Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
    Когато излезе Андроида windows-a беше невероятно бъгав, малко останаха да го ползват вече, поне аз не познавам такива, ако е смартфон или е с Андорид или е iphone.
    Познавам трима, но те са нормални юзъри, а не адвансед и не могат да са ми полезни, но днес колега си взе лумиа800 и утре ще си поиграя да видя как е.
    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
      Любопитен съм за Windows Phone платформата. Май няма някой познавач, който да я плюе...
      Нямам представа до колко изглеждам, като познавач пред теб, но лично аз уважавам windows платформата за мобилни устройства... Вярно - самият аз си взех андроид, но това е по-скоро заради цената на самия телефон, а не заради платформата. Като цяло Windows 7/8 mobile е един Debian, което до голяма степен е и Андроида...

      Предимствата на Windows-а са просто по-добрата му интеграция с корпоративните технологии на Microsoft в България обаче няма кой знае какви корпорации (поне не от тия с маститите юпита), а основният му недостатък е сериозен - по-краткото време което издържа батерията заради многото допълнителни услуги, които има.

      Вчера руутнах Моторлата и минах на ICS... Вярно, не е официален ром, което до някъде ме издразни - от Моторола официално са обявили, че няма да правят такъв, но пак си е много удобен и добър. Лично аз съм доволен, а и честно казано телефона е основно за тормоз и вероятно до няколко месеца ще отиде при някой от семейството

      //EDIT: Първият ми PDA беше Asus на Windows mobile, после ползвах HTC, но от времето на домашните rom-ове, после минах на iPhone 2G, след това за кратко 3GS, след това за малко повъртях едно от по-новите HTC-та - вече не помня точно кое - мисля, че Desire HD, преди няколко дни пробвах HTC One X за малко - колежката си взе такъв, сега съм с Motorola Defy+, но... това е по-скоро отбиване на номера до след края на зимата.
      Последно редактирано от господин никой; 13-07-12, 06:00. Причина: EDIT...

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Абе и моя пръв PDA беше DELL с Windows и си беше абсолютно стабилен, въпреки извращенията, на които беше подложен. И синхронизацията си му беше на ниво.
        Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Синхронизацията е един от най-добрите моменти в тази операционна система - повечето дори вървят със собствено копие на Microsoft Outlook за PC-то ти, което лично за мен е верният подход при подобни покупки.

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Какво не ти харесва в синхронизацията на андроида? Дай да поразсъждаваме пък ще преценим кое е по-доброто. Аз съм намерил възможно най-оптималните варианти за всичко, което ползвам и на мен нищо не ми липсва. Кажи ти какво ползваш, за да обменим опит, може пък да научим по нещо ново.
            LZ1PER

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Лично аз не харесвам необходимоста да синхронизирам с gmail услугата. Определено НЕ ми е приятно, да споделям контактите си google - факт! Не ми допада и тромавият процес на синхронизация - в Кърджали wi-fi спотовете се броят на пръсти, а без такъв не мога да синхронизирам. Освен всичко - окей - дори и да бях в центъра на Париж може да искам синхронизацията ми да е off-line...

              //EDIT: естествено не чакам на wi-fi спотове - пуснах си план за интернет от Globul, но реално това е още един минус, ако не искаш да ползваш интернет на телефона си.

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                Лично аз не харесвам необходимоста да синхронизирам с gmail услугата. Определено НЕ ми е приятно, да споделям контактите си google - факт! Не ми допада и тромавият процес на синхронизация - в Кърджали wi-fi спотовете се броят на пръсти, а без такъв не мога да синхронизирам. Освен всичко - окей - дори и да бях в центъра на Париж може да искам синхронизацията ми да е off-line...

                //EDIT: естествено не чакам на wi-fi спотове - пуснах си план за интернет от Globul, но реално това е още един минус, ако не искаш да ползваш интернет на телефона си.
                Ааааа в такъв случай разговора придобива друга насока. Оффлайн синхронизацията я има много отдавна и не е нищо интересно.
                Винаги съм си мислел, че смартофон без постоянен интернет = на почти нищо. 90% всичко изисква и-нет връзка. Но, всеки си има виждане по въпроса..... за мен това е удобство, да мога винаги и навсякъде да имам достъп до важните за мен неща. Контаките ги остави, въпреки че не са маловажни, но мейли, документи, всичко ти е в джоба. Без постоянен и-нет все едно да си имам един бележник и молив в джоба.
                LZ1PER

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Искам да задам въпрос за този Garmin mobile xt.
                  телефоня ми е Нокиа С5 инсталирах Гармин и бачка добре, но защо тъпия тел не следи курсура на Гармин. Т.е. ако пусна навигацията и се движа трябва ръчно да местя дисплея !!! Това нормално ли е или има значение от картата която съм качил (че тя е една смотана за момента).
                  Some call it a ... HOBBY. We call it a ... WAY of LIVE!

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:tn.jpg
Прегледи:1
Размер:30.2 КБ
ID:5395040

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                      Когато излезе Андроида windows-a беше невероятно бъгав, малко останаха да го ползват вече, поне аз не познавам такива, ако е смартфон или е с Андорид или е iphone.
                      Aaaaa на моето HTC съм с Windows Mobile 6.1 - никакви проблеми, бачка си без засечка. И Garmin-a, и ozi-то, skype- тоже, и пощата си проверявам, и като плейър, и като фотоапарат е екстра...Тази марка за мен олицетворява смартфона.

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Тези дни и аз ще сменям телефона и съм се спрял на следните няколко модела:
                        LG Optimus L5, HTC Wildfire S и Motorola Defy mini. Вие кой бихте избрали и защо?
                        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                        Телефон - в профила!

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Не съм очарован от Defy... На практика те карат да root-неш телефона защото няма да го update-ват до ICS.

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            до 500 лв. избрах SONY XPERIA SOLA, ако някой има сериозни доводи против, да казва!
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                              до 500 лв. избрах SONY XPERIA SOLA, ако някой има сериозни доводи против, да казва!
                              Вож го на живо. Това беше една от моите опции. На картинка кефеше, ама на живо не ми хареса.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                Вож го на живо. Това беше една от моите опции. На картинка кефеше, ама на живо не ми хареса.
                                точно днес го гледах/пипах/ = на мен пък ми хареса, и противно на общото мнение, ми хареса щото е по-малък от сегашното ми НТС.. естествено си има и недостатъци /по информация от нета/ но такъв ми е бюджета, 1500 лв. за телефон /айфон/няма да дам, на пътя да ги намеря!!!
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X