Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

    Олеле майко...чета и направо се възхищавам на ВЕЛИКИТЕ ПРЕДСЕДАТЕЛИ на "СЕМЕЕН КЛУБ ДАКАР БГ" ПАТРИОТИ ДО ПОСЛЕДНО
    Ми така де... трибагреника си е трибагреник
    И защо не е спрял г-н Зл. Георгиев да помогне на човек в беда ? Та той да не е отишъл на състезание ТА ДА НЕ спира
    Това му коства като гледам май изгонването от клуба, ама голямо гласуване е паднало и дилемата е била голяма така като гледам членовете

    Аз ви предлагам следнотo:
    Тъй като явно клубът е семеен, г-жа В. Иванова да стане механик, а г-н А.Иванов младши ко-пилот на г-н А.Иванов старши .

    Е това се казва смях , но с тези основателни причини изгонването е неизбежно...
    Последно редактирано от СОНЯ-БУБОВА; 21-09-10, 19:31.
    [B][SIZE=3][FONT=Georgia]"[/FONT][FONT=Comic Sans MS]БОТЕВГРАД РЕЙСИНГ ПАРТИ ТИЙМ"[/FONT][/SIZE][/B]

    Коментар


    • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

      Тези снимки видях днес по информационните агенции...

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1417.jpg
Прегледи:1
Размер:433.8 КБ
ID:5210125
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1402.jpg
Прегледи:1
Размер:504.0 КБ
ID:5210126


      ...май кола за Дакар вече ...няма
      Алекс, обясни ни, че хората дето те подкрепяха се интересуват какво става ?!?

      Така правят доблестните българи.
      Последно редактирано от Dandi; 21-09-10, 19:40.
      WWW.FBRALLYRAID.COM

      Коментар


      • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

        Така като гледам май само с тениски няма да се съберат достатъчно пари за Дакар...
        Остава да палят Г-класата и да ходят на Шумен при Киро и да да веят знамето...
        Последно редактирано от СОНЯ-БУБОВА; 21-09-10, 20:10.
        [B][SIZE=3][FONT=Georgia]"[/FONT][FONT=Comic Sans MS]БОТЕВГРАД РЕЙСИНГ ПАРТИ ТИЙМ"[/FONT][/SIZE][/B]

        Коментар


        • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

          Колата си е добре-не е хубаво да не спреш при такава зверска катастрофа.

          Коментар


          • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

            Първоначално публикуван от stenli georgiev Преглед на мнение
            Колата си е добре-не е хубаво да не спреш при такава зверска катастрофа.
            Kолата нищо й няма, освен, че са срязани кабелите и е смъкната електрониката, окаването, и таблото е срязано с нож и дросела е на чистачките, а ел.инсталацията и осветление няма
            Иначе всичко друго е наред
            А...забравих, че няма седалки, колани и уреди на таблото, но това е в реда на нещата

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:alex.jpg
Прегледи:2
Размер:431.2 КБ
ID:5210138
            Последно редактирано от Dandi; 21-09-10, 20:18.
            WWW.FBRALLYRAID.COM

            Коментар


            • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

              Първоначално публикуван от stenli georgiev Преглед на мнение
              Колата си е добре-не е хубаво да не спреш при такава зверска катастрофа.
              Стенли ти вярваш ли , че затова гонят Златко?

              Пък и колата кво е виновна, че да я съсипят така?????
              Това е вандализъм!
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                Стенли ти вярваш ли , че затова гонят Златко?

                Пък и колата кво е виновна, че да я съсипят така?????
                Това е вандализъм!
                Ми ,като не е твое е така.

                Не е важно аз да съм добре , а на комшията да му е зле (и от горе се вее Българското знаме)

                п:с И да си пазите тениските дето си ги купувахте, като символ на Българщината.
                Последно редактирано от Dandi; 21-09-10, 21:53.
                WWW.FBRALLYRAID.COM

                Коментар


                • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                  Толкова ли много мразите хората, които започнаха да правят този проект, ако не ги... Не знам защо го правите.Иначе, защо да не подкрепяме отбора, все пак не решавате Вие кой къкво да копува и още по-малко да се кефи.Приятна вечер !
                  Make a Wish!

                  Two parts: Sometimes Losse/Sometimes Win

                  Коментар


                  • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                    Не знам Руси, просто исках Дакар-а да ми е по-интересен. Да има и български джип и атв-та.

                    Коментар


                    • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                      Това е вандализъм!
                      Ееееее не така де, човекът е автомонтьор и друг начин явно не е имало .Това освем, че е вандализъм е и злоба,завист,и много други неща. Нямам думи просто браво на ПРЕЦЕДАТЕЛЯТ - АВТОМОНТЬОР - ИНЖЕНЕР Иванов.
                      Последно редактирано от СОНЯ-БУБОВА; 21-09-10, 21:15.
                      [B][SIZE=3][FONT=Georgia]"[/FONT][FONT=Comic Sans MS]БОТЕВГРАД РЕЙСИНГ ПАРТИ ТИЙМ"[/FONT][/SIZE][/B]

                      Коментар


                      • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                        Е къв зор видя колата че е докарана до това състояние?
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                          Е къв зор видя колата че е докарана до това състояние?
                          Сърдит спонсор най-вероятно !
                          Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                          Коментар


                          • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                            Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
                            Ми ,като не е твое е така.

                            Не е важно аз да съм добре , а на комшията да му е зле (и от горе се вее Българското знаме)

                            п:с И да си пазите тениските дето си ги купувахте, като символ на Българщината.
                            Това най-добре ти приляга. Сега си умираш от кеф, че в отбора стана неразбория и бързаш да пишеш пост след пост. Ей това на българина не мога да разбера. Що такова завистливо отношение и такова щастие при провала на някой, който се опитва да направи нещо различно, от това да натиска копчета по клавиатурата. А тениската продължавам да си я нося, без да ми пука, кой как ще ме нарича. Седни, направи нещо да участваш в това състезание и после критикувай и показвай пропуските и слабостите.

                            Коментар


                            • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                              Хора, някой ще обясни ли накрая какво е станало ?
                              Защо чета последната страница и нищо свръзано не виждам...
                              Каква е тази кола ?
                              Тази която се подготвяше за ДАКАР ли ?
                              Какво е станало тук в БГ, а не на съзтезанието ?
                              Сърдити спонсори ?
                              Съгласете се с мен, че четейки последните постове нищо не се разбира...

                              И решението от този съвет с това писмо защо се праща и до БФАС. Той какво общо има ?
                              Последно редактирано от darkrose; 21-09-10, 23:51. Причина: допълнение
                              .

                              Коментар


                              • От: ДА ПОДКРЕПИМ БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ДАКАР

                                То истината едва ли ще се разбере. И аз не вярвам само заради случката с катастрофата и Българския флаг да е станало всичко, щото е малко несериозно. Лошото е, че е станало на ти си телевизора, да си ми хладилника и т.н. Все пак ми харесва да съм тъп и да вярвам, че ще има добра развръзка.
                                Последно редактирано от boiko73; 22-09-10, 00:09.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X