Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Не говоря само за "хартиените" параметри. То май на хартия лай-лесно се дават добри показатели...




    Един малко по-брутален тест, но от друга страна подходящ за офроуд любители
    Последно редактирано от Glow; 09-07-12, 14:20.

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Това второто го бях гледал и смятам, че няма по-безмислено начинание. Така и не разбрах защо почупиха телефоните. Какво доказаха - освен, че са разсипници - нищо!
      Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        И аз смятам, че реално няма как да падне по-високо от височината на кръста ти телефона... Реално защо ги пуснаха от височината на рамото не ми беше ясно. По мои наблюдения по-голямата част от случаите или падат в момента на изваждане, или падат в момента на прибиране.

        Читаво handsfree решава доста добре момента.

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Вчера и пристигна на колежката HTC One X-а... За съжаление до сега само се зареждаше, та отзиви по-късно... На първо око - дисплея наистина е чудесен, а телефона работи без да се замисля за каквото и да е... Дигиталайзъра работи равномерно във всички части на дисплея, което за мен е много добре на фона на проблемите със смартфоните на Sony. Като цяло наистина добър апарат - ще видим какво можем да му добавим от google play.

          Коментар


          • Re: Какъв телефон (смартфон).

            И веднага се почва с компромисите Memory Card slot - No, това на пръв поглед.
            Не, че е малко 32г от които 26 за потребителя но не ми харесва идеята да няма СД на толкова скъп телефон.

            Всички смартфони си имат проблемите и недомислиците.

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Ъхъ, с "Ай-сиктира" пак така, до колкото помня.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Старата ми нокиа 5800 беше с 8ГБ карта, която така и така не можах да напълня.. Бях изтеглил всичките карти на Европа за навигационната му програма и пак си имаше достатъчно място за снимки и клипове.. Според мен е по-добре да има повече памет от колкото слот, че нали знаете как се пълнят с мръсотия тия малки дупчици и след това започват проблемите..

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Кои малки дупчици се пълнят? На някои телефони SD-то е под капака за батериите, а на старата ми нокиа е под нарочно капаче. На новото - пак е под капаче.

                  Единствения плюс на вътрешната памет е че евентуално може да е по-бърза (тук пак има думата маркетинговия отдел, а не инженерния).

                  Вместо да прехвърлям, просто извадих картата от нокията и я мушнах в Galaxy-то. Не че еднократно прехвърляне би било проблем де. Даже през Wifi може да се окаже по-бързо, отколкото през SD четец.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Почти всички са с капачета, но това не пречи да влиза прах вътре.. На който и телефон да свалиш задния панел се вижда мръстоия освен ако не го държиш в специален силиконов калъф..

                    Коментар


                    • Re: Какъв телефон (смартфон).

                      Прахта не може да се спре освен ако телефона не е прахо устойчив, всички телефони които съм имал са се пълнели с прах, не вярвам една дупка за СД да създаде по голям проблем от наличните.

                      СД специално за мен е удобство, снимам си с фотоапарата, местя картата и си имам снимките, сменям си телефона - всички АПП та и контакти си заминават автоматично в новия телефон и т.н.

                      Аз лично за момента не бих си купил телефон без СД (карам си със старото хтц и не смятам да го сменям докато работи) - особенно с тези ресурсу на процесора и дисплея, друго ми се върти в главата - колко ли кара на бетерия това иначе супер изглеждащо телефонче? - поне за мен процесор и дисплей са без забележки.

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        За кое телефонче иде реч?
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • Re: Какъв телефон (смартфон).

                          HTC Desire a8181 - снима много зле, малко памет. Другото е ОК. Върши работатат заради която го взех.
                          Иска ми се да му наритам няколко ХТЦ апликейшъна но все няма време да го роотна.
                          Много ме дразни факта, че системните АПП като мапс и гоогле майл не се ъпдейтват а ъпдейта инсталира АПП то наново, обикновенно не можеш да го преместиш на СД картата а бе недомислица огромна - на дали скоро ще си купя смартфон (дори и да имам възможност) докато не излезе нещо нормално като ОС.
                          Ако знаех това нямаше и този да купя.

                          За момента всичките са пълен боклук (това си е мое мнение).
                          Последно редактирано от Daniel; 10-07-12, 11:37.

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Мисля, че липсата на SD карта не е голям проблем... лично аз не смятам, че ще е дразнещо, пък и самият телефон е с SSD за памет, което е по-бързо от повечето карти на пазара.

                            Коментар


                            • Re: Какъв телефон (смартфон).

                              За кое телефонче иде реч?
                              Пак не съм разбрал за HTC One X, колко кара на батерия с нормално ползване.

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                В момента едва няколко часа, което не вярвам да е изненада за някой

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X