Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

    С 71 позиция, и около 5 часа изоставане, Бареда Борд за съжаление вече извън играта..,
    Ето това е Дежавю..,

    Коментар


    • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

      Изгорели надежди в етап 6 на Дакар 2016 (видео)



      Няколко претенденти за призови позиции изненадващо отпаднаха след шестия етап на рали Дакар 2016. В отсечката около Уюни в Боливия, буквално изгоря надеждата на Бернард Тен Бринке за силно представяне в надпреварата, след като автомобилът му Toyota се запали и изгоря напълно на трасето. Преди злополучния инцидент, холандецът се движеше доста добре, на 8-о място в генералното класиране. >>>към цялата статия>>>

      Коментар


      • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

        Досега ралито беше на висока предавка. Оттук насетне, след най-дългия етап, нещата започнаха да стават истински. Яд ме е за Фариа и за Бареда, но и това го има в тестето с картите.
        before: Kawasaki ZX10R 2009
        after: KTM 690 SMC R 2015

        Коментар


        • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

          Гордън свършва горивото и се налага да се теглят с Крийд (етап 6) и съответно трупа изоставане.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:st6_rg_tow.jpg
Прегледи:1
Размер:324.5 КБ
ID:5698138
          След като е споделил горивото с Гордън и е свършил неговото, Крийд теглен от Гордън е скъсал кормилото и е карал на клещи.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dakar-2016-creed.jpg
Прегледи:1
Размер:272.6 КБ
ID:5698141
          И Льоб трябва да сменя гуми
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:st6_loeb_puncture.jpg
Прегледи:1
Размер:77.7 КБ
ID:5698139

          Звук от V8


          И малко от Камаз (има интервю и с Крийд)
          Последно редактирано от bellew; 09-01-16, 11:56.

          Коментар


          • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

            В Етап 7 неприятностите за някои фаворитите започват от самото начало: При моторите още един претендент и бъдеща голяма звезда - Матиас Валкнер отпада заради много тежко падане. Матиас е със счупена бедрена кост .. Докато дойде медицинската помощ Гонкалвеш му е бил с него и му е помагал .. заради което губи 12 мин. / предполагам че ще бъдат компенсирани след етапа / .. До момента Валкнер беше 3-ти с огромни шансове за призово класиране, а дори и за 1-вото място...

            В този случай основната борба остава между Тоби Прайс и Гонкалвеш.. но аз залагам на младият австралиец, който с лекота се справя до момента , докато Гонкалвеш височината и дългите етапи го поумориха .. Не трябва да подценяваме и новобранцитеза които споменах в предишният пост.. които карат стабилно и с високо темпо.. както и изключително опитният Стефан Свитко..

            Бам Бам въобще не успя да стартира в този етап .. Любопитен съм за причина .. би трябвало да имат резервни двигатели и да са го сменили

            Коментар


            • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

              Между другото прави ли ви впечатление, че Сайнц не дава интервюта.. Вчера след етапа е бил много ядосан.. Мисля че прекалено се е амбицирал за нова титла, но конкуренцията на Петерханзел .. и убийствено бързият Льоб го кара да бъде много изнервен..

              Коментар


              • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                Eeee, не и Валкнер (( ...явно умората и напрежението си казват думата

                Бареда не е стартирал. Май се отказва. Мислех, че ще помага на Гонсалвеш
                Последно редактирано от Mean; 09-01-16, 13:51.
                before: Kawasaki ZX10R 2009
                after: KTM 690 SMC R 2015

                Коментар


                • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                  Първоначално публикуван от Mean Преглед на мнение
                  Бареда не е стартирал. Май се отказва. Мислех, че ще помага на Гонсалвеш
                  Такава беше идеята, ама явно егото е по-силно от отборния дух...

                  Коментар


                  • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                    Аз най-много съжалявам, че Бареда не му провървя и тази година. За мен, той заслужаваше да вземе трофея. Макар че, и миналата година пак трябваше да бъде спечелен от него, но уви. Няма да крия ,че съм фен на Honda и на японските машини и има защо..! Сега се чудя, след като Марк Кома ще дърпа ''конците'' в Дакар, дали някой друг тим освен КТМ ще успеят да вземат 1-то място?
                    MX "KRT".....MX KRECUL RACING TEAM....

                    Коментар


                    • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                      Кой на какво е фен няма значение. Всеки един в топ 5 заслужава да вземе ралито. Не мисля, че работата на Кома някак ще попречи на Хонда или Ямаха.
                      before: Kawasaki ZX10R 2009
                      after: KTM 690 SMC R 2015

                      Коментар


                      • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                        Първоначално публикуван от tchoumpov Преглед на мнение
                        Сега се чудя, след като Марк Кома ще дърпа ''конците'' в Дакар, дали някой друг тим освен КТМ ще успеят да вземат 1-то място?
                        И какво като Кома дърпа конците? Ще пука гуми на Хондите или ще им реже спирачките? Това на майтап, да не се впрегнеш Все си мисля, че нещата са на такова ниво, че няма как да се дава предимство на един тим пред друг, говорейки за големите... Още повече, че Хонда Аржентина е спонсор на ралито...

                        Тъй, отнесох се, ето малко снимки от етап 5:










                        цялата галерия ТУК

                        Коментар


                        • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                          Така, а тук една подборка от вчерашния етап 6. Ето такъв Дакар вече ми харесва:













                          Останалите снимки разгледайте ТУК

                          Коментар


                          • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                            Първоначално публикуван от bellew Преглед на мнение
                            ......Звук от V8
                            Ако требеше да си ги класирам по звук,Дъстъра определено щеше да е в тройката!

                            Останалото от клипа-все едно гледам рали Акрополис,ама с джипки. И въпросното рали не се водеше офроуд!
                            Последно редактирано от suzuki team; 09-01-16, 17:18.
                            Иво (таксито) Андреев
                            0988 91 80 50
                            Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                            Коментар


                            • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                              Първоначално публикуван от Mean Преглед на мнение
                              Кой на какво е фен няма значение. Всеки един в топ 5 заслужава да вземе ралито. Не мисля, че работата на Кома някак ще попречи на Хонда или Ямаха.
                              Не искам да правя спам, само ще попитам: Кома, като организатор и знаещ всяка дреболия от трасето, дали не може да окаже малко съдействие на КТМ-примерно?

                              Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                              И какво като Кома дърпа конците? Ще пука гуми на Хондите или ще им реже спирачките? Това на майтап, да не се впрегнеш Все си мисля, че нещата са на такова ниво, че няма как да се дава предимство на един тим пред друг, говорейки за големите... Още повече, че Хонда Аржентина е спонсор на ралито...
                              Не се впрягам, но практиката в подобни мероприятия по цял свят е доказала моите думи, ако щете даже и в Ф1. А спонсорите от кога участват в определяне на трсетата??
                              MX "KRT".....MX KRECUL RACING TEAM....

                              Коментар


                              • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                                Етап 7 е прекратен заради жестока буря.. и увеличено ниво на реките около 350 км..

                                Днес имаше преминаване на граница между Боливия и Аржентина.. Аржентина напомни за себе си отново но с още по-силна буря..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X