Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
    А очите ?!
    Ау-у, с извинение, ма ей тва си е отврат (по оня виц: аз толко ракия не мога да изпия).
    На жената дядо и (той практически ми се явяваше тъст), ги имаше за връховръх на връховръховете. Съответно, при случай - като засвидетелстване на уважение в максималната му степен - ми ги предоставяше. А аз джвакам - дешода...
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Ау-у, с извинение, ма ей тва си е отврат (по оня виц: аз толко ракия не мога да изпия).
      На жената дядо и (той практически ми се явяваше тъст), ги имаше за връховръх на връховръховете. Съответно, при случай - като засвидетелстване на уважение в максималната му степен - ми ги предоставяше. А аз джвакам - дешода...
      Да ме прощаваш ама чифт агнешки очички са едно от най вкусните неща от агнето
      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

        Еми да сме простени всички.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
          А очите ?!
          От главичка докарвам 300-350гр. мръвка, а и обезкостяването е част от кефа.
          Щом от един череп може да се изкарат 300 г мръвка (вкл. деликатеси-мозък, очи и език), габровците са гола вода като се фалят, че една махала прави цяла година гозби с една върва черупки от охлюви
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

            Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
            Я да вдигнат ръце тия дето знаят що е горещ/парещ,от фурната/ хляб
            Начи, имаше една хлебарница у едно софийско село, страшен хляб правеха, два вида. Едни кръгли, бели самуни и втори вид, по-луксозен горната кора май я мажеха с яйце ли нещо, не си спомням, хем от училище ни бяха завели там да ни покажат как се прави хляба на народа. Та на тая хлебарница, събота и неделя, се виеха опашки, софиянци ходехме там да си вземем хляб, туристите дето минаваха от там на разходка по Витоша и те.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

              В зората на демокраСтията (нали правилно се изразявам?) се навъдиха малки фурни, предимно с турско оборудване, по села и квартали. Нещо ги ударИа евроГейските изисквания и изпозатвориха. Всъщност, имам познати, пробвали се в този бизнес - затвориха още преди това, щото данъчни много яко ги подгониха. Имаше и някаква чисто финансова дЕлавера - зърното беше облагаема доставка с ДДС, пък брашното и хлябът бяха известно време необлагаеми. Но и сега има квартални фурни, най-големи опашки се вият там за козунаци по Великден и така се забелязват, като наближи този празник.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                Я да вдигнат ръце тия дето знаят що е горещ/парещ,от фурната/ хляб.....
                Не да си вдигна ръцете , трябва прав да стана.
                Отраснал съм до фурна , даже и ограда нямахме от тази страна.
                И станах шампион по ловене на мишки.

                Коментар


                • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                  Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                  Не да си вдигна ръцете , трябва прав да стана.
                  Отраснал съм до фурна , даже и ограда нямахме от тази страна.

                  И станах шампион по ловене на мишки.
                  Така е !
                  Ял си бЕл лЕб, ял сиии !

                  До коя година работеше, помниш ли, щото аз смътно ?
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    В зората на демокраСтията (нали правилно се изразявам?) се навъдиха малки фурни, предимно с турско оборудване, ...
                    Е то с това турско оборудване правеха един хляб, дето няма нищо общо с хубавия ръчен.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                      Така е !
                      Ял си бЕл лЕб, ял сиии !

                      До коя година работеше, помниш ли, щото аз смътно ?
                      До около 80-те .И на мене вече ми се размиват спомените.
                      Но никога не съм се редил на опашката -минавах през задната врата.
                      А и там гювечи и домашни баници се печаха.

                      Коментар


                      • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Е то с това турско оборудване правеха един хляб, дето няма нищо общо с хубавия ръчен.
                        И такава фурна имаше . Сега е фитнес.
                        Айде Чавдаре познай на коя улица беше.

                        Коментар


                        • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                          Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                          И такава фурна имаше . Сега е фитнес.
                          Айде Чавдаре познай на коя улица беше.
                          Да не е нЕкой връх ?!

                          Ма тоя фитнес е само за истински мЪже,
                          а и на такива смърди !
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            Е то с това турско оборудване правеха един хляб, дето няма нищо общо с хубавия ръчен.
                            Да, гадничък си е тоя хляб, то турски хляб заради тия фурни стана нарицателно. Иначе едното време харесвах и заводския хляб, не беше като сегашния такъв, който го наподобява на външен вид,но много се рони и му се отлепят корите.
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                              Да не е нЕкой връх ?!

                              Ма тоя фитнес е само за истински мЪже,
                              а и на такива смърди !
                              Мани ебавките.
                              По последни данни за най хубав ръчен хляб -фурната в Бенковски.

                              Коментар


                              • От: Кулинарно порн0 за пре-десетоноемврийски дъртаци

                                Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                                До около 80-те .И на мене вече ми се размиват спомените......
                                А и там гювечи и домашни баници се печаха.
                                В неделя всички бачкаха и печаха на ,,частниците"-кой какво си занесе. За 1 май и Нова година (Гергьовден и Коледа нямаше) някъде раздаваха големи тави и/или приготвеха твое животно. М-у 13 и 14ч получаваш и се почва.
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X