Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

    Аз пък си взех свински гърдички, които мисля да изпържа без олио до средно положение. Не ги обичам гьон, ма да зарозовеят. После и един тигань пражен компирт и две-три печени чушки със съответните му там салтанати-зехтин, чесънт, две капки оцет и яко магданоз ситно нарязан.
    Остана да река наздраве!
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      Не го чисти,сипи му малко бяло вино и с една вилица изстържи каквото има в тигана да се смеси с виното,после залей пържолата с това.


      Браво, Босе!
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        Не го чисти,сипи му малко бяло вино и с една вилица изстържи каквото има в тигана да се смеси с виното,после залей пържолата с това.
        След мръвките се мятат сурови зеленчуци. Докато изстине те са готови+някои подправки и с тях се обира всичко вместо разни сосове.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

          За информация на колегите с изкъртените кръчми - Васо вече не е на "Житница", бутнаха му кръчмата тия от метрото.
          Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
          имат право да гласуват на избори.

          Коментар


          • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

            Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
            След мръвките се мятат сурови зеленчуци. Докато изстине те са готови+някои подправки и с тях се обира всичко вместо разни сосове.
            Аз поне таковата ми голям....тиганЯ и всичко на куп повечето пъти.

            Ма си прав де,добре омазнен тиган се чисти с поглед и малко сол от едрата да стърже,имам и метална мрежичка като на мммммм Кан Аспарух доспехите...........после се маже пак преди да го прибера.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение

              Браво, Босе!
              Накарай мързеливия на работа и.......ми гледай сеира
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                За информация на колегите. На 200м.срещу Васо, в бившия ДК има друг Васо-преместих се там. Ако е реклама моля модераторите.......
                Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A

                Коментар


                • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                  Става ли? Мяза ли на старото?
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                    Друг Васо ли е, или си е същия. Принципно нема да им се разсърдя и ако си запазят кухнята, но го направят малко по-спретнато. Тия дни имам работа на Т.Александров, та от там да ида да апна. Тоя единия, зет ли му беше, син ли, ама е май зет де, смята по трънската математика - вика, девет и едно = единайсе.
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                      Друг Васо ли е, или си е същия. Принципно нема да им се разсърдя и ако си запазят кухнята, но го направят малко по-спретнато. Тия дни имам работа на Т.Александров, та от там да ида да апна. Тоя единия, зет ли му беше, син ли, ама е май зет де, смята по трънската математика - вика, девет и едно = единайсе.
                      Пусто плюскане Я виж по- горе на тази страница #244
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                        Печено-задушено е нонсенс - дървено желязо...
                        Кажи сега най-важното..., изпържи ли вратните меса "под прикритие", демек изцяло покрити с олио...Как се получи, вкусно и хубаво ли е ?
                        0899 шест5313нула
                        За всекиго по нещо

                        Коментар


                        • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                          Изпържи ги и ги изяде. Снощи още на момента. Може би не трябваше да ям толкова чесън с тях (изрупах една глава на скилидки).
                          То иде време да ми идва следваща идея
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                            Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                            Друг Васо ли е, или си е същия. Принципно нема да им се разсърдя и ако си запазят кухн...
                            Ако колегата не си каже, съмненията ти са основателни, поне до инспекция на обекта
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                              Изпържи ги и ги изяде. Снощи още на момента. Може би не трябваше да ям толкова чесън с тях (изрупах една глава на скилидки).
                              То иде време да ми идва следваща идея
                              И къде го турна толкоз мЯсо?
                              Да беше повикал- да ти помогнем, да не се мъчиш сам, видиш ли!
                              Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                              Коментар


                              • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                                Aма вие за колко си мислите, че става въпрос, две бройки си направих.
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X