Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

    Освен Льоб, и Хирвонен прави добро впечатление, а него не сме го коментирали. Тази година как е, ще има ли пясък или ще е по-малко от обикновено?
    Лопата - друг солдата!!!

    Коментар


    • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

      Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
      Офф бее, някой да го спре тоя Льоб. Go-Go-AL
      Само "Началника" може , ама те са се разбрали.
      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

      Коментар


      • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

        Аз следя с интерес малкия Шелдън. Съмнявам се да издържи до края. Сигурно постоянно се камарят Аржентинките на Гордини-то, докато не видят пъпчивия не-Гордън вътре
        Последно редактирано от Денислав Димитров; 05-01-16, 19:47.

        Коментар


        • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

          Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
          Само "Началника" може , ама те са се разбрали.
          Ей тва е. Готови са. Още утре отивам при една дето е гъста с началника да ги вързва. Ти само гледай. Докато и кажа Льоб и Хирвонен и са им паднали номерата барабар с лепенките на спонсорите.
          Малко ще ми е тъжно щото и двамата са много добри.
          Обаче както много добре знаеш, в моторните спортове има две правила
          1. Историята помни класирането
          2 Бий да те уважават
          Утехата е че после асфалтаджийте няма да ми говорят че Дакар е за пенсионери.

          Коментар


          • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

            Ето го Форд-а как драпа в калта на етап 2 (хем е 4х4):
            https://www.facebook.com/dakar/videos/1041146382611335/

            И снимка от същото място
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:st2_ford_mud.jpg
Прегледи:1
Размер:309.1 КБ
ID:5697874

            И Литовеца, който е ударил крава (не знам как се минава калта без стъкло)
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:st2_lithuan_mud.jpg
Прегледи:1
Размер:174.2 КБ
ID:5697875

            Коментар


            • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
              Ей тва е. Готови са. Още утре отивам при една дето е гъста с началника да ги вързва. Ти само гледай. Докато и кажа Льоб и Хирвонен и са им паднали номерата барабар с лепенките на спонсорите.
              Малко ще ми е тъжно щото и двамата са много добри.
              Обаче както много добре знаеш, в моторните спортове има две правила
              1. Историята помни класирането
              2 Бий да те уважават
              Утехата е че после асфалтаджийте няма да ми говорят че Дакар е за пенсионери.
              ДАКАР е за всички . Пенсионер е състояние на духа.
              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

              Коментар


              • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                ДАКАР е за всички . Пенсионер е състояние на духа.
                Дакар е олимпиадата на моторните спортове. А да си "пенсионер" на възраст спрямо другите динамични моторни спортове е само и единствено предимство. Помните МакРий, бог да го прости, дето си беше в разцвета на силите като почна в Дакар - половин рали час пред Петерханзел, после мармалад колата... И така - всеки път, преди на Нисан да им писне и да го изгонят...

                Извън спама, брифката ми за днес:

                Себастиан Льоб безпощаден и в етап 3 на Дакар 2016



                "Новобранецът - чудо" на рали Дакар 2016 - 9-кратният WRC шампион Себастиан Льоб отново избухна в третия състезателен етап на надпреварата. Пилотът на Peugeot бе безкомпромисен и в днешната отсечка на състезанието, задавайки темпото при автомобилите от самото начало.
                Отсечката от Термас Рио Хондо до Хухуй също бе модифицирана заради лошото време и така, участниците караха само втората й половина (а камионите още по-малка част заради свлачище) >>>виж цялата новина<<<

                Коментар


                • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                  Полет:
                  https://www.facebook.com/rallyemag/v...3896881619973/

                  Коментар


                  • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                    Първоначално публикуван от oktim_d Преглед на мнение
                    Скока е готин, но не е от Дакар

                    Зебрата "пръхти" в калта (етап 2) - добре се движи въпреки някои проблеми...
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:st2_zebra_mud.jpg
Прегледи:1
Размер:73.0 КБ
ID:5697890
                    ... и подскача по поляните (етап 3) - догодина x-raid могат да я копират няколко пъти и да преборят Пежо
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:st3_zebra_jump.jpg
Прегледи:1
Размер:152.9 КБ
ID:5697892
                    Последно редактирано от bellew; 05-01-16, 22:52.

                    Коментар


                    • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                      http://www.bolivia4x4.com/noticias_proc.asp?ID=1372
                      Ако е публикувано да се изстрие

                      Коментар


                      • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                        Малко от красотите на тазгодишният много "необикновен" Дакар...

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12487315_902205033234330_1962136153414919681_o.jpg
Прегледи:1
Размер:285.9 КБ
ID:5697889

                        Моите любимци и фаворити при мотоциклетистите: Рубен Фария / дълги години водоноска на Сирил Депре / и Бам-Бам Бареда Борд / той просто не може да понесе друг да е по-бърз от него на трасето/. Фария има истинска възможност да изгрее с пълната си светлина с новият си отбор Husquarna, докато най-голямата заплаха за Бам Бам за първото място е самият той .. и безразсъдството му граничещо много често до лудост!

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12471342_1041361595923147_8421627981885516582_o.jpg
Прегледи:1
Размер:211.8 КБ
ID:5697891

                        На Дакар има много и някои изключително неочаквани заплахи за състезателите..

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1936496_1728172127427695_8446749766354099471_n.jpg
Прегледи:1
Размер:130.0 КБ
ID:5697893

                        и за финал:

                        Знаете ли че Ханс Стейси / тази година пилот на MAN / e братовчед на Жерард ДеРой / от Ивеко /, а Дмитри Сотников на когото силно симпатизирам за поредна година е техничката на Камаз / с около 400 кг. по-тежък от останалите Камази, заради допълнителното оборудване и резервни части които носи / ?

                        Коментар


                        • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                          За Стейси честно да си кажа не знаех, а за Сотников знам. На мен също ми е любимец и много ми се иска да не е в ролята на техничка за да покаже пълния си потенциал. Според мен не е по-лош пилот от Едуардо, но и там е политика, като на всякъде в този живот. За съжаление ....
                          Георги Танев (0+)
                          Land Rover Discovery 1 300 TDi
                          Land Rover Club Bulgaria
                          0887 930 238, 0878 797 768

                          Коментар


                          • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                            Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                            За Стейси честно да си кажа не знаех, а за Сотников знам. На мен също ми е любимец и много ми се иска да не е в ролята на техничка за да покаже пълния си потенциал. Според мен не е по-лош пилот от Едуардо, но и там е политика, като на всякъде в този живот. За съжаление ....
                            Да, даже първи братовчед. Те ту са заедно в отбора, ту са в различни тимове. Но няма сърдити - холандските камионджии са най-голямото задружно семейство в света на оф-роуда...

                            Коментар


                            • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                              Първоначално публикуван от Superchief Преглед на мнение
                              Малко от красотите на тазгодишният много "необикновен" Дакар...

                              [ATTACH=CONFIG]845834[/ATTACH]
                              ...........
                              VS

                              още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                              Коментар


                              • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                                Забелязвам интересна тенденция. За всеки странен и неясен проблем бива обвинявана електрониката. Това май е обща практика. В същото време електрониката е може би най-сигурният възел. :-)
                                Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X