Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • zlost
    отговори
    И аз да се похваля. След близо 3 години с Redmi Note 5 Pro /не че му има нещо, малкият ще намаже/, вчера си поръчах Poco F2 Pro 128/6. Направо избива рибата, като гледам коментари, сравнения, тт данни и т.н. Същият е като 10T Pro, но без 108 камера и с малко по-слаба батерия. Направо нямам търпение да пристигне. Жената преди 2 месеца я оборудвахме с Redmi Note 9 Pro и Xiaomi-щастието в семейството е пълно

    Остави коментар:


  • rosen_offroad
    коментира - отговор
    Поздравления за покупката.

    Но, това че сега всичко се случва светкавично не значи непременно че след 3/6/9 месеца пак ще е така

    Това от достагодишен опит с какви ли не Андроиди

  • IvanIvanovi
    отговори
    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Вземи си Xiaomi за 700-800лв и ще треснеш в земята кой да е самсунг (и не само) за същите пари. И аз много дълго упорствах за Samsung, но от 3 насам тотално се преориентирах, и хич не съжалявам. Няма идеален телефон, и в тоя дух и Xiaоmi-то не е, но за парите си получаваш драстично повече. Сега съм с Note 10 и хич не съжалявам.
    Взех го, Mi10 Note Lite с 128ГБ памет и 8ГБ РАМ. Първо впечатление - светкавично се случва всичко, но то и аз какво ли ползвам - телефона, Вайбър и камерата, понякога Waze и това е май всичко

    Остави коментар:


  • IvanIvanovi
    коментира - отговор
    .........."то и моята S8-ца си работи и има само два проблема, батерията почна да свършва бързо, хем аз нито фейс имам в него, нито клипчета гледам, нито игри играя и по-гадното е, че буксата за зареждане му се е разхлабила и губи контакт."

    една клечка за зъби върши чудеса, оказа се че не е виновна буксата, а събраните в нея боклуци, сега си е ОК контакта, но все пак ще отида да го разгледам това Шиоми

  • Veselin Monkov
    отговори
    Не видях как да си редактирам поста и пускам нов. Най-вече за да предпазя други, ако като мен са тръгнали за по-стари екстри. Отговора от техника на бросбг:

    Телефонът пристига фабрично с Андроид 8, но е имал подръжка няколко години. Дори да свалите андроида до 8. Секюрити патча остава и няма да може да записвате разговори.

    Тоест веднъж ъпдейтнат андроида до 9 вече няма шанс да записва разговорите.
    Последно редактирано от Veselin Monkov; 29-10-20, 17:01.

    Остави коментар:


  • rosen_offroad
    коментира - отговор
    Този 6 годишния Айфон работи щото не му е правен ремонт

    Това казано от опит след 3 неуспешни смени на батерии нa 6+
    Последно редактирано от rosen_offroad; 29-10-20, 11:48.

  • Veselin Monkov
    отговори
    Нещо не мога да разбера новата версия на портала защо не ми излиза темата като такава, в която съм писал скоро. Затова пиша нов пост в отговор на

    ognqn коментира
    26-10-20, 09:38
    Моята идея за това което търсиш.Само тук се продава нов.Имам наблюдения върху два такива,на роднини.
    https://brosbg.com/samsung-galaxy-a6...l-sim-gsm-2837

    Поразпитах за този телефон. Един ми твърди, че го е купил с Андроид 9 и дори възстановяването на заводските настройки не го връщало до 8. Съмнява ме, че ме лъже, но писах на бросбг.ком да проверят, ако могат.

    Вече съм на мнение, че бих пробвал и с втора употреба нещо добро по критериите, които ме интересуват - колкото си може по-голям екран (зор с очите), същото и за памет (че все не стига) и андроида да е 8.

    Остави коментар:


  • Veselin Monkov
    коментира - отговор
    Не знам как да си добавя в коментара и го добавям в нов. Тук са описани магиите за девятката - https://forum.androidbg.com/showthre...f2ouAGWUMKvavU

  • Veselin Monkov
    коментира - отговор
    Благодаря! Ще се пробва задължително.

  • Veselin Monkov
    коментира - отговор
    Не ще на девятката. Всички опции съм пробвал. И всички програми май. Имаше лек за някои модели, но с много игра, рутване, пакистански или ливански сим карти и прочие.

  • ognqn
    коментира - отговор
    Моята идея за това което търсиш.Само тук се продава нов.Имам наблюдения върху два такива,на роднини.

  • BatGeorgeone
    коментира - отговор
    Не точно Андроида, има настройки в които трябва да се налучка източника на звук, има шанс и на андроид да записва всичко но е малко ебня, аз за това казах Къш и сложих Линукс (платен), записва всичко както си трябва, няма Гугъл лайна с грозде и батерията държи по седмица на телефон с огромен дисплей. Потърси в нета SailFish OS.

  • Skorpion_BG
    коментира - отговор
    "аз искам нов телефон, а не 6-годишен..... пари за нов айфон нямам."
    Не съм ти предлагал айфон, предложих ти ремонт, тъй като писа, че твоя сегашния си работи. Но новото си е ново.

  • IvanIvanovi
    коментира - отговор
    браво, пък моята Нокия навършва сигурно 10 и си работи безгрижно при тъста на село, но това с какво ми помага - аз искам нов телефон, а не 6-годишен..... пари за нов айфон нямам.

  • Skorpion_BG
    коментира - отговор
    Ами моя айфон след месец навършва 6 години. Нищо до сега не се е скапвало, батерията си е оригиналната, телефона си работи безгрижно.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.

Зареждам...
X