Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

    Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
    Я да вдигнат ръце тия дето знаят що е горещ/парещ,от фурната/ хляб...И неузряло сирене...с домат,а за десерт с диня,ама от ония дето около семките имаха нещо като захаросан пясък...Деева тия прави краставици...,тогава и жените беа с по причудливи форми...А ся,кат вида некой "мъж" на 20 без керемида...
    Отиваш у "Биллата" или "Лидъла", там пекат Па и фурни си има, даже и у градо, предст`и си. Това за динята със захаросания пясък, освен, че е индиция за позасъхнала диня, и сега го има. Неузряло сирене се продава (сигур е от палмово масло , ама в другото се въдели трихомо... грешка, салмонелози някакви и туберкулозни бактериЙ). Па ако си много на зор за домашно - ей къде го с.Гинци, известно не само с водката.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

      Снощи ядох прясно сирене(на 20 ч), топъл хляб от домашна хлебопекарна и диня, уж българска мичуринка от пазара. За останалото не съм гледал, имаше узо.
      пп сиренето и хляба са правени на мястото на сбирката
      Последно редактирано от veskov; 26-08-16, 21:01.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

        Ми аз дигам, ма то кво толко - рядкост се явява узрялото сирене всъщност (а па да не е шупливо хептен).
        Голям проблем ми се явява да уговоря жената да престане да купува от всевъзможни бабки, дядки, лелки и чичковци, пустото му домашно. То някаква безобразна пихтия, бъркана по килери и мази, развалено още докато е било мляко. Ма - нали - до-омашно-о и всички са луднали.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

          Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
          Туй ми харесва,ще пробвам. Ама мисля да сложа освен пилешко и свинско, а може и телешко. Пък и някой натурален суджук да фърля вътре. Баси, вече ми потекоха лигите.
          Ако сложиш и малко кисело зеле - готова капама.
          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

          Коментар


          • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Хапсолютно - прословутите 10 см
            Едни им викат 10, други им викат 20 ...

            Първоначално публикуван от Stany Преглед на мнение
            Брей каква чревоугодна тема!
            Сещам се за агнешка главичка/и на фурна. Еле мозъка... Пък и езика не му отстъпва.
            А очите ?!
            От главичка докарвам 300-350гр. мръвка, а и обезкостяването е част от кефа.
            Това поръсено със шкембе-комплекта става страхотно, но червеният пипер трябва да е ситен.

            Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
            Я да вдигнат ръце тия дето знаят що е горещ/парещ,от фурната/ хляб...И неузряло сирене...с домат,а за десерт с диня,ама от ония дето около семките имаха нещо като захаросан пясък...Деева тия прави краставици...,тогава и жените беа с по причудливи форми...А ся,кат вида некой "мъж" на 20 без керемида...
            Вдигам !

            На село, докато донеса хляба от фурната, половината заминаваше !
            А мен ме кефи да отчупя кората с част от средата, това поръсено със шарена сол и хубаво стегнато сирене.

            Абе що никога не съм ял рибни кюфтаци ?!
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

              ...
              Последно редактирано от davc; 26-08-16, 21:57.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                Смирено уведомявам колегата фил че при следващо пръскане на публиката със спермокомпенсиращи простотии и непредизвикани обиди картона ще остане само сладък и бленуван спомен...
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                  Колеги къде в София има заведение, което да правят свински ушенца на скара, такова се предлага масово в Стара Загора и в Сливен, а в София? Аз си правих в къщи на грил тигана, ама друго си е на скара на дървени въглища

                  Коментар


                  • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    ...
                    Вдигам !
                    ...
                    В тва беше еротиката едно време...Да занесеш в къщи необезчестен хляб...

                    Коментар


                    • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                      Само покрай празници когато ще се събират повече хора и се чакаше с часове за парещ хляб. Купува се повече в последния работен ден и съответно не можеш да ги наапеш всичките, не са ябълки я.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                        Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                        Колеги къде в София има заведение, което да правят свински ушенца на скара, такова се предлага масово в Стара Загора и в Сливен, а в София? Аз си правих в къщи на грил тигана, ама друго си е на скара на дървени въглища
                        Сещам се за едно, ама няма да ти харесат... цените "Манастирска магерница"
                        Последно такива съм ял в... Костинброд и то преди години, а тази година - в някаква крайпътна кръчма около Казанлък.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Сещам се за едно, ама няма да ти харесат... цените "Манастирска магерница"
                          Последно такива съм ял в... Костинброд и то преди години, а тази година - в някаква крайпътна кръчма около Казанлък.
                          Брей, то заведението е било близо до НДК - и аз да не съм го видял за толкова години, непременно ще го посетим, благодарско за инфото

                          Коментар


                          • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                            Смирено уведомявам колегата фил че при следващо пръскане на публиката със спермокомпенсиращи простотии и непредизвикани обиди картона ще остане само сладък и бленуван спомен...
                            Колегата ФИЛЛ има удоволствието да Ви съобщи,че се оттегля от Вашия форум.И с удоволствие завещава спермокомпенсиращите простотии на Ред: да бе, ще те оставя пак да обиждаш - блажени са вярващите
                            Последно редактирано от Goblin; 26-08-16, 22:03.

                            Коментар


                            • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                              Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                              Колегата ФИЛЛ има удоволствието да Ви съобщи
                              Не ми е работа, ама кво печелиш?
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                                Печели модераторските благодарности че ни спестява ядове, и последен опит да осере с нищо непредизвикал го съфорумец понеже така е решил (което няма да мине). Жив и здрав, всичко най-най...
                                Издъних се на Тюринг теста

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X