Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

    Те КТМ, "дърпат конците" от 2001 ли беше, без прекъсване, Кома е директор от тази година, аз не съм им фен, но не ми пречи, да съм обективен. Бареда ми е любимец сред мотоциклетистите от няколко години, просто защото като скорост е Номер 1, само, че за Дакар трябват и много други качества, тази година спря да ми е любимец, след втория пореден ден с наказание за превишена скорост в населено място? Прекалено е тъп за победител в Дакар за момента и не виждам никакво развитие в тази посока, напротив става по-зле.
    Жалко за Валкнер, но тази година не е във форма.
    Тоби Прайс е супер-фаворита, но в никакъв случай не трябва да се отписва Гонсалвеш.

    Коментар


    • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

      Никой не споменава нищо за Хирвонен, незабележим е!
      мисля, да зема а се замисля...

      Коментар


      • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

        Първоначално публикуван от Superchief Преглед на мнение
        Между другото прави ли ви впечатление, че Сайнц не дава интервюта.. Вчера след етапа е бил много ядосан.. Мисля че прекалено се е амбицирал за нова титла, но конкуренцията на Петерханзел .. и убийствено бързият Льоб го кара да бъде много изнервен..
        Много си прав. Като гледам май Сайнц става като Алонсо от Формулата-ако не е на първо място,винаги някой друг му е виновен! На това му викат-ревльо!
        Иво (таксито) Андреев
        0988 91 80 50
        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

        Коментар


        • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

          Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
          Никой не споменава нищо за Хирвонен, незабележим е!
          Колко да е забележим с Минито, той Ал Атия рядко се вижда, а какво остава за Хирвонен.

          Коментар


          • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

            Хирвонен - страшно незабележим на 6-та позиция в оверола - тихите води са най-опасни... Просто Пежо са много бързи тази година
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hirvonen-dakar.jpg
Прегледи:1
Размер:125.4 КБ
ID:5698181

            Gordini в действие (етап 6)
            https://www.facebook.com/diego.galla...7196859711474/
            Последно редактирано от bellew; 09-01-16, 18:01.

            Коментар


            • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

              Този път Ал Атия, май нещо не му върви, дано има късмет! Пича ме кефи как кара!
              0887 526 564/ 0897 933 755 /

              Коментар


              • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                Никой не споменава нищо за Хирвонен, незабележим е!
                Всъщност представянето му е повече от забележително... Това е най-бързото Mini след това на АлАтия.. при условие че започнаха с огромна армада.. Кара почти без грешки.. Отлично се справя с навигацията! Беше си поставил за цел да завърши Дакар.., а в момента има възможности да влезе в Toп5

                Ако не е изумителното представяне на Себ / Льоб / то Хирвонен щеше да бъде една от звездите до момента за които да се говори много..

                Peugeout определено имат недостижима към момента скорост, а Mini почиваха на стари лаври и бях подценили заплахата от заводският отбор.. Дори и Peugeot да не се представяха толкова добре Toyota в различните и модификации /Южно Африканска и Белгийска/ също е отбелязала значим прогрес и ги мачка често по етапите..
                Последно редактирано от Superchief; 09-01-16, 17:44.

                Коментар


                • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                  Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                  Много си прав. Като гледам май Сайнц става като Алонсо от Формулата-ако не е на първо място,винаги някой друг му е виновен! На това му викат-ревльо!
                  Та аз откакто се помня все някой друг му е виновен.
                  ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да караш TOYOTA.

                  Коментар


                  • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                    Гледах клипа от преминаването на Гордън, дето го сподели колегата bellew .... Въпроса ми е как ли кара Льоб ?
                    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                    Коментар


                    • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                      Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                      Гледах клипа от преминаването на Гордън, дето го сподели колегата bellew .... Въпроса ми е как ли кара Льоб ?
                      Само това намирам в момента за карането Льоб (в случая Пежо),което е малко рекламно, ама ще изскочи нещо



                      това е от етап 5 ама ги няма Пежа-та



                      като съм тръгнал ... и Ванагас от етап 6 (Пежо се вижда на 1:06 от видеото)



                      и Гордън за етап 6 - и как не са сложили достатъчно гориво



                      сега намерих това за Льоб по завоите
                      https://vine.co/v/ihjn2TdPqQx
                      Последно редактирано от bellew; 09-01-16, 19:36.

                      Коментар


                      • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                        Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                        Гледах клипа от преминаването на Гордън, дето го сподели колегата bellew .... Въпроса ми е как ли кара Льоб ?
                        Това преминаване на Горди е в стил ала Коко Чолаков,само дето нямаше овраг да го обърне.И двете ги гледах поне по 20 пъти един след друг.
                        2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                        Коментар


                        • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                          Първоначално публикуван от Ro-di Преглед на мнение
                          Те КТМ, "дърпат конците" от 2001 ли беше, без прекъсване, Кома е директор от тази година, аз не съм им фен, но не ми пречи, да съм обективен. Бареда ми е любимец сред мотоциклетистите от няколко години, просто защото като скорост е Номер 1, само, че за Дакар трябват и много други качества, тази година спря да ми е любимец, след втория пореден ден с наказание за превишена скорост в населено място? Прекалено е тъп за победител в Дакар за момента и не виждам никакво развитие в тази посока, напротив става по-зле.
                          Жалко за Валкнер, но тази година не е във форма.
                          Тоби Прайс е супер-фаворита, но в никакъв случай не трябва да се отписва Гонсалвеш.
                          Аз затова преди една година казах , че Хонда няма опитен състезател като Кома , затова не могат да спечелят ралито. Кома е много добър състезател , има достатъчно добра техника и достатъчно добра психика , докато Бареда е много бърз , но няма психика. Без Деспре и Кома в ралито , 5-6 човека може да го спечелят , но е въпрос на късмет.
                          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                          Коментар


                          • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                            Аз залагам на Тоби Праис. Фаворит ми е още от миналата година. Определено знае и може да кара бързо. А всичко което сме видяли от него до този момент показва, че кара освен бързо, но и доста умно.
                            Иван Маринов
                            Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                            ЕНДУРО ВАРНА

                            Коментар


                            • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                              Kaкво правят Хонда нищо освем да лежат на стари лаври, докато КТМ последните години си развиват моторите в Ендурото и разновидностите му а в спорта натискат яко. Хонда ако се мерне тук там е екзотика ма некой върл фен ако не я представи няма кой. В кроса нещата и те вървят натам. За ралито в Аржентина намалиха кубатурите защо, защото японците нямат машина не само Хонда а и да има няква вяла конкуренция. И докато условията за внос в Щатите са в полза на японците тея нема и да си мръднат пръста да направят нещо да си развият машините. А за Кома човека си е победител, а победителите не вървят ръка за ръка с по-ниска класа отбори.
                              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                              Коментар


                              • От: РАЛИ ДАКАР 2016: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ

                                Последно за Зебрата на Шишери (понеже много ме е яд за "Never Give Up") на база информация от тук https://www.monsterenergy.com/home/#...rit-forced-out
                                Отказва се защото не са успели да подготвят бъгито за "състезание при безопасни условия" за етап 6. Шишери казва че е изключително разочарован да вземе решението за отказване.
                                След контролна точка 4 на етап 5 са карали без серво на волана и двамата с навигатора са се борили 170км с управлението на колата при висока надмосрка височина и планински терен.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:st5-zebra-1.jpg
Прегледи:1
Размер:174.8 КБ
ID:5698215
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:st5-zebra-2.jpg
Прегледи:1
Размер:143.9 КБ
ID:5698216

                                ... а междувремнно Гордън малко без колело приключва етап 7
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:st7-gordnon-no-wheel.jpg
Прегледи:1
Размер:21.6 КБ
ID:5698217
                                Последно редактирано от bellew; 09-01-16, 21:19.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X