Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

    Aз ,като редовен "кибик" на този тип състезания нещо почвам да се обърквам.Изискванията и правилата започват да добиват обема на НК.Същото се отнася и тълкуване им!Когато феновете на трасето започват да стават по-малко от състезатели плюс обслужващи и контролиращи-става нещо като студийно кино,само за ценители!Не ,че някой е длъжен да ни прави шоу на "кибиците",ама нещо съм объркан!
    Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
    Пламен Златарев 0888 66 03 18

    Коментар


    • #47
      От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

      Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
      Броят на зоните ще е по-голям и не във всички ще карат и 3-те класа едновременно. Някои ще за общи само за 2 класа, може да има и зони само за един клас, а времето за преминаване на дадена зона ще е съобразено със сложността и . Например представи си 8 зони на ден за Прототип по 15 мин във всяка зона, имам предвид общото време за деня ще се увеличава, не времето в една зона
      Ясно

      Коментар


      • #48
        От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

        Първоначално публикуван от optisprint teteven/Пламен/ Преглед на мнение
        Aз ,като редовен "кибик" на този тип състезания нещо почвам да се обърквам.Изискванията и правилата започват да добиват обема на НК.Същото се отнася и тълкуване им!Когато феновете на трасето започват да стават по-малко от състезатели плюс обслужващи и контролиращи-става нещо като студийно кино,само за ценители!Не ,че някой е длъжен да ни прави шоу на "кибиците",ама нещо съм объркан!
        С цялото ми уважение към вас г-н Златарев .
        Не мога да разбера къде,или в какво се състои вашето притеснение относно публиката при условие,че ще има по-вече и по-яко каране?
        Мисля,че друго ще е притеснително за вас и всички представители на отразяващи оффроуд мероприятия, различни медии
        Например, как да прецените къде е по-интересно когато вече карането ще се случва в няколко зони,в едно часово време от трите класа ???

        Коментар


        • #49
          От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

          Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
          Броят на зоните ще е по-голям и не във всички ще карат и 3-те класа едновременно. Някои ще за общи само за 2 класа, може да има и зони само за един клас, а времето за преминаване на дадена зона ще е съобразено със сложността и . Например представи си 8 зони на ден за Прототип по 15 мин във всяка зона, имам предвид общото време за деня ще се увеличава, не времето в една зона
          А как ще се процедира като на дадена зона има застанал участник от клас модифициран и прото?Зоните ще се отварят и затварят последователно по класове както направи с някой зони Илиян на разград или ще си чакаме?
          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

          Коментар


          • #50
            От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

            Първоначално публикуван от rock crawler Преглед на мнение
            С цялото ми уважение към вас г-н Златарев .
            Не мога да разбера къде,или в какво се състои вашето притеснение относно публиката при условие,че ще има по-вече и по-яко каране?
            Мисля,че друго ще е притеснително за вас и всички представители на отразяващи оффроуд мероприятия, различни медии
            Например, как да прецените къде е по-интересно когато вече карането ще се случва в няколко зони,в едно часово време от трите класа ???
            Ми истинската публика намалява, за сметка на кебапчиите!Усложнените правила и изискавания ще създават безкрайни неудобства за съдии и организатори.Докато се разгледат всички контестации и публиката си заминала, награждаването става пред камерен състав и така!Отразяването го правим за наш и на феновете кеф и доходите ни не зависят от това.В крайна сметка , каквото хванем -това е, не може да се хване всичко!И публиката не може да гледа всичко!Не знам!Просто споделям мнение,никой не длъжен да съобразява с мен - нито съм спонсор, нито състезател!
            Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
            Пламен Златарев 0888 66 03 18

            Коментар


            • #51
              От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

              Първоначално публикуван от optisprint teteven/Пламен/ Преглед на мнение
              Ми истинската публика намалява, за сметка на кебапчиите!Усложнените правила и изискавания ще създават безкрайни неудобства за съдии и организатори.Докато се разгледат всички контестации и публиката си заминала, награждаването става пред камерен състав и така!Отразяването го правим за наш и на феновете кеф и доходите ни не зависят от това.В крайна сметка , каквото хванем -това е, не може да се хване всичко!И публиката не може да гледа всичко!Не знам!Просто споделям мнение,никой не длъжен да съобразява с мен - нито съм спонсор, нито състезател!
              Незнам за другото ама снимайте както можете и знаете.Мен лично ми е много приятно после да гледам клипове.Сам си седя и гледам ли гледам псувам си се сам.Иде ми даже и шамар да си одаря понякога.Само да има повече от 1 място за заснемане.И ще е перфектно.
              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

              Коментар


              • #52
                От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                Прав сте г-н. Златарев, и вашето мнение има значение поне за мен защото
                гледната ви точка е независима и това е важно!

                Коментар


                • #53
                  От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                  И аз да кажа какво мисля. Разделянето на три класа е добре но ограничаването на гумите в клас модифициран до 85см. според мен не е правилно. Поне тях ги пуснете до 90см. за да има място за растеж в този клас.
                  ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                  ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                  0896 846 246

                  Коментар


                  • #54
                    От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                    Аз мисля,че в два класа еднакви критерии не е правилното решение.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                      Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                      Аз мисля,че в два класа еднакви критерии не е правилното решение.
                      Незнам ама според мен трябваше да се пипне клас експерт.Но щом така са решили просто караме с ново име и още изисквания.Щом трябва така да бъде.
                      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                      Коментар


                      • #56
                        От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                        Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                        Незнам ама според мен трябваше да се пипне клас експерт.Но щом така са решили просто караме с ново име и още изисквания.Щом трябва така да бъде.
                        Първо искам да ти пожелая успешна година, много здраве и късмет.
                        И ако не е нахално от моя страна,искам да ме запознаеш с това което е важно да се обсъди за прото класа.
                        Може и на ЛС. ако прецениш.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                          Радвам се че ще има още едно състезание тази година и то на място което е достъпно за хора от цяла България.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                            Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                            Незнам ама според мен трябваше да се пипне клас експерт.Но щом така са решили просто караме с ново име и още изисквания.Щом трябва така да бъде.
                            На всички е ясно, че има нужда от още един клас- т.нар. про-модифициран, който да е между модифициран и прототип. Това са машини с рами и купета, приличащи на джипове, без завиващи задни мостове, джипове като тези на Асен, Светльо, Дани от Чипровци, Киров и др. За съжаление тази година нямаме финансовата възможност да отделим такъв клас. А и "тръбарките" не са достатъчно на брой за отделен клас. Затова тази година ще е така, а догодина, ако машините се развият ще има и такъв междинен клас!
                            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                              Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                              На всички е ясно, че има нужда от още един клас- т.нар. про-модифициран, който да е между модифициран и прототип. Това са машини с рами и купета, приличащи на джипове, без завиващи задни мостове, джипове като тези на Асен, Светльо, Дани от Чипровци, Киров и др. За съжаление тази година нямаме финансовата възможност да отделим такъв клас. А и "тръбарките" не са достатъчно на брой за отделен клас. Затова тази година ще е така, а догодина, ако машините се развият ще има и такъв междинен клас!
                              Разбираемо е от финансова гледна точка.И си много прав.В тези времена е трудно да се организира състезание няма кой по-добре от вас да го знае.
                              Иматате опит и знания до машини след няколко години състезания.
                              Радвам се че веригата се развива и променя но на разград останах със следното впечетление.
                              1.Клас Ентусиаст:Стандартни джипки с гуми до 85-см без изменения в конструкцията който участват на затворено трасе без ограничение на вида на гумите.
                              2.Примерно Клас хоби:джипки с гуми от 85-см с наличие на задължителна предпазна клетка в трасе тип "зони".
                              3.Клас ПРОТО тръбни конструкций или автомобили на който (неможе да бъде определен модел и марка от пройзводител) без ограничение на гуми в трасе тип "Зони" с повишена степен на трудност
                              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                              Коментар


                              • #60
                                От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2014

                                Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                                На всички е ясно, че има нужда от още един клас- т.нар. про-модифициран, който да е между модифициран и прототип. Това са машини с рами и купета, приличащи на джипове, без завиващи задни мостове, джипове като тези на Асен, Светльо, Дани от Чипровци, Киров и др. За съжаление тази година нямаме финансовата възможност да отделим такъв клас. А и "тръбарките" не са достатъчно на брой за отделен клас. Затова тази година ще е така, а догодина, ако машините се развият ще има и такъв междинен клас!
                                А ние тази година влизаме ли в"Модифициран"?
                                няма начин да няма начин
                                http://album.bg/offroad_
                                0878 613 163

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X