Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    за навигация Sygic със IGO имам ядове защото трябва да си намериш точно за твоя дисплей
    откакто си смених версията на андроида нямам блутут така че фнимавай
    Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
    Калоян Кирилов
    LZ2ZGT

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Опитай и Навигон. Може и да ти хареса. Поздрави.
      Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
      "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
      "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

      Коментар


      • От: Re: Какъв телефон (смартфон).

        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
        ..., като цяло аз ще си чакам Гармин за Андроид дотогава ако ми потрябва, гугъл мапс.
        А те, Гармин, знаят ли че ги чакаме ? Дават ли някаква надежда ?
        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

        Коментар


        • Re: Какъв телефон (смартфон).

          Оф знаят ама имат някакъв договор, май с АСУС.

          Коментар


          • От: Re: Какъв телефон (смартфон).

            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
            Оф знаят ама имат някакъв договор, май с АСУС.
            Какво значи това. Че ако си взема таблет Асус, на него ще има гармин ?
            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

            Коментар


            • Re: Какъв телефон (смартфон).

              Не знам, скоро не съм гледал но мисля че имаше телефони с гармин.

              Garmin nuvifone е андроид и е правен от асус, демек за него става въпрос, дефакто софтуера го има за андроид.
              Последно редактирано от Daniel; 04-09-12, 09:35.

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Гармин имаха взаимоотношения с Асус и предлагаха 2-3 телефона "Nuvifone".
                Имаше с Win Mobile 6.5 и с Андроид. Асус имаха изключителни права над гарминската навигация за андроид - такава имаше само в тези техни телефони. За уин-а имаше алтернатива - старото Garmin Mobile XT. Имаше и доста опити за извличане и преработване на приложението от андроидските нувифони за да работи на произволен телефон. За съжаление всички подобни теми по всякакви форум бяха затворени и работата по това прекратена заради оплаквания от Гармин/Асус. Май така и никой не успя да го подкара на друг телефон.
                Геотрейд предлагаха тук само един Нувифон с Win Mobile обаче
                Миналата година някъде Гармин и Асус развалиха бизнеса и спряха да ги правят. Асус успяха някак си да си задържат правата над гарминската навигация и такава свободна в Маркет-а не се появи (както примерно излезе за Iphone и Windows Phone).

                За момента единствените 3 платформи, на които може да се качи Гарминска карта са Симбиан, Win Mobile (стария, не тия новите нокии и т.н.) и Iphone. За новия Windows Phone също има, но там май не могат да се качват карти а е само онлайн.
                Като само на Айфон-а приложението е актуално и включва съвременните екстри като lane assist, jnction view, 3D карти и т.н. Могат и да се качват призволни карти. Заради него в момента съм с такъв телефон...
                Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                Seat Leon 2007 1.9 TDI

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                  Като свържеш телефона с компютъра вероятно започва да ползва интернета от компютъра, затова спира неговия. Има някакви приоритети, които вероятно се задават.

                  Гугълмапс не е никак лоша. Защо бавно? Интернета ли ти е бавен?

                  За дигиталния компас не знам, но ако го нямам в приложенията вероятно можеш да си намериш безплатен такъв в Google Play. Нали имаш акаунт в gmail?
                  По скоро става обратното, компютъра започва да мисли, че взима нет от телефона и спира нета на компютъра, а на телефона е изключен. От googlemaps съм доволен, идеята е да не зарежда карта от нета, а да има такава на телефона. Ще пробвам програмите които препоръчахте, картите колко са големи горе долу? Компаси видях, че има и ще си изтегля някой. Иначе съм доволен от позиционирането на GPS-a, отчита ми движението в стаята дори, при това почти без забавяне.
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                    .. От googlemaps съм доволен, идеята е да не зарежда карта от нета, а да има такава на телефона. ...
                    Ей тука е скрит ключа от бараката.
                    Как става тази работа ?
                    Всичко, което съм изчел до момента, показва, че за България подобна опция не съществува.
                    Още повече - безплатна.
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Вчера след доста мислене си взех Нокиа 808;според нета последния Симбиан и най-добрият фотоапарат сред телефоните.
                      Прилагам снимка:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-09-04-0120.jpg
Прегледи:1
Размер:179.5 КБ
ID:5404541
                      0+

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                        Ей тука е скрит ключа от бараката.
                        Как става тази работа ?
                        Всичко, което съм изчел до момента, показва, че за България подобна опция не съществува.
                        Още повече - безплатна.
                        http://www.engadget.com/2012/06/27/g...fline-android/
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Първоначално публикуван от Emil_PB Преглед на мнение
                          Вчера след доста мислене си взех Нокиа 808;според нета последния Симбиан и най-добрият фотоапарат сред телефоните.
                          Прилагам снимка:

                          [ATTACH=CONFIG]488907[/ATTACH]
                          Стига бе. В описанието на този тел пише 41 мегапиксела
                          Аз не знаех, че има и апарати които снимат в такава резолюция...
                          Колега, какъв е реалния размер на снимка със високо качество и резолюция на телефона?

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Огледал съм се нещо напоследък към Самсунг Ноте 2. За личен телефон ще е, малко ще се използва като GSM, повече като таблет и преглед на Office документи. И да е се вижда все пак нещо на екрана, ама и да не е много голям
                            Досега използвам Нокиа Експрес Мюзик, но вече си остаря моделчето, но все пак вече три години не ме е предало.
                            ... to be continued

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Има поне няколко ОФФлаин навигации приложения(демек телефона може да не е в ГСМ мрежата) за разните му телефони. ТомТом има за Ябълковия телефон, Иго и Сиджик има за андроид...е сега може би Гарбич няма ама да се надяваме че ще изкочи заека отнякъде.......Гореупоменатите навита вършат много свясна работа в Бг,а в западна европа са си ОК отвсякъде.

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                                Стига бе. В описанието на този тел пише 41 мегапиксела
                                Аз не знаех, че има и апарати които снимат в такава резолюция...
                                Колега, какъв е реалния размер на снимка със високо качество и резолюция на телефона?
                                10-12 МБ са снимките, видеото 150 МБ/минута мр4.
                                0+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X