Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    ха, много детско решение /duvi, не си сам/ след като не стана със запазен от преди ъпгрейда.apk, отидох в google play /през РС/, то помни гадината че adobe flash player ми е инсталиран, но не знае, че съм вече с Андроид 4 и не ми иска пари, ами ми предложи да го изпрати отново на телефона......... съгласих се и след 15 сек се инсталира само и тръгна

    а, и сега с новия андроид, батерията ми държи повече
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Точно по тази причина едното андроидче (телефона) е нелегално (руутнато) и си свалям всички апк-та в дропбокса ей така да си ги имам за всеки случай. А галакси таба си го върнах до сток ром за да се ъпдейтне до 4.0 щото само с официалния работят камерите. А и определено се държи по добре с сток рома от колкото разните модове. Емм май всичко върви към плащане. Неска реших да си кача тапаталка ... и той платен станал 4.40 лв. малко ми дойде в повече и се отказах Ще чакам коледните намаления хиихихи миналата година ударих дюшеш с 4-5 игрички по 70 стотинки

      P.S. @IvanIvanovi знам много сме
      Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
      A POS
      0885600200
      За момента пасажер

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
        .......Емм май всичко върви към плащане. Неска реших да си кача тапаталка ... и той платен станал 4.40 лв. малко ми дойде в повече и се отказах
        Blackmart Alpha не върши ли работа?
        LZ1PER

        Коментар


        • Пепи, този маркет го прецакаха. Спрях да го използвам.
          4pd* е мястото, от където каквото и да изтегля нямам проблеми.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          08седем9010З60
          MAKE RALLY NOT WAR
          Confidence in Motion

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Пепи става и не става ... имам пътечки за на всякъде просто някои път ми се ще да съм легален поне в нещо. То се е видяло че не мога да плащам за всичко но поне в едно да съм ок.
            Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
            A POS
            0885600200
            За момента пасажер

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
              Пепи, този маркет го прецакаха. Спрях да го използвам.
              4pd* е мястото, от където каквото и да изтегля нямам проблеми.
              Аз си го ползвам много успешно, не знам на какво викаш прецакване, но каквото и да ми потрябва си го взимам от там и ти си работи.
              LZ1PER

              Коментар


              • Re: От: Какъв телефон (смартфон).

                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                след като не стана със запазен от преди ъпгрейда.apk, отидох в google play /през РС/, то помни гадината че adobe flash player ми е инсталиран, но не знае, че съм вече с Андроид 4 и не ми иска пари, ами ми предложи да го изпрати отново на телефона......... съгласих се и след 15 сек се инсталира само и тръгна

                а, и сега с новия андроид, батерията ми държи повече
                Ами не е точно така, видял те е гугъл плей, че имаш флеш заради това, че си инсталирал от бейкъп независимо че не работи.

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Sony-то изкара 3 дена с едно зареждане, което си е постижение......е, без Wi-fi и ровене в нета, де

                  сега ново двайсе: при sync на контактите ми изписва Sync is currently experiencing problems. It will be back shortly. но гледам че е актуализирало контактите в Gmail - някой да знае защо се сърди така?
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                    Sony-то изкара 3 дена с едно зареждане, което си е постижение......е, без Wi-fi и ровене в нета, де
                    Че мойто изкарва по 4 дена най-редовно. Вярно, говоря малко, но пък от време на време броузвам по малко.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Аз ползвам Galaxy S3 от няколко месеца и съм много доволен от телефона, преди ползвах iPhone 4 но не останах доволен от него.Дразнеше ме това, че няма много опции за персонализиране и дефакто Apple те задължават да го ползваш така както на тях им харесва.

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Забелязах на S3-та на един приятел, че както си седи на масата от време на време му светва екрана. Опитах да му изключа гласовите команди, но той си ги включва сам. Не можах да се справя. Иначе аз ползвам S2 и при него такива неща няма.
                        ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                        СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Някой да сподели някакви впечатления от Glaxy Note 2? Търся си тухла (5'/5.5'), защото с по-малък екран ми е неудобно, а Motorola Defy+-а си ми върши работа на слушалка. Все пак искам да е GSM, защото имам два номера, макар единият почти да не го ползвам.

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                            Някой да сподели някакви впечатления от Glaxy Note 2? Търся си тухла (5'/5.5'), защото с по-малък екран ми е неудобно, а Motorola Defy+-а си ми върши работа на слушалка. Все пак искам да е GSM, защото имам два номера, макар единият почти да не го ползвам.
                            Рано е все още за преки впечатления. 2-ката излезе скоро.
                            Помисли дали наистина ти е нужен толкова голям телефон! Просто е неудобен за работа.
                            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                            08седем9010З60
                            MAKE RALLY NOT WAR
                            Confidence in Motion

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                              Забелязах на S3-та на един приятел, че както си седи на масата от време на време му светва екрана. Опитах да му изключа гласовите команди, но той си ги включва сам. Не можах да се справя. Иначе аз ползвам S2 и при него такива неща няма.
                              Нека твоя приятел влезе в - Настройки-Опции за разработчици и да погледне дали не е активирал опцията Стриктен режим.
                              SUZUKI QuadSport - First on 4 Wheels !!!

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
                                Рано е все още за преки впечатления. 2-ката излезе скоро.
                                Помисли дали наистина ти е нужен толкова голям телефон! Просто е неудобен за работа.
                                На този номер няма кой да звъни толкова, а искам да ми е по-скоро, като таблет за по-голям джоб от колкото да търся 10' таблет с GSM стандарт и bluetooth слушалка. Става твърде неудобно, защото трябва да мъкна и раницата нон-стоп.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X