Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Да кажем така, аз досега несъм имал смартфон, демек съм пълен лаик. Та ме интересува общи впечатления от този смартфон?

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Само да вметна - в някои от смарт телефоните на Самсунг освен стандартния приемник за GPS има и такъв за Глонас.
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Я виж ти! Интересна новина, а може ли да се уточни, в кои модели има този приемник?

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
          Аз ще бъда кратък! Единствения разумен и оправдан избор на смартфон, ако наистина имате нужда от такъв, а не ви гони гъзарията е Iphone! Всичко друго са сполучливи или не до там имитации на концепцията! Операционната система и надежността като цяло са без аналог! За функциите въобще няма нужда да отварям дума... От както притежавам този телефон, не нося лаптоп със себе си! Пиша това след като съм притежавал почти всичко каквото се сетите от високия ценови диапазон...

          Ей така се Раждат Легендите и заради този си ефект върху хората (Безрезервна Вяра в Тоталното Превъзходство на i сиктир) Епъл разполагал с над 100 МИЛИАРДА Кеш, да им е честито!
          Моят Коментар е - iPhone за момента Няма нито едно техническо или функционално предимство над съизмеримите като цена (а те всички са по-евтини) андроид устройства или поне аз не съм виждал/чувал за такива.

          Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
          Я виж ти! Интересна новина, а може ли да се уточни, в кои модели има този приемник?
          Самсунг Galaxy S3

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Това ли ще ми е първият в живота смартфон, значи?

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
              Някой да има преки впечатления като собственик от Samsung Galaxy S II?

              Ползвах устройството около 6-7 месеца - много бях доволен, бърз и надежден телефон, без реални проблеми. Смених го поради появата на телефони с 1280х720 (720р) екран и го замених за Галакси Нексус - който ползвам и до сега защото е единственият с официална последна версия на андроида "Желирани бонбонки" 4.1 - а тя променя усещането при ползването на андроид телефони.

              Коментар


              • Общите впечатления, както и моето разбира се са за един много стабилен, бърз и невероятно качествен телефон.
                Малко ще е трудно да разбереш и направиш някакви сравнения, след като казваш, че не си ползвал смартфон, но ако си се спрял на такъв, определено това е много добър избор. Няма да сбъркаш ако си вземеш SGS2.

                Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                Самсунг Galaxy S3
                и Galaxy Note .
                LZ1PER

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Ми тогава веднага възниква въпрос - каква оферта на какъв оператор да избера, какъв тариф и така нататък? Основно предназначение на смартфон ще бъде исползване на интернет.

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Това е въпрос на оферта. Обиколи ги и виж кой какво ще ти предложи...
                    LZ1PER

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      По-скоро ме интересува качество на мобилен интернет при различните оператори. Иначе цените са им еднакви, картелно съглашение откъдето и да го погледнеш при тях е цъфти и процъфтява!

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        На таблета съм с vivacom .. на HD2-то съм с m-tel. Ако трябва да съм честен вивакома ми харесва повече как се държи. Като се има в предвид че и на двете устройства ползвам най-евтиния неограничен.
                        Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                        A POS
                        0885600200
                        За момента пасажер

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                          Ми тогава веднага възниква въпрос - каква оферта на какъв оператор да избера, какъв тариф и така нататък? Основно предназначение на смартфон ще бъде исползване на интернет.
                          Вива еднозначно, особено ако го вземеш на фирма. МегаБиз плановете са много удобни, особено ако звъниш често из Русия.
                          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                            Вива еднозначно, особено ако го вземеш на фирма. МегаБиз плановете са много удобни, особено ако звъниш често из Русия.
                            Да, добри са плановете, но май не се предлагат за физически лица.
                            LZ1PER

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                              Да, добри са плановете, но май не се предлагат за физически лица.
                              Ц, Само на фирми. Аз съм от 3 месеца на тези планове (от които 2 месеца пробни преди официалното им пускане) и досега не съм бил на по-удобен за мен план.
                              Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                За мен ми е трябва смартфон да не е заключен към една мрежа и да с план за физическо лице.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X