно големи лайна ще се изсерат, за целата си има сериали по кабеларките.

                          п.п.Жалко, много жалко че К.Иречек е прав за нашта народопсихология.
                          Що катинара бре Трипере, прекръстете я на неоправдани надежди, ние подкрепяхме отбора.Сега, след големите надежди и тая всичката пушилка дето се вдигна.Аз лично се чувствам предаден и сломен, щото прецедателя на един клуб, вместо да взима безпристрастно нещата, се превръща в предателя на клуба щото семейството, еми като му е мило що го заточи на Гъ.а на географията?Е те сега "феновете" сме сърдити, защото няма обективна информация, само субективни ЛС-та, дали пък медиите няма да се поинтересуват?Може пък някой да им отговори.


                          davc, трябва ли ти медийна подкрепа, Гл.редактор на 24часа ми е приятел а той има приятели в Комсомолская правда?Пък ко не литниш ше делим
                          Последно редактирано от Ico_Ns; 22-09-10, 19:57.
                          Око за око и светът ще ослепее

                          Коментар


                          • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                            Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                            Българин съм и съм горд с това. Ще си остана националист до края на живота си и няма да позволя на никого да се гаври с това.
                            Баща съм и ще защитавам децата и семейството си винаги и с всички средства.
                            Колата е създавах осем месеца за да успее да мине без забележки ФИА преглед, но приказки като: "келева" и "80% грозна и не става за нищо" я докараха до вида в който я виждате в момента.
                            Изгонването на Златко от отбора, написах причините, а всеки може да тълкува както иска.
                            За мен живота и Дакар продължават.
                            Ваше право е да ме коментирате и разпъвате на кръст.

                            Бедете здрави.
                            Благодаря Ви.

                            Мани,мани напрво ще ни разплачеш. Направо не знам с какви очи пишеш след всичко това. Ти май наистина ни взе за някави малоумници, които нищо не разбират и не те познават. То се видя до къде стигнахте до под кривата круша. Ама нали трябваше да се прави мръсно на други 2-ма български участници готвещи се за ДАКАР. Явно старата поговорка Не е важно на мен да ми е добре,а на Вуте да му е зле, при вас важи с пълна сила.Спирам да пиша,защото нямам думи. Тоест имам ама са излишни.
                            П.П. Искренно се надявам и стискам палци на: Тодор Христов и Петър Цанков, да направят и невъзможното за да развеят българският трикульор на ДАКАР.
                            Последно редактирано от СОНЯ-БУБОВА; 22-09-10, 20:11.
                            [B][SIZE=3][FONT=Georgia]"[/FONT][FONT=Comic Sans MS]БОТЕВГРАД РЕЙСИНГ ПАРТИ ТИЙМ"[/FONT][/SIZE][/B]

                            Коментар


                            • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                              Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение

                              п.п.Жалко, много жалко че К.Иречек е прав за нашта народопсихология.

                              Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                              Не съм в течение на нещата и не познавам никой от екипажа,но от прочетеното ми стана едно нещо ясно-тия хора не са за Дакар,те са се изпокарали само за едно състезание,а камо ли на Дакар,което е живота на някой отбори.Много жалко,че пак е станала -българска работа(бих написал циганска но циганите са задружно племе).а така се гордеех като гледах кадрите от българските участия в Баха Саксония,и все си мислех че българския дух може да покаже нещо и на Дакар.Но както е казал Левски,от тез л...а ,кирпич не става.
                              Кадрите от Баха Саксония са наистина гордост и хората защитавали честта на България там до един са стойностни и истински !
                              Бих желала обаче да се обърна към пишещите да не слагат под общ знаменател всички и да спрат с "раздуването" на "българщината", "българската работа" и т.н. И после говорим за национално самочуваствие...а си го забиваме сами
                              По този начин никога няма да се променим и не бива действията на отделни хора да се асоциират с всички и всичко що е българско !
                              Има толкова силни и стойностни български оффроуд състезатели, а вие с тези обобщения им плюете в лицето и на труда !
                              Бъдете конкретни в конкретната тема за конкретния повод или по-добре не пишете...
                              Благодаря Ви и дано сте ме разбрали правилно !!!

                              Коментар


                              • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                                Като човек, занимавал се дълги години с автомобилен и картинг спорт, още отначалото щях да кажа, че скоро български УСПЕШЕН участник в Париж-Дакар няма да има. Но не го казах. Не визирам качествата на участниците, а само финансовата страна.
                                И, въпреки всичко не мога да разбера: Откъде тази злоба, бе хора.
                                Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                                -----------------------------------------------
                                Питието определя съзнанието....
                                -----------------------------------------------
                                0887770735

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X