Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

    Стана много интересно. Такъв сериал не съм и предполагал, че може да стане. Взел колата за да я измие ама после на банкет с агне. Че кой нормален пропуска такъв банкет. Това са наистина глупости и много дребни неща, които е абсурдно да разрушат абсолютно всичко. Трудно е да застана на нечия страна в този спор, освен на страната на обикновените прецакани участници. Тъпо е, че примерно Любо от Бомаргруп хвърли доста усилия за да може участието да се отрази по един много добър начин и да можем да го гледаме. Тъй като имах честта да се ползвам от неговите услуги и да се запознаем, то той е човек, който като каже нещо го прави и съм сигурен, че е създал перфектната организация по всичките превози на колата на "отбора"и по отразяването на състезанието. Сега той кво да прави ? Работата просто си замина и няма смисъл отбора да се напъва за участие, щото времето е абсолютно малко. Жалка работа.
    Така си мисля като обикновен читател, обикновен фен на този вид спорт и любител в карането, без да разбирам от състезателната част на Оффроуда.

    Коментар


    • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

      Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
      Стана много интересно. Такъв сериал не съм и предполагал, че може да стане.
      Аз не мисля,че и турците са способни да направят такъв сериал

      п.п.Мисля че е редно да се даде пресконференция и да се даде обяснение каде отидоха парите на тези който подпомогнаха това начинание(сериал).

      Коментар


      • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

        Първоначално публикуван от ZDG Преглед на мнение
        [COLOR=#333333][FONT=Trebuchet MS]З
        И едно уточнение за всички, които се интересуват: В ОТБОРА НИКОГА НЕ СЕ Е КОМЕНТИРАЛО АВТОМОБИЛА ДА БЪДЕ УПРАВЛЯВАН ОТ А. ИВАНОВ!
        Извинявай колега ама не сдържах. Ти тук ли беше през цялото това време - предполагам имаш очи за да видиш и уши за да чуеш . Навсякъде из медиите , постове и ПР изяви се насаждаше усещането ,че Алекси /баща и син/ ще са участници на Дакар като пилот и навигатор. Знаейки ,че парите за участие са дадени от теб е нормално който плаща, той и да поръчва музиката т.е. да е пилота, започнах да се обърквам от информацията, която се подаваше. На Алекс старши отредената роля на механик в отбора никак не му отива и няма как да се чувства комфортно в нея- за мен пилот тряба да е той. И предполагам всички усилия бяха насочени в посока ти доброволно да се откажеш/ било чрез провал, медиен натиск или нещо друго/ и да преостъпиш мястото на пилота в последствие. Казвам предполагам ,защото не съм в кухнята на нещата и незнам какво се случва в нея, но погледнато отстрани ми изглежда точно така. Участието в Русия трябваше да е провал лично за теб а и ,това че малкия Алекс не става за навигатор и го е страх от скорост, както сам казваш е само театър и потвърждава тезата ми за слабо представяне. Жалкото е ,че е една толкова добра идея още от самото начало е била зачената със "задни мисли" у някои хора. Може и да бъркам, за което се извинявам предварително.
        Това са само едни размисли на глас от човек,който силно се вълнуваше от нашето Първо Българско участие на Дакар и остана силно разочарован от случилото се и с тях не ангажирам никой.
        П.С. Писали сме по едно и също време с Чавдар.

        Коментар


        • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

          Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
          Понякога, заради прекалена амбиция, човек губи представа за реалностите около него.
          Това не е от лошотия, а от прекалено желание да се изяви с добро.
          Понякога увлечен в преследването на целта, човек забравя за арсенала от допустими и недопустими средства и посяга към брадвата наречена :"Победата - на всяка цена".
          Но после се оказва, че не е готов да плати цената.

          Говоря за морални измерения. На мен ми се е случвало, предполагам и на ВАС.

          Важното е, да си направиш изводи и да не посягаш повече, към това което не си готов да използваш.
          Важното е и хората около теб , да разберат и да Простят. Не е от лошо !

          Всичко друго се оправя и животът продължава.
          И аз мисля, че става въпрос за "надскачане" и то сериозно.Последвано от пълна невъзможност за реална оценка на собствените възможности.Условията за тази самозабрава до голяма степен бяха обуславени от БЕЗУСЛОВНАТА подкрепа която Дакар Бг получи от хората тук.Та погледнете писаниците Валя повремето на Силкуей-погледнете и вашите дитирамби...

          Всичко ние, които сме в този спорт бяхме натрупали в себе си доста негативни, но се сдържахме кой колкото може.Сега всичко избива, но е време малко да се осъзнаем.
          Не може тези хора да са правили всичко водени само от користни цели.

          Приказките. че малкия Алекс не ставал за навигатор аз лично не ги приемам за чиста монета.Малкия е един от навигаторите с голям опит в България.Нищо, че е малък.
          А и аз мисля, че състезанието не е нещо особенно като трудност, че да затрудни хора карали в България.

          Ник е прав- животът продължава.Винаги има начин да се излезе с някакво достойнство от всяка ситуация...

          Впрочем Златко не отговаря на мойте въпроси.А те ще изяснят много неща.Пък и не само Златко може да отговори...И други хора знаят отговорите.
          Последно редактирано от rusev; 23-09-10, 10:09. Причина: допълване
          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

          Коментар


          • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1410.jpg
Прегледи:1
Размер:480.9 КБ
ID:5210292



            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
            Не може тези хора да са правили всичко водени само от користни цели.
            Понеже имам доста информация искам да ти кажа, че си е ЧИСТА ИЗМАМА готвена от самото начало !
            Алекса използва парите на Златко да си проправи път на негов гръб и джоб !
            Целта е била от самото начало впоследствие да бъде "изритан" по някакъв повод и Алекса да седне на пилотското място .
            Да,да, ама не...на Злати му "светна" по-бързо за какво иде реч и Алекса сега се чуди зад какви знамена и идеи да се скрие
            И за да станат още по-ясни нещата, ето цялата картинка в снимки.
            И няма сила на света, която да ме убеди, че този ВАНДАЛИЗЪМ е само от НАЦИОНАЛНИ ЧУВСТВА и БАЩИНА ЗАГРИЖЕНОСТ !!!



            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1409.jpg
Прегледи:1
Размер:437.3 КБ
ID:5210284
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1396.jpg
Прегледи:1
Размер:449.5 КБ
ID:5210285
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1400.jpg
Прегледи:2
Размер:431.2 КБ
ID:5210286



            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1418.jpg
Прегледи:1
Размер:371.6 КБ
ID:5210287
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1413.jpg
Прегледи:1
Размер:325.6 КБ
ID:5210288
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1403.jpg
Прегледи:1
Размер:493.7 КБ
ID:5210289
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1416.jpg
Прегледи:1
Размер:392.5 КБ
ID:5210290
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1411.jpg
Прегледи:1
Размер:392.5 КБ
ID:5210291
            WWW.FBRALLYRAID.COM

            Коментар


            • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
              Приказките. че малкия Алекс не ставал за навигатор аз лично не ги приемам за чиста монета.Малкия е един от навигаторите с голям опит в България.Нищо, че е малък.
              Искате мнение и ви го давам. Аз нямам голям опит, но все пак очакванията от навигатора ми бяха съвсем други. Когато кара със баща си може да е съвсем различно. И все пак независимо от моето мнение винаги сме стигали до финала без проблеми. А за опита му - никой не може да му го отрече.
              [SIGPIC][/SIGPIC]
              Златко Георгиев
              [EMAIL="zdg60@abv.bg"]zdg60@abv.bg[/EMAIL]

              Коментар


              • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                Това не са хубави снимки но явно показват действителноста.
                Нека тези хора се разберат и да се спре цирка.
                Жал ме е за Джипката и за труда на всичките от Клуба и се чудя за какво са се захванали като не са работили като екип.
                Оправяйте нещата и ви желая късмет и здраве.
                Със себе си съм имал повече проблеми,
                отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                Коментар


                • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                  Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                  ...
                  Накрая наистина стана: дай ми камиончето - на ти парцалки...... Всеки остана с това което заплати, Златко с Тойота и камиона, Алекс с окачване и друго оборудване втора употреба.

                  На този момент Сашо преговаря за една кола и аз вярвам, че ще успее да отиде на Дакар. Още повече, че има истински приятели, които ще направят всичко възможно това да се случи.

                  Златко трябва само да си купи окачване, да си го достави, и да го монтира. Е и да намери навигатор, и двама човека ассистенция. Всичко останало си го има.

                  Така че призовавам хора, коите нямат преки наблюдения върху ситуация да си спестят разсъждения, догадки и нравоучения и просто да стискат палци, ако са истински патриоти на България, за БЪЛГАРСКО участие на Дакар 2011. Под българския трибагреник.

                  Все пак темата е
                  ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР
                  И сега какво да очакваме-2 бегачки с български екипажи на Дакар и 1 обед/и/нена асистенция?

                  "Националния отбор по офроуд" започна да се размножава първоначално с е*ане и като това не даде резултат премина към "просто деление".

                  Първоначално публикуван от Иво Василев Преглед на мнение
                  ....
                  Това са само едни размисли на глас от човек,който силно се вълнуваше от нашето Първо Българско участие на Дакар и остана силно разочарован от случилото се и с тях не ангажирам никой.
                  П.С. Писали сме по едно и също време с Чавдар.
                  А къде е поста на Чавдар от същия час, само аз ли не го виждам?
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                    Защо Сашо Ковачев се оттегли по скандален начин от начинанието "българи на Дакар"?

                    Дано отговорите са искренни, защото лъжите вече станаха много.
                    Защото явно е много по умен от мен. Но защо да е скандлно, нали той ни заведе при Габи. Просто се отдръпна заради "добро" отношение и финансови разправии. Пък и питайте него, аз не зная отговора.
                    [SIGPIC][/SIGPIC]
                    Златко Георгиев
                    [EMAIL="zdg60@abv.bg"]zdg60@abv.bg[/EMAIL]

                    Коментар


                    • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                      Аз, лично вярвах, че големия Алекс ще кара не защото ми го внушават медиите, а защото изглеждаше така да е по-логично.
                      Все пак, макар и само в България той има опит, а за международни състезания .... за всяко нещо има първи път!
                      Изключването на Златко прилича на протокол от Партийно събрание и това вероятно е адвокатски съвет/със съмнителни качества!/, както и формалния повод това да се обоснове.
                      Не познавам Златко, но във всички случаи му прави чест, че се е заел с финансирането на начинанието.
                      Дотук добре, но не разбирам защо всички смятат/ явно в това число и Златко/, че който плаща непременно е подходящ да върти "геврека".
                      Ако той е пилот с опит - по- голям от този на Алекс-старши, значи грешката е моя и моля за извинение!
                      Иначе изглежда сякаш си е купил правото да кара на Дакар, което пак не е фатално, но останахме с усещането, че е влязал през задния вход.
                      Бих се радвал искрено всеки път, когато има шанс българин да застане на старта на състезание от този ранг, без значение кой е той и дали се състезава за България/за съжаление това са реалностите!/!
                      Не се чувствам излъган - другото си е лични отношения между хора, които са забравили общата цел, която ги е събрала.
                      Мисля, че ще е проява на зрялост и от двете страни, ако намерят сили да преодолеят разногласията и да си припомнят смисъла на направеното дотук.
                      Бъдете здрави!
                      Life is too short to drive dull cars!

                      Fight global warming !
                      ... turn on your A/С !

                      Коментар


                      • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                        Защо на колата представена в София за пилот и навигатор на вратата са написани А. Иванов и А.Иванов?

                        Дано отговорите са искренни, защото лъжите вече станаха много.
                        Още в началото бе предложено от семейството като пилот да бъде обявен А.Иванов и аз се съгласих и сега си сърбам попарата. Причината беше една. ПАРИ .
                        Мене никой не ме познавал в България - това си е така. А той бил "велик пилот" който имал подкрепата на всички състезатели, много добре се изявявал пред медиите, имал много познати и по този начин ще събере повече пари. А от него се искаше само да събере пари за таксата си за участие. Но за коя такса???? Всички други пари бяха осигурени. И така първоначалната заблуда се превърна неосетно в лъжа която нямаше как да бъде преостановена преди София, а и аз чесно казано не се интересувах какво и къде говори, защото покрай тях свикнах да чувам всичко друго, освен истината.
                        [SIGPIC][/SIGPIC]
                        Златко Георгиев
                        [EMAIL="zdg60@abv.bg"]zdg60@abv.bg[/EMAIL]

                        Коментар


                        • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                          Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
                          ... Дотук добре, но не разбирам защо всички смятат/ явно в това число и Златко/, че който плаща непременно е подходящ да върти "геврека" ...
                          По елементарната причина, че досега поне аз не съм чул да има много мераклии да плащат дебели сметки за да може някой друг да си прави кефа. Поради което нормалната практика у нас е този, който ще троши колата, да осигурява и финансирането. Което ми се вижда достатъчно честно.
                          А кой колко е подходящ си проличава на трасето. Ако някой се окаже неподходящ - това си остава най-вече за негова сметка. Пито - платено ...
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            По елементарната причина, че досега поне аз не съм чул да има много мераклии да плащат дебели сметки за да може някой друг да си прави кефа. Поради което нормалната практика у нас е този, който ще троши колата, да осигурява и финансирането. Което ми се вижда достатъчно честно.
                            А кой колко е подходящ си проличава на трасето. Ако някой се окаже неподходящ - това си остава най-вече за негова сметка. Пито - платено ...
                            Веднага се съгласих, но можеше просто да го обявят в началото, пък и от прозвището "механик" нямаше да му се накърни авторитета на Алекс.
                            Ако знаехме, че на волана ще е "rookie", или "absolute beginner", нямаше да ни е по-малко симпатичен и да сме по-малко съпричастни.
                            Life is too short to drive dull cars!

                            Fight global warming !
                            ... turn on your A/С !

                            Коментар


                            • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                              Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
                              ... можеше просто да го обявят в началото ...
                              Именно! Но вместо това направиха всички на идиоти ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                                Огледахте ли се в очите на хората, за да се видите какво представлявате? Протокол от събрание......снимки на разрушената кола ..........всичко е ясно!!! Хора с дребни души не могат да правят велики дела.
                                Тук няма невиновни.Не можахте да надскочите егоцентризма си и личните си неудобства.Кой дал,кой взел- кой ви пита? Голямо разочарование за всички!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X