Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

    Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
    Окачването на Пежо е ZF също като на Туарезите преди няколко години . Казвам същото като имам предвид марката но, едва ли ще си приличат в разрез. Информацията за това окачване е много оскъдна да не кажа никаква дори и в сайта на производителя. Предполагам че, са 4 или 5 Way adjustable dampers. Регулирането се прави по няколко скорости на колелото с интегриран бъмп стоп и клапан за отчитане на G force т.е. силите на страничното отклонение. Разрешено е само ръчно регулиране извън автомобила т. е . не могат да се правят никакви настройки по време на движение.
    Попаднах на тези снимки от Пежо (не съм сигурен че знам предназначението на всички компоненти)
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pre-dakar-peugeot-1.jpg
Прегледи:1
Размер:130.7 КБ
ID:5698362
    Компресор за помпене на гуми ???
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pre-dakar-peugeot-2.jpg
Прегледи:1
Размер:77.5 КБ
ID:5698363
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pre-dakar-peugeot-3.jpg
Прегледи:1
Размер:57.0 КБ
ID:5698364
    Крик ???
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pre-dakar-peugeot-4.jpg
Прегледи:2
Размер:38.5 КБ
ID:5698366

    Интересно видео с Татра (етап 7)


    Гордън затънал на етап 5


    И едно "скокче" от етап 2
    Последно редактирано от bellew; 10-01-16, 19:58.

    Коментар


    • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

      Първоначално публикуван от Superchief Преглед на мнение
      Аз да споделя нещо което ми прави впечатление: След всеки репортаж на Емилиян Стойков по Евроспорт / добре че го има това предаваме та да се пренесем в атмосферата на ДАКАР / ми се струва, че ползва по-някоя от информациите от постовете, които съм публикувал във форума.. Страхотно предаване .. Страхотен журналист .. 30 мин. определено са ми много малко, но съм благодарен че и това има .. Убеден съм обаче, че чете форумът ни и ползва по някоя от информациите, които публикуваме в него.. или другото обяснение е че имаме пълно съвпадение между начина на мислене, информацията с която разполагаме и най-вече изразните средства с които я представяме ... Ако е така ще се радвам да ни спомене като източник на информация в някои от репортажите си.. .. Ако не е така му се извинявам за самонадеяното мнение..

      .
      Да не ти пука. И аз след Дакар 2012 платих 2000лв телефон,за да отговарям на обаждания, но не усетих някой да го оцени.
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

        Това не е крик ...това е кормилната рейка с интегриран сервоусилвател в усилен "HD формат".

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pre-dakar-peugeot-4.jpg
Прегледи:2
Размер:38.5 КБ
ID:5698391
        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

        Коментар


        • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

          Едно видео за организацията на "Бокса" на КАМАЗ.




          Ето и техничките на МАЗ

          Последно редактирано от Румен Петров - RFF; 11-01-16, 00:12.
          Р.П.(RFF) 0898677590
          Пътна помощ
          ДЕНОНОЩНО

          Коментар


          • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

            Ето тук Чагин говори за това как някои отбори не спазват ограничението на скоростта и не са санкционирани https://www.youtube.com/watch?v=JS8Uxp5VrLY

            Коментар


            • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

              В горното видео няма подобни твърденя от Чагин.
              Ей хора, Дакар не се провежда на Балканския полуостров и там правилата важат за всички, че даже се и спазват!
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                Докато очакваме старта на днешния етап, ето няколко снимки от атмосферата в бивака през почивния ден. Всъщност, "почивен" може да се отнася сам оза някои звезди, на механиците им е най-тежкия за ралито, може би...












                цялата галерия може да видите ТУК

                Коментар


                • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                  Ето едно интересно материалче, което спретнахме:

                  Случайност ли е доминацията на Peugeot в Дакар 2016?



                  По това време миналата година, съвсем новият екип на Peugeot пристигна в деня за почивка на половината разстояние в рали „Дакар“ на 8-ма и 41-ва позиция. Третият Peugeot 2008 DKR, управляван от Карлос Сайнц, пък бе аут от играта след удар в скала по време на петия етап.

                  Година по-късно, Peugeot преполови надпреварата, заемайки първите три места във временното класиране на рали „Дакар“ преди деня за почивка в Салта, Аржентина, благодарение на Себастиан Льоб/Даниел Елена, Стефан Петерханзел/Жан-Пол Котре и Карлос Сайнц/Лукас Круз >>към цялата статия>>

                  Коментар


                  • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                    Първоначално публикуван от Superchief Преглед на мнение
                    Първо се радвам, че започна да постваш и за този Дакар

                    Трудно ми е да пиша, че съм с обездвижена дясна ръка, иначе инфо има, братовчеда отново е сред механиците на Маз на Дакар, въпреки, че тази година е още по - постно от към лайв новини, поради това, че всичко там е още повече пари тази година, и услугите и съппорт които са получавали през2014г са поне наполовина отрязани през този Дакар. Ще се опитам да се включа.
                    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                    Коментар


                    • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                      [QUOTE=Румен Петров - RFF;2893745]Едно видео за организацията на "Бокса" на КАМАЗ.




                      Хайде,разходката беше дотук,казва че супата ще истине...

                      Коментар


                      • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                        Братята Близнаци се навряха в мазната кал и отсвириха темата . Не с лошото !!! Липсват ми КОМЕНТАРИТЕ !!! .... За Роби Гордън поне .
                        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                        Коментар


                        • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                          http://tv-envivo.net/fox-sports-en-v...-internet.html

                          Тук можете да гледате пряко в момента етап 8! Въпреки че е на испански е много интересно..

                          Кал.. пясъци .. феш-феш.. дюни .. ниска растителност .. камъни ... път редуващ се с липса на такъв.. като цяло типичен истински Дакарски етап от последните години.. с много сложна навигация.. / надявам се navigacion на испански да означава същото като на български .. защото това е най-често споменаваната дума ..
                          Последно редактирано от Superchief; 11-01-16, 20:34.

                          Коментар


                          • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                            Льобката глътна песък май... Ал Атия, Патронели (М) и Тоби Прайс са отличниците днес. След малко и подробности от мен...

                            Коментар


                            • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                              Прочетох че Льоб се е преобърнал 30км преди финала и е изгубил задното окачване и т.н. но екипажът е добре.

                              Намерих и едно клипче с Льоб: клип
                              Последно редактирано от Деян Давидов; 11-01-16, 21:53.
                              TT-Tuning Team
                              АСК Добрич

                              Коментар


                              • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                                Опаля, Льоб май е изтаванил бъгито

                                https://www.facebook.com/dakar/video...74144/?theater
                                before: Kawasaki ZX10R 2009
                                after: KTM 690 SMC R 2015

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X