Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
    Абре пич,що да си измислям!?!?!Тая информация ми бе дадена от доктор Адем,хирург във втора хирургия на Света Анна!!!!Ако наистина к.зетя имаше херния щяхме да го оперираме и естествено щяхме да изберем най доброто....
    Не бе "пич", не съм казал че си измисляш! Просто са те излъгали или заблудили, приеми го както искаш. Лапароскопска операция на херния се прави и то на много места. На мен лично ми правиха в Пирогов преди 5-6 години. Не знам защо са ти казвали такива неща в тази болница, но това което са ти казали не е вярно.
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Дедо, не отлагай. Щом има нужда от помощ - ще помагаме кой с каквото може...
      Точно преди два дни оперираха близка позната в София. За късмет бе в болница заради друга причина, но 10 минути след като говорихме я заболяло яко - хернията се поотворила. То хубаво, ама и прищипала тънко черво...
      Аварийна бърза операция, платна и т.н.... Вече са я изкарали от реанимацията и днес звучеше добре... Ама точно приказвахме със съпруга и - добре, че бе станало в болницата, щото както по принцип са оттатък Балкана у Северозапада, не се знаеше как биха завършили нещата ако бе станало по друго време и на друго място...
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
        Какви шашкъни, това са абсолютни престъпници! Нищо ли не последва от страна на братовчед ти?
        Нищо...Добродушен е и вика- простено да им е...

        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
        ... щото както по принцип са оттатък Балкана у Северозапада, не се знаеше как биха завършили нещата ако бе станало по друго време и на друго място...
        Ако беше едно време, не би имало проблеми за такава елементарна касапска дейност, нито в Северозапада, нито другаде в провинцията..Но вече кадърен не остана там, а на места и никакъв, закриха се болници, отделения, мор да настане..Едно време се ходеше в университетска клиника за най-тежките заболявания, изискващи висша компетентност от хабилитирани лица. Да, ама сега т.нар JP-та, изобщо не са нищо повече от диспечери и по-големи бакшиши от таксиметраджиите, нивото на компетентност у местните "специалисти" тоже девалвира и се стигна до положение- за сливици или херния- само София...Не, че тук положението не е същото, но поне са повечко, та са принудени малко от малко да са конкурентни един другиму...
        Последно редактирано от sonda; 24-01-19, 22:01.
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Абе колеги не мога да повярвам че за херния вече се търсят връзки... че то мен ме оперираха от такова по спешност в Гоце Делчев преди точно 20 години. Бях на зелено училище в 7ми клас, имах си гадже за сефте, ама класната беше ха пост в коридора.... та мацката трябваше да се качи ( издърпа от мен с въже от чаршаф до терасата на втория етаж на станцията. Ама пуст мерак все по пищни ги избирам та тая ми дойде тежичка и ме сряза яко корема , до сутринта и единия тестис ми се струваше че е двоен. Почна и да ми прилошава. Заведоха ме на лекар и веднага ме метнаха на масата с диагноза прещипана херния. Докато дойде баща ми от софия вече ме бяха изкарали от операция и даже се чудех как да изпуша един фас без да ме хванат. Не знам кой ме е оперирал, нито каква арматура и дали са слагали, но повече нито ме е боляло нещо, нито съм имал проблеми, ане е като да не съм вдигал тежести...Даже в началото на емигрантската ми карйера бая поработих като общак по строежите .Разреза е ниско под корема около 6см, веднага след операцията си ставах до тоалетната и даже след 2 дни се къпех, болки почти нямаше но като се движех усещах че ме опъват конците и не беше приятно, след около месец вече не я осещах. Лапароскопски може би найстина след няколко дни ще си си на бачкане... Така че не мисля че е страшна операция още повече изискваща кой знае какъв специялист.
          0-

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            За разлика от обикновената, лапароскопската си иска специалист, но е лъжа , че на третия ден си като нов.
            Иска си възстановяване почти , като при нормалната, иначе рецидивира хернията.
            Не ме питайте от къде знам.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Баси .
              В някакъв , докторски фором ли попаднах .
              А маи трябваше да пишем тук ....оф няма значение
              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                Ще ти пратя един японски труп , да го пазиш, докато се върна от Африка ....
                В интерес на истината първия ми личен 4х4 беше "Исузо трупър" и от тогава съм много фен на марката.....та за пазенето ако няма къде - може.
                Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                На мен лично ми правиха в Пирогов преди 5-6 години....
                Спомени колко време след това се възстановява?
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                  Спомени колко време след това се възстановява?
                  Операцията ми я направиха в 9 вечерта, станах след два-три часа до тоалетна, в реанимация не са ме вкарвали, сутринта на другия в 9 часа ден ме изписаха, тоест 12 часа след операцията. След 2 дни си карах колата и отидох на работа. Но по-тежко от 5-6 килограма не трябва да вдигаш поне 2-3 седмици.
                  יעבור
                  «И това ще мине»

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                    В интерес на истината първия ми личен 4х4 беше "Исузо трупър" и от тогава съм много фен на марката.....та за пазенето ако няма къде - може.
                    Абе не е Исузу, а Субару , говорихме по телефона , преди да замина и ти каза че не ги лекуваш тея
                    Ама давай казвай как да помагаме сега пък после ще ти намеря и американец за лечение
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                      Да бе, да! Значи са ме излъгАли мен преди няколко години! Само са ме надупчили леко и нищо не са правили!
                      Имам близък приятел, при когото я реализираха тая схема преди години. Но поне не изгоря с много пари.

                      Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                      На мен лично ми правиха в Пирогов преди 5-6 години. .
                      Я съвпадение. Нищо де, важното, че и ти о моя човек се чувствате добре.


                      Има някакъв сайт херния точка бг, или точка ком, ама вероятно предлагат услуги на завишени цени, но може да се провери.
                      Последно редактирано от Чавдар (V93); 27-01-19, 07:32.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                        В някакъв , докторски фором ли попаднах .
                        Поздрав за Зайко!


                        САМОДИАГНОЗА


                        След петдесетака...мамата си трака -шип във двата крака.
                        Главата ти се мае,все ти се пикае.
                        Час по час в клозета поздрав ти от диабета.
                        Основа на проблема - газове в корема.
                        Буцата в стомаха все не ти се маха.
                        Стискаш си зъбите от киселините.
                        Всеки месец - бръчка, всеки банкет - жлъчка.
                        Жълтата урина настояща мина - камъни дузина.
                        Дърпа те артрита реже те гастрита.
                        Тегне ти флебита без дори да пита.
                        Даваш мило-драго да отървеш лумбаго
                        ала начаса довтасва брат му - ишиаса.
                        Бързо те налага ту шум в ушите ту перде в очите.
                        Пасиви в акъла активи в кусура,
                        а гордостта мъжка започва и да кръшка.
                        След петдесетака - мамата си трака...


                        П.П. Не е мое. Копи/пейст подарък от съфорумник
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          абеее, мрънкате вие за 50-така ама и на 60, и на 80, че и на 100 не ви се мре.

                          Тъй че здраво налягане на парцалите.

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Ти прах в мъглата ,не се бъркай в божийте работи!
                            Не е твоя работа това за ебаньето!
                            Модерирай , не определяй времето и желанието!
                            Моля , не се оливай
                            Последно редактирано от jeko47; 11-02-19, 21:37.
                            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                              Ти прах в мъглата ,не се бъркай в божийте работи!
                              Не е твоя работа това за ебаньето!
                              Модерирай , не определяй времето и желанието!
                              Моля , не се оливай
                              Тука в модераторския панел светнаха някакви промили.

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Тука в модераторския панел светнаха някакви промили.
                                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X