Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Една мотописта довечера (18.01) ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Физиономиите бяха яки! Как ги правиш?
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • Първоначално публикуван от nixn Преглед на мнение
      http://www.vbox7.com/play:32b70655

      Извинявам се за лошото качеатво ама е снимано с тенекията(8800)
      Браво.
      Кои е Никола и кои е Гюбрето.

      Коментар


      • [quote=ninja_1;119491]Пламене,напиши още няколко такива и те абонирам целогодишно за ''блясъци''...off-topic [/quote


        Аз може ли по желание да сменя Пламен? Само ,че в темата със смешките .Да видите как се говори хасковски.
        B+

        Коментар


        • Никола съм си аз, а гюбрето - жипката...
          Физиономиите ги прави Жоро-Тока - едно приятелче което преди 3год. го удари волтова дъга на жп прелез ама оцеля въпреки тежките изгаряния и хептен откачи

          Клипчето е снимано лятото, когато бях още с VM-а(горкия...) и неможеше да се набере за засилка(малко е разстоянието от предишния трапец), ама вече е 4.6 и се одлепя около метър

          Коментар


          • Хихихи, пич, ти си от моята партия
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
              Хихихи, пич, ти си от моята партия
              Бе не съм чул да е изкривил моста от полета Така че, ... ти си друга категория
              RB Patrol Team

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
                Бе не съм чул да е изкривил моста от полета Така че, ... ти си друга категория
                Вярно е, ама аз литнах през асфалтирана бабуна и се приземих без трапеца - директно.. Пък и беше доста над метър по височина
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                  Хихихи, пич, ти си от моята партия
                  Къде те удари тока.

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                    Къде те удари тока.
                    Ти па може ли такива въпроси да задаваш... Нали ако кажа и ще ме баннат
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • Не бе чудя се ако и мене ме хване тока дали ще се оправя или ще стане по лошо

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                        Не бе чудя се ако и мене ме хване тока дали ще се оправя или ще стане по лошо
                        От това оправяне няма
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X