Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Има доста по-хубави телефони от Ипхоня, жалко, че не са по 500 лв
    Но в момента водещите са самсунг...

    Коментар


    • Ха ха ха.Гнусмаза бил водещ .Какво по-олеснено от един iPhone или всяко устройство с iOS.Лесен достъп до всичко,всяка игра/приложение тръгва без да крашва като тези с "андроид".
      След по-малко от месец ще видите какво се казва СМАРТФОН.
      Kawasaki KX250F

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Първоначално публикуван от nvkolev Преглед на мнение
        Ха ха ха.Гнусмаза бил водещ .Какво по-олеснено от един iPhone или всяко устройство с iOS.Лесен достъп до всичко,всяка игра/приложение тръгва без да крашва като тези с "андроид".
        След по-малко от месец ще видите какво се казва СМАРТФОН.
        Пазара говори кое-що. Виж тук, при това за САЩ, където нагризаните имат най-много и най-яростни фенове:
        http://www.webpronews.com/comscore-m...-share-2012-07

        Ако не ти се чете, накратко:
        - дял при продажби на смартфони: 26.7% SAMSUNG срещу 15% Apple
        - дял при операционни системи за смартфони: 51% Google срещу 32% Apple

        Коментара смЕтам да е излишен. А и извън САЩ картинката със сигурност е още по-интересна.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
          точно днес го гледах/пипах/ = на мен пък ми хареса, и противно на общото мнение, ми хареса щото е по-малък от сегашното ми НТС.. естествено си има и недостатъци /по информация от нета/ но такъв ми е бюджета, 1500 лв. за телефон /айфон/няма да дам, на пътя да ги намеря!!!
          А, аз не съм те убеждавал дали е хубав или не. Казах само собственото си мнение, и това че поне аз не мога да преценя по картинка в нета дали един телефон ме кефи. Това специално даже ми беше фаворита пред самсунга и една нокиа. Ама преди да ги видя на живо.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Аз се спрях на Samsung Galaxy Ace 2 след като се колебах между него, НТС Оне Въ и Сони Х-периМъ СОЛА и засега не съжалявам за избора.. независимо от по-старата ОС. Вероятно ще има 4.0 .. ама може и друг път.

            Даже пуснах една отделна тема тъй като търсачката не даде резултат. Взех го заради по-малкия размер и сравнително същите качества без да е с големината на джапанка.

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
              Тези дни и аз ще сменям телефона и съм се спрял на следните няколко модела:
              LG Optimus L5, HTC Wildfire S и Motorola Defy mini. Вие кой бихте избрали и защо?
              След като и тук прочетох лоши мнения на моторлата я изключих от списъка и на нейно място включих Самсунг Галакси Асе. Вчера след работа отидох из магазините да ги видя на живо и се оказа, че самсунга и НТС ги няма и няма да ги зареждат повече, а ЛГ-то е много голямо и се отказах от всичките. Направих нов списък с подходящи и дилемата беше между LG Optimus L3, HTC Desire C и Sony Xperia U. В крайна сметка си купих LG-то тъй като цената му беше на половина от тази на Сонито и с 2/3 по-ниска от на НТС-то. Недостатък му е по-лошата камера и по-малкото RAM памет, но за тези пари е супер.
              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
              Телефон - в профила!

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                до 500 лв. избрах SONY XPERIA SOLA, ако някой има сериозни доводи против, да казва!
                взех го и вече 3 ден го ръчкам /инсталвам приложения,де/, телефончето е супер, но май се дължи на андроида....... как съм издържал 2 години на вин 6,5, не знам?????
                батерията му пада бързо, но при тоя тормоз няма начин....... чакам андроид 4, да видя дали ще има разлика
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                  .....чакам андроид 4, да видя дали ще има разлика
                  Ще има разлика, ще пада още по -бързо батерията
                  LZ1PER

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Galaxy Ace е заменен от Galaxy Ace+

                    Иначе, за да не пада батерията много бързо - има програмки за пестене.
                    Андроид 4 едва ли ще даде нещо много повече от 2.3.5. Аз на моя Galaxy S2 въобще не намирам за нужно да слагам по-голямата версия.
                    И не виждам на какво основание някой може да твърди, че Android забивал! Това пък просто е долна лъжа. Възможно е някой конкретен модел телфон да забива, но точно за андроид това не е вярно. Напротив, има много приложения, написани неграмотно - андроид ги открива, затваря и телефона си работи чудесно.
                    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Вярно, че Андроида < 'рупа батерията, кат' мишка сух 'ляб > .
                      Направо се чува как свършва.
                      Със старото ми HTC, Windows-а караше по 3 дни.
                      Андроид - 1 ден.
                      Затова го и продадох.
                      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Андроид рупа батерията кат мишка самосвал със зърно!

                        ОС-а харчи около 3-4% от батерията. Най-много консумира дипслея, след това разни приложения измежду които лидер е скайп. Затова на телефона не ползвам скайп. Има много по-цивилизовани приложения като Facebook Messenger и Viber. Доста харчи и когато е постоянно свързан към интернет. Това е. HTC HD2 с Windows Mobile 6.5 издържаше по-малко от ден с пълно зареждане на батерията. Така че да не търсим издръжливост на батерия от ОС. По-скоро е от начина на употреба.
                        ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                        СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Съгласен съм, дисплеят и други компоненти са много по-сериозни консуматори. За това, че Андроидът харчел много повече от WM 6.1/6.5 не съм съгласен - нямате една база за сравнение. А HD2 няма добра (подобаваща на модела) батерия, особено на 4,3" дисплей. За това, че Андроидът цепел - пак не съм съгласен. Отново опира до хардуерните възможности на конкретния модел смартфон.
                          Hyundai Terracan 2.9 CRDi '04 163h.p.

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Още разучавам телефона си и имам един проблем и няколко въпроса. Проблема е, че като свържа телефона с компютъра(с USB) ми спира интернета, защо? От вчера си играя с ГПС-а и стигнах до извода, че нямам свястна програма за ГПС и карта и за това ми я зарежда бавно от нета(googlemaps), препоръчайте някоя? По принцип трябва да имам дигитален компас на телефона, но не го намирам в приложенията, трябва да го инсталирам допълнително ли?
                            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                            Телефон - в профила!

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Като свържеш телефона с компютъра вероятно започва да ползва интернета от компютъра, затова спира неговия. Има някакви приоритети, които вероятно се задават.

                              Гугълмапс не е никак лоша. Защо бавно? Интернета ли ти е бавен?

                              За дигиталния компас не знам, но ако го нямам в приложенията вероятно можеш да си намериш безплатен такъв в Google Play. Нали имаш акаунт в gmail?
                              ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                              СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                              Коментар


                              • Re: Какъв телефон (смартфон).

                                Sygic GPS Navigation - поне така твърдят по андроид форумите, а компаси има в гугъл плей колкото искаш (безплатни).
                                Ако ползваш онлайн карта гугъла е най добре, има и някакво Иго но не съм го пробвал, като цяло аз ще си чакам Гармин за Андроид дотогава ако ми потрябва, гугъл мапс.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X